Akrep Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2019 Pazartesi)

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı
Aşkın, her şeye rağmen yaşanılası bir duygu olup olmadığı konusunda bir zihin karmaşası yaşıyorsunuz. Yüreğinizde kabaran yeni duyguların gelişimini biraz da endişeyle izliyor gibisiniz.
Akrep Burcu Günlük İş Falı
Yakında kendiliğinden açılacak bir fırsat kapınız olacak. Destek aldığınız insanları yanıltabilme kaygınızı, bir kabus gibi yaşıyorsunuz. Bu baskılanma bazı fırsatları kaçırmanıza neden olabiliyor.
Akrep Burcu Günlük Para Falı
Birçok masrafı kapattığınızı düşünürken, biraz iyimser baktığınız belli oluyor. Ani kararlar vermemelisiniz. Bu sizi maddi zararlara uğratabilir. Şu günler, para kaybı için hiç de uygun görünmüyor.
Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı
Duygusal konularda daha net, kararlı olmalısınız. Ufukta görünen mutlu günler size yalnızca bir adım uzaklıkta.
mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Ay, günün ilk yarısında hareketini Balık burcunda sürdürüyor. Sabah Merkür ve Güneş ile kurduğu kontaklar sayesinde aşk hayatınızda şanslı bir zaman dilimi geçirebilirsiniz. Çocuğunuzdan haber bekliyorsanız hayırlı haberlerini alabilirsiniz. Ay, saat 11:34-13:02 arası boşlukta hareket ediyor. Saat 13:02 olduğunda Ay, Koç burcuna giriş yapıyor. Bu saatle birlikte günün geri kalanında çalışma hayatınıza enerjinizi ayırabilirsiniz. İşin ucunu bırakmadığınızda güzel sonuçlar sizi bekliyor olacak.
Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Aklının sınırlarını genişletmek isteyeceğin bir gün. Dünyadaki gelişmeleri takip edebilirsin.
Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Duygusal, hassas yanınız bir anda neşeli canlı ve iyimser bir ruh haline dönebilir. Aşkta ve ilişkilerde kalıcı ve heyecan verici başlangıçlara yön vermek isteyebilirsiniz.
Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Kendinizi daha özgür ve yenilikçi hissedebilirsiniz. Aşka ve sevdiklerinizle ilgili konulara vurgu var. Kendinizi sahnede daha güçlü hissedebilirsiniz. nbsp; nbsp;
Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Aşk ve sevgi konularında, günün en şanslı burcusunuz. Aşk ilişkilerinizde düzelmeye gidecek durumlar oluşabilir, kendinizi sevgi içerisinde yüzüyor gibi hissedebilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları