Ara

Yiğit Poyraz Boyu, Yiğit Poyraz Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Yiğit Poyraz Boyu, Yiğit Poyraz Kimdir, Yiğit Poyraz Kaç Yaşında, Peki, Yiğit Poyraz kimdir boy ve kilosu kaçtır, kaç yaşındadır? Survivor yarışmasından sonra Yiğit Poyraz'ın biyografisi ve hayatı birçok kişi tarafından ilgi çekmiş ve merak edilmiştir. Bu yazımızda ilk poyraza ait bilgiler vardır ve siz de yazımızın tamamını okuyarak yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz

2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit Poyraz Boyu ve kilosu kaçtır, kaç yaşındadır? Survivor yarışmasından sonra Yiğit Poyraz'ın biyografisi ve hayatı birçok kişi tarafından ilgi çekmiş ve merak edilmiştir. Bu yazımızda ilk poyraza ait bilgiler vardır ve siz de  yazımızın tamamını okuyarak yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz. 

Yiğit Poyraz Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu ve Kilosu, Aslen Nereli?


Yiğit Poyraz Boyu: 180 cm
Yiğit Poyraz Kilosu: 78 kg
Yiğit Poyraz Kaç Yaşında: 39
Yiğit Poyraz Doğum Tarihi: 26.12.1984
Yiğit Poyraz Nereli: Sakarya
Yiğit Poyraz Burcu: Oğlak

Yiğit Poyraz Biyografisi 

 
Yiğit Poyraz 26 Aralık 1994 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Aslen Sakaryalı olsa da Poyraz doğup büyüdüğü yerin Bodrum olduğunu dile getirdi. Yiğit Poyraz 1.80 boyunda olup 78 kilodadır. Yiğit Poyraz, çocukluğundan itibaren sporla ilgilenmektedir. 8 yaşından beri basketbol oynayan Poyraz, 17 yaşındayken basketbolu bırakmıştır. Ardından fitness ile ilgilenmeye başlayan Poyraz, personal trainer olarak çalışmaktadır.
 
Yiğit Poyraz 39 yaşındadır. Yiğit Poyraz 99 depreminin ardından Muğla iline taşındı. Son 2 senedir ise Amerikan ve aynı zamanda İtalyan markalar ile Tekstil Mümessili yaptığı biliniyor. Yiğit Poyraz burcu Oğlaktır.


Yiğit Poyraz'ın Eğitim Durumu ve Okuduğu Okullar

Yiğit Poyraz, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Sakarya'da tamamlamıştır. Liseden sonra üniversite eğitimi için İstanbul'a taşınmıştır. Poyraz, İstanbul'da bulunan İstanbul Arel Üniversitesi'nde İşletme bölümünü bitirmiştir. Üniversiteden mezun olduktan sonra kişisel antrenörlük yapmaya başlamıştır.

Yiğit Poyraz'ın okuduğu okullar şu şekildedir:

Akyazı Cumhuriyet İlkokulu
Akyazı Atatürk Ortaokulu
Akyazı Anadolu Lisesi
İstanbul Arel Üniversitesi - İşletme Bölümü

Yiğit Poyraz, Survivor 2021'de Gönüllüler takımında yer almıştır. İlk turda eleme potasında yer alan Poyraz, halk oylamasıyla yarışmaya devam etmeyi başarmıştır. Poyraz, yarışma boyunca gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmiş ve büyük bir hayran kitlesi edinmiştir.

Yiğit Poyraz, Survivor 2021'in finalinde şampiyonluğu Ayşegül'e kaptırmıştır. Poyraz, yarışmadan sonra kişisel antrenörlük yapmaya devam etmektedir.

Yiğit Poyraz'ın Survivor Performansı

Yiğit Poyraz, Survivor 2021'de gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmiştir. Poyraz, yarışma boyunca birçok zorlu parkurda başarılı olmuş ve takıma önemli katkılarda bulunmuştur.

Poyraz, yarışmada en çok öne çıkan performanslarından birini, 20. bölümde gerçekleşen "Survivor" ödül oyununda sergilemiştir. Poyraz, bu oyunda rakiplerini geride bırakarak ödülü kazanmıştır. Poyraz, ödülde arkadaşlarıyla birlikte İstanbul'a gitmiştir.

Poyraz, Survivor 2021'in finalinde de başarılı bir performans sergilemiştir. Poyraz, finalde Ayşegül ile yarışmış ve halk oylamasında şampiyonluğu Ayşegül'e kaptırmıştır.

Yiğit Poyraz'ın Sosyal Medya Hesapları

Yiğit Poyraz, sosyal medya platformlarında aktif olarak kullanmaktadır. Poyraz'ın Instagram hesabında 1 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Poyraz, Twitter ve YouTube hesaplarında da takipçilerini güncel tutmaktadır.

Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80