Kova Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2019 Pazartesi)

Kova Günlük Aşk Falı
Etrafınıza arkadaşlarınızı ve ailelerinizi toplamak için güzel bir gün. Bir süredir görmediğiniz sevdiklerinizle bağlantı kurarak, brunch veya akşam yemeği organize edebilirsiniz. Biri bir doğum günü veya yıldönümü kutluyorsa, belki onlar için küçük bir parti düzenleyebilirsiniz. Size her zaman destek veren kişilere desteklerimin karşılığını vermek isteyeceksiniz o yüzden cömert olmaya çalışın.
Kova Günlük İş & Kariyer Falı
Bugün ayrıntılara takıntılı olabilirsiniz. Dosyaları düzenliyor ve evrak işlerini gündeme getiriyor olabilirsiniz. Ya da kendi bütçenize bakıyor olabilir ve tüm paralarınızın nereye gittiğini anlamaya çalışıyor olabilirsiniz. Bugün her şeyi analiz edip, zihninizde her şeyi netleştirirseniz daha iyi hissedeceksiniz. Hayatınızın farklı kısımlarının nasıl çalıştığını fark etmek her zaman hoşunuza gider. Bay Kova doğuştan bir sistem analisti!
Kova Günlük Maddi Durum & Para Falı
Son birkaç aydır duygusal hayatınızda bazı problemler yaşadıysanız, şimdi onları arkanızda bırakmanın zamanı. Bunlardan bir şeyler öğrendiğiniz kesin. Yıllarca aynı yemeği servis ettiniz ama artık yeter! Şu andan itibaren, eskiden düştüğünüz tuzaklara düşmeyeceksiniz.
Kova Günlük İyi Yaşam & Sağlık Falı
Şu anda etrafın kadınlarla çevrili olabilir. Göksel açılar seni kuvvetli feminen enerjilerle bağlantıya geçiriyor. Büyükannenle, halanla, teyzenle, annenle vakit geçirebilirsin. Ya da kız kardeşini ziyaret edebilirsin. Hayatında yer alan kadınlarla iletişimde olacaksın. Duygularını ise, bu kadınların cesaretlendirmesi sonucu daha kolay ifade edebiliyor olacaksın.Bugün yolculuk etme arzusuna kapılabilir ve bir sonraki tatilinizi planlayabilirsiniz. Muhtemelen uzun bir uçak seyahati yapmayı ya da yurt dışına çıkmayı düşünüyorsunuz. Bugün göz gezdirebileceğiniz pek çok seçenek var! Ancak şu an son kararınızı vermek için doğru zaman değil. Manevi dürtüleriniz çok güçlü olsa ve hayal gücünüz fazla çalışsa da fiziksel rahatsızlığınız sizi bu konuyla ilgili adım atmaktan alıkoyabilir.
mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Ay, bugün hareketini Koç burcunda sürdürüyor. Sempatik ve girişken tavırlarınızla bulunduğunuz çevrede dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. İş çevrenizde bu durumu fırsata çevirebilirsiniz. Ay'ın Kiron ile kavuşumu sayesinde bugün kardeşlerinizle ilgili sorunlarda yeni adımlar atabilirsiniz. Ay-Merkür pozitif kontağı sayesinde de eğitim hayatınızda olumlu haberler alabilirsiniz.
Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgilinin senin adına konuşması hoşuna gitmeyecek. Kendin yaparken onun ne hissetmiş olduğunu anlayacaksın.
Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Ya siyah ya beyaz görüşünüz ilişkilerde zor durumda bırakabilir. Önemli tercihler yapmak durumunda hissedebilirsiniz. GÜNÜN EMOJİSİ:
Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Sosyal konularla ilgili işlerinizi tamamlayabilirsiniz. İlişkilerinizi gözden geçireceğiniz zamanlar var. Çıkacağınız yolculuklarla ilgili sorumluluk alıp, karar vermeniz gerekebilir. Bugün iletişimde olduğunuz insanlara karı aşırı tepki vermemeye çalışın. Akşam saatlerinde geleceğinizi belirsiz görebilir ve bunun için edişe duyabilirsiniz.
Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Şansınızın açık olacağı bugünlerde neleri hayatınızda istediğinize gerçekten dikkat etmelisiniz. Düşünce biçiminizin değişmesi hayatınızı da değiştirecektir.

Günlük Burç Yorumları