Ara

Ebru Öztürk Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Ebru Öztürk Kimdir? Ebru Öztürk Kaç Yaşında, Ebru Öztürk Boyu, Ebru Öztürk Nereli, Ebru Öztürk Biyografi, Ebru Öztürk Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Ebru Öztürk Biyografisi


Adı Soyadı: Ebru Öztürk
Doğum Tarihi:  20 Haziran 1986
Nereli:  Berlin / Almanya
Burcu:  Boğa
Kilosu:  54
Boyu:  1.69
Göz Rengi: Siyah  
Saç Rengi:  Sarı
Eğitim Durumu: Eskişehir Anadolu Üniversitesi Besyo
Sevgilisi:  Bilinmiyor
Evli mi:  Hayır
Eşi:  Yok
instagram Hesabı: instagram.com/ebruozturkofficial
Twitter Hesabı:  twitter.com/ebru_oztur_86
Facebook Hesabı: Yok
 

Ebru Öztürk Kısaca Hayatı

1986 Berlin / Almanya doğumlu olan Ebru Öztürk; eski voleybolculardan olmasına rağmen şimdilerde mankenlik yapmaktadır. Bir dönemler Fenerbahçe voleybol takımında oynamıştır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Besyo Üniversite’sinde de eğitim almıştır. Kariyerine model ve manken olarak devam eden Ebru Öztürk; İstanbul Moda haftası defilelerinde podyumlarda yerini alarak Ünlü tasarımcı ve modacılardan Nejla Güvenç’in defilelerinde boy göstermiştir.

Ebru Öztürk ‘’Doktorlar’’ dizisinde yer almakta olan Bekir Aksoy’la yaşadığı aşk hayatıyla da gündemde olmayı bir şekilde başarmıştır. Sevgilisinin;  göğsünün açılması nedeniyle ikaz da bulunması ile uzun süre magazin gündeminde dedikodularla anılmıştır. Daha çok mankenlikle ilgili olarak defilelerle adından söz ettiren Ebru Öztrürk; Acun Ilıcalı’nın uzun yıllardır seyirciyi ekran başına kilitleyen Survivor Yarışmasında ünlülerde takımında yer almasıyla tekrar gündeme gelmiştir. Hayatta kalmayı başaracak mı yarışmayı izleyerek görebileceksiniz.

Bir zamanlar eski Fenerbahçe'li Tuncay Şanlı ile oldukça büyük bir aşk yaşayan Ebru Öztürk Survivor yarışmasında ünlüler grubunda ne kadar etkili bir performans gösterecek. Eski bir sporcu olmasının oyunlarda performansını nasıl etkileyeceği oldukça merak konusu. 2016 Survivor Yarışması her yıl olduğu gibi bu sene de ünlüler ve gönüllüler takımları arasında kıyasıya bir mücadele ile geçeceğe benziyor. Ekranların fenomeni olan yarışmada diğer 9 ünlüyle birlikte takım arkadaşı olacak Ebru Öztürk sanırım tüm gücüyle bu yarışmada var olduğunu göstererek iddialı olduğunu kanıtlamak üzere devam edecek.

Survivor Ünlüler Takımı
Çağan Atakan Arslan Kimdir
Nagihan Karadere Kimdir
Ezgi Avcı Kimdir
İbrahim Yattara Kimdir
Yunus Günçe Kimdir
Mehmet Uygar Kimdir
Tuğba Özay Kimdir
Yılmaz Morgül Kimdir
Ebru Öztürk Kimdir
Eda Akkaya Kimdir
Serkan Ercan Kimdir

Survivor Gönüllüler Takımı
Semih Öztürk Kimdir
Gizem Kerimoğlu Kimdir
Serkay Tütüncü Kimdir
Damla Can Kimdir
Gizem Memiç Kimdir
Efecan Dianzenza Kimdir
Zafer Mete Kimdir
İbrahim Giydirir Kimdir
Nihal Candan Kimdir
Aylin Şallı Kimdir


Biyografiler

 • Zeynep Aleyna Şen Kimdir

  Zeynep Aleyna Şen Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Zeynep Aleyna Şen   Doğum Tarihi: 1998 (21 yaşında)  Nereli: Denizli  Burcu:

 • Uras Benlioğlu Kimdir

  Uras Benlioğlu Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Uras Benlioğlu   Doğum Tarihi: 16 Şubat 1982 (37 yıl yaşında)  Nereli: 

 • Öykü Berkan Kimdir

  Öykü Berkan Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Öykü Berkan  Doğum Tarihi: 06/07/2001 (18 yaşında)  Nereli:   Burcu: Yengeç   Kilosu: 55

 • Orkun Işıtmak Kimdir

  Orkun Işıtmak Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Orkun Işıtmak    Doğum Tarihi: 8 Ocak 1996 (23 yıl yaşında)  Nereli:

 • Oğuzhan Uğur Kimdir

  Oğuzhan Uğur Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Oğuzhan Uğur   Doğum Tarihi: 29 Ocak 1984 (35 yaşında) Nereli: Ankara  Burcu: