Ara

Ceren Taşçı Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Ceren Taşçı Kaç Yaşında, Ceren Taşçı Boyu, Ceren Taşçı Nereli, Ceren Taşçı Vikipedi, Ceren Taşçı Kimdir?, Ceren Taşçı Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Ceren Taşçı Kimdir, Kaç Yaşında, Sevgilisi Var Mı, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu?


Adı Soyadı: Ceren Taşçı
Doğum Tarihi: 15.05.1989
Nereli: İstanbul
Burcu: Boğa
Kilosu: 65
Boyu: 1.60
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kumral
Eğitim Durumu: Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro Bölümü
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Yok
Eşi: Yok
instagram Hesabı: www.instagram.com/tasciceren
Twitter Hesabı:  Yok
Facebook Hesabı: Yok

Ceren Taşçı Biyografisi, Kaç Yaşında, Aldığı Eğitimler ve Özel Hayatı

Ceren Taşçı, 15 Mayıs 1989 tarihinde dünyaya gözlerini açmıştır. Ceren Taşçı 33 yaşındadır.


Eğitimi: Ceren Taşçı ilk, orta öğrenim ve lise eğitimini İstanbul' da tamamlamıştır. Üniversiteyi ise Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro Bölümü ' nde bitirmiştir.

Özel Hayatı: Oynadığı rol ile adından bahsettirmeyi başaran Ceren Taşçı' nın özel hayatı için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil ne yazık ki. Şu an için bir sevgilisi, eşi ya da nişanlısı bulunmamaktadır. Tamamen işine yoğunlaştığı için yalnızlığı tercih etmiştir.

Oynadığı Diziler: İstanbul' da doğup büyüyen Ceren Taşçı Komedi Türkiye adlı komedi yarışmasında "En büyük asker bizim asker" adlı kısa skeçte rol almıştır. Jüri üyeliğini Gülse Birsel, Gani Müjde ve Haluk Levent ' in yaptığı Komedi Türkiye yarışması reyting kurbanı olmuştur. Tiyatroyu çok seven ve Komedi Türkiye yarışmasını fırsat olarak görüp fırsatı değerlendiren Ceren Taşçı, dizi oyunculuğuna yeni başlamıştır. Oyunculuk kariyerine ilk adımını, Fox TV' nin yapımı olan No: 309 ile yapmıştır. Başrollerini Furkan Palalı ve Demet Özdemir' in paylaştığı No: 309 dizisinde Filiz karakterine hayat vermektedir. Yaz dizisi olarak başlayan dizide beklentinin üzerinde bir performans izlenildiği için kışa da devam eden dizi şuan da hala devam etmektedir.

İş Hayatı: Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü' nden mezun olduktan sonra ilk olarak sahneye Gani Müjde, Gülse Birsel ve Haluk Bilginer' in jüriliğini yaptığı Komedi Türkiye ile çıkmıştır. Reyting yüzünden fazla ekranda kalmasa da dizi sektörüne Ceren Taşçı gibi işini öz veri ile yapan bir oyuncuyu kazandırmıştır. Daha sonra No: 309 adlı romantik komedi dizisinde Filiz rolünü canlandırmaya başlamıştır. Dizinin ekranlarda çok sevilmesi nedeniyle hala devam etmektedir. Bir sezon tatile girip daha sonra yeniden başlamıştır. Fakat Ceren Taşçı bu arada farklı yerel tiyatrolarda oyunlara çıkmıştır.

Diğer Bilgiler: Oynadığı No: 309 adlı dizide ki kiloları ile sıkça konuşulan Ceren Taşçı aslında filmdeki gibi obez değildir. Ceren Taşçı' nın verdiği bir röportajda " Elyaftan bir takma popom ve göbeğim var. Abartılı bir şekilde makyajım yapılıyor. Filiz' e özel saçlarım ve en son benimi yapıyorlar. Filiz' i fiziksel olarak oluştururken kostümden, makyaja, saça bütün ekip ile özenle çalışıyoruz" demiştir.

Yani dizideki gibi kiloya ve suratındaki bene sahip değildir. Gerçekte 65 kilo gayet mütevazı ve zarif  bayandır. Evi de kendi gibi küçük ve tatlı olan Ceren Taşçı evinde bir kedisinin olduğu ve onunla birlikte yaşadığı biliniyor. Ceren Taşçı' yı oynadığı dizi dışında kendi instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar ile biliniyor. Yakın zamanda annesi ile paylaştığı fotoğrafa yazdığı "Anne yanında olunca dünya rengarenk" notu ile hayranlarının beğenisini almayı başarmıştır. Daha sonra rahmetli anneannesinin fotoğrafını paylaşarak altına şu notu yazmıştır: "Güzel şeyler oluyor, arkasında sen varsın biliyorum. Yukarda beni eyi gör! ".

Ayrıca tatlı oyuncu başka bir röportajında ise çocukluğu hakkında şunları söylemiştir " Aslıda çok yaramaz bir çocuktum. Oyun oynamayı çok seven bir çocuktum. Annem ve babam çalışmak zorunda oldukları için eve yorgun geldikleri zaman ben onlara taklit yapardım. Sırf annem yorgun olduğu için biraz gülsün diye yapardım. Ve bütün çocukluğum boyunca Türk filmi izlerdim."

Sektöre yeni girmiş olsada kısa süre içinde kendisini sevdiren Ceren Taşçı' ya iş hayatında başarılar diliyor, kendisine mutlu bir ömür diliyoruz.
 


Biyografiler

 • Yunus Emre Özden Kimdir

  Yunus Emre Özden Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, yedekler grubundan

 • Seda Aydemir Kimdir

  Seda Aydemir Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

 • Berkan Karabulut Kimdir

  Berkan Karabulut Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

 • Elif Gören Kimdir

  Elif Gören Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022 All Star yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak

 • Batuhan Karacakaya Kimdir

  Batuhan Karacakaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022