Ara

Tayfun Erdoğan Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Tayfun Erdoğan Kimdir? Tayfun Erdoğan Kaç Yaşında, Tayfun Erdoğan Boyu, Tayfun Erdoğan Aslen Nereli, Tayfun Erdoğan Biyografi, Tayfun Erdoğan Nerede Doğdu, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Tayfun Erdoğan Kimdir?
 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Tayfun Erdoğan Kimdir?  
 
Adı Soyadı: Tayfun Erdoğan  
Doğum Tarihi: 4 Kasım 1991 (29 yaşında) 
Doğum Yeri: Bursa- Osmangazi
Nereli: Diyarbakır 
Burcu: Akrep 
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Siyah 
Eğitim Durumu: Uludağ üniversitesi İşletme Bölümü
Evlimi: Bekâr 
Eşi:
Sevgilisi:  
Meslek:
Instagram Hesabı: 
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 
Tayfun Erdoğan Kimdir?
 
Bir dönem magazin basınında babası Emrah ile yaşadığı problemler ile gündem yaratan ünlü şarkıcının oğlu Tayfun Erdoğan,  Survivor 2020 Ünlüler- Gönüllüler yarışmacı kadrosunda yer alıyor. Çok iddialı isimlerin yer aldığı Survivor 2020 Ünlüler- Gönüllüler yarışmasının gönüllüler kadrosunda yarışacak olan Tayfun Erdoğan yarışma severlerin merak konusu oldu. Peki Survivor Tayfun Erdoğan kimdir? Şarkıcı Emrah'ın oğlu olan Tayfun Erdoğan kaç yaşında? Survivor Tayfun Erdoğan nereli? Survivor Tayfun kimin oğlu? Tayfun Erdoğan hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını detayları ile birlikte sizler için derledik.
 
4 Kasım 1991(29 yaşında) tarihinde Bursa’nın Osmangazi ilçesinde dünyaya gelen Tayfun Erdoğan İlkokul ve ortaokul eğitimini Bursa Bisaş İlkögretim Okulunda okudu. İlköğretim çağında kısa bir dönem Bursaspor alt yapısında futbol oynamış ve Lise eğitimini de Bursa Hasan Ali Yücel lisesinde okuyup mezun olmuştur. Üniversite eğitimini ise Uludağ üniversitesi 2 yıllık İşletme Bölümünde tamamlayarak mezun olmuştur.
 
Şarkıcı Emrah'ın bir konser sırasında birlikte olduktan sonra uzun yıllardır görüşmediği Ebru Çolak'tan olan oğlu Tayfun Erdoğan ünlü sanatçı Emrah’ın oğlunun olması iddiaları ile gündeme gelmiş babasının ilk başlarda kabul etmemesi sonucunda ekran severlerin ilk başlarda sıkça haber kanallarından ismini duyarak tanınmıştır. Babası ile yaşadığı sorunlar döneminde Zahide Yetiş’ in programına katılmış ve evlenmek istediğini belirtmiştir. Bunun ardından Seda Sayan ile Uğur Arslan'ın sunduğu 'Evleneceksen Gel' adlı programa katılarak sıkça adından söz ettirmiştir. 2017 yılında ise TV8 ekranlarında yayınlanan Aşk-ı Roman isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olarak oyunculuğa da adım atmıştır. Baba tarafından aslen Diyarbakır’ lı olan Tayfun Erdoğan askere gittiği dönemde de annesiyle vedalaştığı anları takipçilerinin beğenisine sunarak, "Kimseye gerek olmadığını gösterdin koca yürekli annem." Diyerek babasına sitemlerini sunmuştur.
 
Şarkıcı Emrah, 2016 yılının nisan ayında “Unutabilsem, Götür Beni Gittiğin Yere ve İhtiyacı Var” isimli şarkılarının O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz ve Rising Star isimli programlarında kendisinden izin alınılmadan kullanılması iddiasıyla Acun Medya'ya 225 bin TL'lik maddi ve 119 bin TL'lik manevi tazminat davası açmıştı. Ancak açmış olduğu davada Acun Ilıcalı'yı 84 bin lira tazminat ödemeye mahkum ettirmişti. Yıllardır babası ile bir baba oğul ilişkisi yaşayamayan Tayfun Erdoğan’ın ise Acunun teklifini kabul etmesi sosyal medya da yine gündem oldu.
 
Son olarak babasının mahkemelik olduğu Acun Ilıcalı'nın Survivor 2020 Ünlüler- Gönüllüler yarışmasına katılarak gönüllüler kadrosunda yarışacak olan Tayfun Erdoğan zorlu parkurları kolaylıkla aşabilecek olan rakiplerine nazaran daha zayıf görülse de oldukça kararlı görünmektedir.
 
Tayfun Erdoğan, bir dönem Bursa'da komilik yaparak ve garsonluk yaparak hayatını idame ettirmiştir. Gündemden düşmemesine rağmen fiziksel özellikleri yada özel hayatı ile ilgili pek bilgiye sahip olunamayan Tayfun Erdoğan’ın bekar olduğunu biliyoruz ve kendisine bizde başarılar diliyoruz.


Biyografiler

 • Yunus Emre Özden Kimdir

  Yunus Emre Özden Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, yedekler grubundan

 • Seda Aydemir Kimdir

  Seda Aydemir Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

 • Berkan Karabulut Kimdir

  Berkan Karabulut Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

 • Elif Gören Kimdir

  Elif Gören Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022 All Star yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak

 • Batuhan Karacakaya Kimdir

  Batuhan Karacakaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022