Ara

Gonca Sarıyıldız Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Gonca Sarıyıldız Kaç Yaşında, Gonca Sarıyıldız Boyu, Gonca Sarıyıldız Nereli, Gonca Sarıyıldız Vikipedi, Gonca Sarıyıldız Kimdir?, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Gonca Sarıyıldız Kimdir?


Adı Soyadı: Gonca Sarıyıldız
Doğum Tarihi: 10.02.1986
Nereli: İstanbul
Burcu:  Kova
Kilosu: 55
Boyu: 1.73
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kızıl
Eğitim Durumu: İstanbul Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü
Sevgilisi: Bilinmiyor
Evli mi: Yok
Eşi: Yok
instagram Hesabı: www.instagram.com/goncasryldz
Twitter Hesabı: twitter.com/goncasariyildiz
Facebook Hesabı: Yok

Gonca Sarıyıldız Kimdir Hayatı


Gonca Sarıyıldız 10 Şubat 1986 doğumludur. Ankara'da dünyaya gelen oyuncu 30 yaşındadır. Kova burcu olan Gonca Sarıyıldız 1.75 boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır. Uzun zamandan beri İstanbul'da yaşayan oyuncu Ankara Anıttepe Lisesi'nde temel eğitimleri almış çocukluğundan bu yana hayalini kurmuş olduğu oyunculuk alanında kendini yetiştirmek üzere Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümüne girmek suretiyle başarılı bir şekilde mezun olmuştur.

Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk alanına atılan ve kendisini geliştirmek için birçok tiyatroda görev alan Gonca Sarıyıldız;  kamera karşısına ilk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Mustafa'nın cariyesi olan Fatma Sultan karakteriyle geçmiştir. Bu projeden sonrasında başarısı görülen ve yapımcıların ilgisini çekmeyi başaran oyuncu film projelerinde seçici olduğunu belirtiyor.  Diğer Yarım dizisindeki senaryoyu beğenerek dizide de Zeynep ve Esma karakterlerine hayat vererek tanınan bir isim haline gelmiştir. Ayrıca Bedel dizisinde de rol alan oyuncu Seviyor Sevmiyor dizisinde de yeni karakteri ile sevenleriyle birlikte olacak.

Biyografiler

 • Zeynep Aleyna Şen Kimdir

  Zeynep Aleyna Şen Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Zeynep Aleyna Şen   Doğum Tarihi: 1998 (21 yaşında)  Nereli: Denizli  Burcu:

 • Uras Benlioğlu Kimdir

  Uras Benlioğlu Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Uras Benlioğlu   Doğum Tarihi: 16 Şubat 1982 (37 yıl yaşında)  Nereli: 

 • Öykü Berkan Kimdir

  Öykü Berkan Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Öykü Berkan  Doğum Tarihi: 06/07/2001 (18 yaşında)  Nereli:   Burcu: Yengeç   Kilosu: 55

 • Orkun Işıtmak Kimdir

  Orkun Işıtmak Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Orkun Işıtmak    Doğum Tarihi: 8 Ocak 1996 (23 yıl yaşında)  Nereli:

 • Oğuzhan Uğur Kimdir

  Oğuzhan Uğur Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Oğuzhan Uğur   Doğum Tarihi: 29 Ocak 1984 (35 yaşında) Nereli: Ankara  Burcu: