Akrep Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2019 Pazartesi)

Akrep Günlük Aşk Falı
Aklınız bir karış havada ve muhtemelen kalbiniz de öyle. Yapabileceğiniz en iyi şey bir arkadaşınızı çağırmak (kadın olursa daha iyi olabilir) ve onunla tam olarak ne hissettiğinizi konuşmak. Kendiniz ve duygularınız hakkında yargıda bulunmaktan kaçının. Hissettiklerinizden dolayı utanmayın. Size gerçekten yardımcı olabilmesi için içeride neler olup bittiğini arkadaşınızla açıkça konuşun.
Akrep Günlük İş & Kariyer Falı
Bugünün kısıtlayıcı ve ölçülü nüansları sizi yıpratabilir . Bununla birlikte, bu enerjiyi sizin avantajınıza çevirmenin püf noktası, oyun planınızı günün havasına uyacak şekilde ayarlamaktır. Sıradan ev işlerine ve küçük engellerle ilgilenin. Gerçekçi planlar yapın ve kısa vadeli hedeflerinizi yerine getirin. Bitkilerinizi sula. Disiplin ve konsantrasyon gerektiren şeyleri yapın.
Akrep Günlük Maddi Durum & Para Falı
Projelerinizden bazıları bugün biraz daha pratik dikkat gerektirebilir. Sinir bozucu bazı küçük detaylar karşınıza çıkabilir. Doğal verimliliğiniz bugün zirve noktasında ve muhtemelen onlardan sıkılmadan bu konuları yolunuzdan def edebileceksiniz. Burada önemli olan şey, istediğiniz sonuca ulaşabileceksiniz. Ha gayret!
Akrep Günlük İyi Yaşam & Sağlık Falı
Bazen aklın bir karış havada oluyor, ulaşmak istediğin hayallere dalıp gidiyorsun. Hedef belirlemek ancak pratik olarak eyleme geçtiğin iyi bir şeydir. Bugün hayallerini gerçekleştirme konusunda sabırsız olabilirsin. İlerleme kaydediyorsun; sadece somut delilin çok fazla yok. Çalışmaya devam et ve umutlu ol. Şu anki rahatsızlığın sadece bir çalkantı, yakında geçecektir.Bugün, zeytin dalı uzatmak isteyebilirsiniz. Son zamanlarda biraz egonuzun kurbanı olup insanların olaylara sizin gibi bakmasını beklediniz. Belki de aslında tüm cevapların sizde olmadığını fark etmiş olabilirsiniz. Şimdi, diğer insanların katkılarını fark etmek çok önemli. Br arkadaşınızı öğle yemeğine davet edin ve sabrını ne kadar değerli bulduğunuzu söyleyin. Ekibinizi daha pozitif bir noktaya yönlendirmenin vakti geldi.
mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Saat 01:32’den itibaren Ay, hareketini Koç burcuna geçerek sürdürüyor. Erken saatte oluşan Ay-Venüs ve Ay-Merkür karşıtlıkları güne huzursuz bir ruh haliyle başlamanıza neden olabilir. İçinize sinmeyen şeyler özellikle duygusal hayatınızda sizi agresif yapabilir. Güne devam ederken bu etki de sizi terk ediyor. Çalışma hayatınızla ilgili yeni projeler düşünebilirsiniz. Sağlığınızda da toparlanmalar olacaktır.
Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Geleceğinle ilgili yaptığın planlarının sana heyecan verecek. Hayallerini gerçekleştirmek için uygun bir gün
Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Maddi kaynaklarınızla ilgili işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Gelecek beklentilerinizi oluşturabilirsiniz. Bugün başkalarından gelen destekler var. Dayanıklı olmanızı gerektiren işlerle uğraşabilirsiniz. Hukuki durumlarla ilgili ciddi sorumluluklarla karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde zihniniz bulanık olabilir, geleceğinizle ilgili düşünmek isteyebilirsiniz.
Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Aşk hayatınızda kendinizi ifade ederken kibirliymiş gibi bir imaj çizebilirsiniz. Yokluk bilinci hissettiğiniz bazı konular da akşam saatlerinde gün yüzüne çıkabilir

Günlük Burç Yorumları