Boğa Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2019 Salı)

Boğa Günlük Aşk Falı
Sıcak ve şefkatli bir insansınız. Sıradışı özelliğiniz ise, tanımadığınız insanları da en az tanıdığınız insanlar kadar önemsemeniz. Bu dünyanın adaletsizliklerine tahammülünüz yok. Ve evet, kesinlikle çok fazla adaletsizlik var. Bugün, bir insanın hayatında fark yaratmak için yapabileceğiniz şeyleri biraz düşünün. Dünyadaki yoksulluğu tek başınıza durduramazsınız fakat bir aşevine gidip biraz sebze doğrayabilirsiniz. Belki çok küçük bir hareket ama etkisi çok büyük.
Boğa Günlük İş & Kariyer Falı
İnsanlara böyle neler olduğunu merak ediyor olabilirsin! Patronunuz birçok duyguyu etrafına yansıtabilir veya iş arkadaşlarınız biraz garip davranıyor olabilir. Bu sadece günün yoğun enerjisinin bir parçası. Endişelenmeyin delirmiyorsunuz! İnsanlar bazı şeylerin eşliğinde olabilir ve bu yüzde iş yaparken nazikçe ilerlemek isteyeceksiniz. Huzurlu, merhametli bir tutum sergileyin ve çevrenizdeki birileri sinirliyse bunu üstünüze alınmayın.
Boğa Günlük Maddi Durum & Para Falı
Bugün modunuz biraz düşük olabilir fakat böyle hissetmenizde bir neden bulamıyor ve neden böyle olduğunuzu anlamıyor olabilirsiniz. Bu durum fiziksek veya mental yorgunluktan kaynaklanıyor olabilir ya da geçmişteki bir şeye olan öfkeniz yeniden ortaya çıkıyor olabilir. Eğer ikinci durum söz konusuysa, bir şey yapmayın. Onunla başa çıkmanın en iyi yolu koşuya çıkmak veya bir aerobik kursuna yazılmak. Bu şekilde çok daha iyi hissedeceksiniz!
Boğa Günlük İyi Yaşam & Sağlık Falı
İdeal aile diye bir şey yok. Artık bu fikri ardında bırakma zamanı geldi. Bu fikir bir süredir başına bela olmaktaydı. Bu fikre uzun süre inandın çünkü ailenin dışında çok daha büyük insan topluluğuna dahil olma gibi bir arzuya sahiptin. Ama ne yazık ki, o grubu henüz bulamadın. Profesyonel alanındaki insanları hiç bu kategoriye alabileceğini düşündün mü?Bugün yeni bir ay döngüsü başlıyor. Önümüzdeki yirmi sekiz gün boyunca yeni meseleler filizlenecek. Önümüzdeki dört hafta boyunca şimdiye dek ilişkilerinizde izlediğiniz bazı prensipleri gözden geçireceksiniz. Biraz düşündükten sonra, bu prensiplerin artık size hitap etmediğini fark edeceksiniz. Toplumsal beklentiler sırtınızda bir yük haline gelmiş durumda.
mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Ay, bugün hareketini Boğa burcunda sürdürüyor. Günün başında oluşan Ay-Uranüs kavuşumu sayesinde güne sürprizlerle başlayabilirsiniz. Sizler için olumlu bir gün olacaktır. Ay ve Venüs arasındaki karşıtlık nedeniyle ilişkinizde karşı taraf sert tepkiler verebilir. Ay’ın Satürn ile yaptığı pozitif açıyla akademik konularınızda, yurt dışı bağlantılarınızda işleriniz yolunda gidebilir. Başvurularınız varsa öğleden sonra yapmanız iyi olacaktır.
Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Ay, toprak burcunda. İlişkisi olan ya da evli bir Boğa burcuysan, değer verdiğin kişiyle geçmiş konular gündeme gelebilir.
Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
İş hayatınızda bugün esnek ve kural dışı hareket etmeniz bazı şeylere ulaşmanızı kolaylaştırabilir. Gelişen olayları yadırgamak yerine benimsemek daha doğru olacaktır. Duygularınızı ifade etme konusunda açık iletişimden yana olmanız zihninizdeki yükü azaltacaktır.
Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Çözümlenmesiniz beklediğiniz finansal konular sonuçlanabilir. Yeni kaynaklar üretmek için düşünmeye başlayabilirsiniz. Öğle saatlerinde dayanıklılığınızı test edecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Olaylara karşı acele etmeden sakince yaklaşmakta fayda var. Gün içinde duygusal yönden bağlayıcı koşullar işlerinizi aksatmaya neden olabilir.
Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Olumlu gelişmelerin hayatınızda olması için öncesinde korku hissedebilirsiniz. Sorumlulukların da size fazla geldiğini hissetseniz de içinizdeki başarı inancı enerjinizi yükseltecek.

Günlük Burç Yorumları