Ara

Serkan Ercan Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Serkan Ercan Kimdir? Serkan Ercan Kaç Yaşında, Serkan Ercan Boyu, Serkan Ercan Nereli, Serkan Ercan Biyografi, Serkan Ercan Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Serkan Ercan Kimdir?


Adı Soyadı: Serkan Ercan
Doğum Tarihi:  13 Eylül 1975
Nereli:  İstanbul
Burcu:  Yengeç
Kilosu:  75
Boyu:  1,73
Göz Rengi:Kahverengi  
Saç Rengi:  Siyah
Eğitim Durumu:  Haldun Taner Tiyatro Okulu
Sevgilisi:  Yok
Evli mi:  -
Eşi:  -
instagram Hesabı: www.instagram.com/sekopons
Twitter Hesabı:  twitter.com/sekopons
Facebook Hesabı: kullanmıyor
 

Serkan Ercan Biyografisi


6 Haziran 1981 yılında İstanbul’da doğan Serkan Ercan; ünlü kaya tırmanışçısı ve dağcıdır. Amerika’da yaşayan Serkan Ercan, evlidir ve uzun yıllardır  Salt Lake City’de yaşamaktadır. Türkiye’de Milli Takım Dağcı kadrosunda yer alan Serkan Ercan; Kocaeli Balkayalar’da 1996 yılında dağcılığa başladı.

2000-2002 yılları arasında Bulgaristan’a giden Serkan Ercan; profesyonel dağcılarla birlikte 2,5 yıl zaman geçirdi. Sonrasında; İsveç Stokholm’da 5 yıl boyunca yaşadı. Daha sonrada Amerika’da Utah’ın başkenti olan Salt Lake City’de yaşamaya başlamıştır. Bouldering ve tırmanma konularında uzman olan Serkan Ercan; Türkiye Milli Dağcı Kadrosunda yer almaktadır. IFSC Uluslararası Rota Setter Belgesi sahibi olan ünlü dağcı; ilk olarak Ütopya yarışmasında 2014 yılında yarışmıştır. Ütopya yarışmasında 10 ay süre ile kalmayı başaran Serkan Ercan; finale kadar çıkmıştır.

Serkan Ercan; Survivor 2016 yılı yarışmasına ünlüler kategorisinden yarışmacı olarak seçilmiştir. Yarışmadaki zorlu oyunlarda başarılı bir oyun sergileyeceği fiziki yapısı ve dağcılık sporunda olan başarısıyla o izlenimi veriyor. Yarışmada bunu en iyi şekilde gösterecek oyuncular arasında yer alacak.

Survivor Ünlüler Takımı
Çağan Atakan Arslan Kimdir
Nagihan Karadere Kimdir
Ezgi Avcı Kimdir
İbrahim Yattara Kimdir
Yunus Günçe Kimdir
Mehmet Uygar Kimdir
Tuğba Özay Kimdir
Yılmaz Morgül Kimdir
Ebru Öztürk Kimdir
Eda Akkaya Kimdir
Serkan Ercan Kimdir

Survivor Gönüllüler Takımı
Semih Öztürk Kimdir
Gizem Kerimoğlu Kimdir
Serkay Tütüncü Kimdir
Damla Can Kimdir
Gizem Memiç Kimdir
Efecan Dianzenza Kimdir
Zafer Mete Kimdir
İbrahim Giydirir Kimdir
Nihal Candan Kimdir
Aylin Şallı Kimdir


Biyografiler

 • Zeynep Aleyna Şen Kimdir

  Zeynep Aleyna Şen Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Zeynep Aleyna Şen   Doğum Tarihi: 1998 (21 yaşında)  Nereli: Denizli  Burcu:

 • Uras Benlioğlu Kimdir

  Uras Benlioğlu Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Uras Benlioğlu   Doğum Tarihi: 16 Şubat 1982 (37 yıl yaşında)  Nereli: 

 • Öykü Berkan Kimdir

  Öykü Berkan Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Öykü Berkan  Doğum Tarihi: 06/07/2001 (18 yaşında)  Nereli:   Burcu: Yengeç   Kilosu: 55

 • Orkun Işıtmak Kimdir

  Orkun Işıtmak Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Orkun Işıtmak    Doğum Tarihi: 8 Ocak 1996 (23 yıl yaşında)  Nereli:

 • Oğuzhan Uğur Kimdir

  Oğuzhan Uğur Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Oğuzhan Uğur   Doğum Tarihi: 29 Ocak 1984 (35 yaşında) Nereli: Ankara  Burcu: