Ara

Büşra Yalçın Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Survivor Büşra Yalçın Kimdir? Büşra Yalçın Kaç Yaşında, Büşra Yalçın Boyu, Büşra Yalçın Aslen Nereli, Büşra Yalçın Biyografi, Büşra Yalçın Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Büşra Yalçın Kimdir?

 
Adı Soyadı: Büşra Yalçın  
Doğum Tarihi: 24.06.1996
Nereli: Tokat 
Burcu: Yengeç  
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: Çanakkale On Sekiz Mart  Üniversitesi- Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği
Sevgilisi:  
Evli mi:  
Eşi:
instagram Hesabı:
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 

Büşra Yalçın Biyografisi

 
Merakla beklenen Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında Türkiye kadrosu belli oldu. Bu yarışmada dikkat çeken isimlerden birisi de Büşra Yalçın oldu. İddialı sözleri ile dikkatleri üzerine çeken Büşra Yalçın kimdir peki?
 
Büşra Yalçın 21 yaşında ve Tokatlı. Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Çanakkale On Sekiz Mart  Üniversitesi’nde Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği okuyor.
 
Büşra Yalçın kendisini ve Survivor’ı şöyle anlatıyor. ” Voleybol ile ilkokulda tanıştım. Okul takımı ile başladım ve 12 yıl voleybol oynadım. Daha önce katıldığım bir kampta Survivor’ı yaşadığım için bu konuda deneyimliyim. Ve bu sebeple Sorvivor’a bende katılmaya karar verdim. 
 
Survivor'ın bir kadın şampiyonu hakettiğini düşünüyorum. Bu yıl Türkiye - Yunanistan olması benim için çok önemli. Voleybolda milli olamadım burada milli duygularla yarışmayı ve kazanmayı çok istiyorum. Eğer Survivor'ı kazanırsam, bunun spor ruhunun bana çok şey kazandırdığını düşündüğümdendir ” diye ekliyor. Bizde kendisine başarılar diliyoruz.
 
Survivor 2019’da Türk takımı:

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Yağız Erdoğan Kimdir

  Yağız Erdoğan Kimdir?   Adı Soyadı: Yağız Erdoğan    Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)   Nereli: Rize  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi:   Evli mi:   Eşi: instagram Hesabı: (@yagizerdgan) Twitter Hesabı: @YagizErdgan  Facebook Hesabı:     Yağız Erdoğan Biyografisi   Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan

 • Sinem Kılıç Kimdir

  Sinem Kılıç Kimdir?   Adı Soyadı: Sinem Kılıç   Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)  Nereli: Erzurum   Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Özel bir üniversitede Medya ve İletişim okuyor   Sevgilisi:   Evli mi: Bekar  Eşi: instagram Hesabı:  Twitter Hesabı:   Facebook Hesabı:    Sinem

 • Simge Olçun Kimdir

  Simge Olçun Kimdir?   Adı Soyadı: Simge Olçun    Doğum Tarihi: 1996 (23 yaşında)  Nereli: İzmir  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulunda Beden Eğitimi öğretmenliği 4.

 • Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir

  Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir?   Adı Soyadı: Sıla Rümeysa Ölçek   Doğum Tarihi: 1988 (31 yaşında) Nereli: Ordu- Fatsa  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu ve yüksek lisansına yine aynı

 • Serpil Uzunçavdar Kimdir

  Serpil Uzunçavdar Kimdir?   Adı Soyadı: Serpil Uzunçavdar    Doğum Tarihi: 1986 (33 yaşında) Nereli:   Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi:   Evli mi: Bekar   Eşi: instagram Hesabı:  Twitter Hesabı: @serpiluzuncavdr    Facebook Hesabı:    Serpil Uzunçavdar Biyografisi   Survivor 2019 Türkiye-