Ara

Zeynep Alkan Boyu, Zeynep Alkan Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Zeynep Alkan Boyu, Zeynep Alkan Kimdir, Zeynep Alkan Kaç Yaşında, Zeynep Alkan Sevgilisi Kim, Zeynep Alkan Hangi Dizilerde Oynadı, Zeynep Alkan Babası Kim, Zeynep Alkan Annesi Kim, Zeynep Alkan’ın Boyu Ve Kilosu Nedir?

Zeynep Alkan Kimdir, Kaç Yaşında, Sevgilisi, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç?
 
TV8 ekranlarının sevilerek izlenen fenomen programı Survivor 2023 ünlüler kadrosunda yer alan Zeynep Alkan şimdiden tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarırken yarışma takipçileri tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, genç fenomen olan Survivor Zeynep Alkan kimdir, Zeynep Alkan kaç yaşında? Zeynep Alkan'ın annesi ve babası kim? İşte Survivor 2023 yarışmacısı Zeynep Alkan ile ilgili merak edilen tüm detayları sizler için derledik.
 
Adı Soyadı: 
Zeynep Alkan
Doğum Tarihi: 26 Mayıs 1998  
Aslen Nereli: 
Hatay
Doğum Yeri: İstanbul
Kaç Yaşında: 24 Yaşında
Burcu: İkizler 
Kilosu: 
49 Kg
Boyu: 1,65 Cm
Eğitim Durumu: Kadıköy Devlet Konservatuarında Viyola Eğitimi , Link Campus University’de oyunculuk eğitimi
Eşi Kim: Bekar
Sevgilisi: Wesley Pabis
 
Zeynep Alkan Biyografisi, Boyu ve Kilosu, Annesi Kim, Babası Kimdir?

 
Sosyal medya fenomeni olan Zeynep Alkan Survivor 2023 kadrosunda yer aldığının açıklanmasıyla birlikte isminden yeniden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Survivor 2023 ünlüler kadrosuna adını yazdıran fenomen Zeynep Alkan hakkında merak edilenleri sizler için derledik.
 
Genç Fenomen Zeynep Alkan, 26 Mayıs 1998 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiş ancak babası tarafından aslen Hataylıdır. Zeynep Alkan 24 yaşındadır. Zeynep Alkan, herkesin yakından tanıdığı ve aşina olduğu ünlü yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan ve yine tanınan ve sevilen bir oyuncu olan Canan Hoşgör'ün kızıdır. Sosyal medya fenomeni olarak da tanınan Zeynep Alkan, oyuncu bir ailede doğup büyümüş olmasından dolayıdır ki henüz 12 yaşındayken Hisar Eğitim Vakfı Okulları'nda tiyatro oyunlarında yer almaya başladı. Aynı zamanda bu süreçte 2 yıl Kadıköy Devlet Konservatuarında viyola eğitimi de almayı ihmal etmedi.
 
Günümüzde 24 yaşında olan genç fenomen Zeynep alkan, çocuk yaşlarından itibaren oyunculuğunu da konuşturarak ekranlarda çeşitli roller üstlenmiş ve babası Hamdi Alkan ile birlikte, daha önce 3 dizi ve 1 sinema filminde birlikte çalışmıştır.
 
2004 yılında anne ve babası ile beraber "En İyi Arkadaşım" dizisinde rol alan Alkan, 2009 yılında 'Arka Sıradakiler' dizisinde Aliye karakterini canlandırdı. 2013 yılında Vine'da videolar çekmeye başlamasının ardından sosyal medya paylaşımları ile geniş bir takipçi kitlesine ulaştı. Kariyer hedeflerinde anne ve babası gibi oyunculuğu düşünen genç fenomen, Roma’daki Link Campus University’de oyunculuk eğitimi aldı.
 
Fit görüntüsü ile dikkatleri üzerine çeken genç fenomen Zeynep Alkan, son günlerde sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla gündemde yer alıyor. Zeynep Alkan 1.65 cm boyunda, 49 kg ağırlığında ve ikizler burcundandır. Genç fenomen Zeynep Alkan, Wesley Pabis ile bir süredir aşk yaşıyor ve bunu sosyal paylaşım sitelerinde her fırsatta paylaşıyor.
 
Zeynep Alkan geçen günlerde 'Afgan Kızı' olarak bilinen simge fotoğrafa benzerliğini ortaya koymuş ve takipçilerinden bu konuda oldukça beğeni almıştı.
 
Zeynep Alkan Hangi Dizilerde Oynadı?
-Hayat Bazen Tatlıdır
-Hedefim Sensin
-Kırk Yalan
 
Zeynep Alkan Kaç Yaşında?
24 yaşında (13 Ekim 1998)
 
Zeynep Alkan Babası Kim?
Hamdi Alkan
 
Zeynep Alkan Annesi Kim?
Canan Hoşgör
 
Zeynep Alkan Nerede Oynadı?
Hayat Bazen Tatlıdır, Arka Sıradakiler (2007), Kırk Yalan (2019) ve Hedefim Sensin (2018) yapımlarıyla tanınan Oyuncudur.
 
Zeynep Alkan Kimin Kızı?
Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör’ün kızıdır.
 
Zeynep Alkan Evli Mi?
Uzun zamandır Hollandalı sevgilisi Wesley Pabis ile birlikte olan Zeynep Alkan bekârdır.
 
Zeynep Alkan’ın Boyu Ve Kilosu Nedir?
 Zeynep Alkan 1,65 metre boyunda ve 49 kg ağırlığındadır.
 
Zeynep Alkan’ın Burcu Nedir?
Zeynep Alkan İkizler burcudur.


Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80