Ara

Ümit Erdim Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Ümit Erdim Boyu ve Kilosu, Ümit Erdim Kimdir, Ümit Erdim Eski Hali, Ümit Nasıl Kilo Verdi, Ümit Erdim’in Eşi Seda Erdim Nereli Ve Kaç Yaşında, Ümit Erdim Ne Kadar Zaman İçinde Kilo Verdi, Ümit Erdim’in Eşi Ne İş Yapıyor,

Ümit Erdim Kimdir, Kaç Yaşında, Evli Mi, Eşi Kim, Boyu ve Kilosu Kaç, Eski Hali, Aslen Nereli?
 
TV8 ekranlarının beğeni ile takip edilen fenomen yarışması Survivor 2023 bu sezonunda da merakla izlenecek yarışmacıları ile merak konusu olmaya devam ederken oyuncu Ümit Erdim’inde yarışmacılar arasında yer aldığı açıklandı. Peki, Ümit Erdim kimdir, Ümit Erdim kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı, Ümit Erdim eşi kim? İşte merak edilen tüm soruların detayları makalemizde.
 
Adı Soyadı: Ümit Erdim
Doğum Tarihi: 15 Haziran 1985 
Aslen Nereli: Kocaeli 
Kaç Yaşında: 37 Yaşında
Burcu: İkizler
Kilosu: 80 Kg 
Boyu:  1,82 Cm
Eğitim Durumu: İzmit Atılım Anadolu Lisesi
Eşi Kim: Seda Erdim
Sevgilisi: -
 
Ümit Erdim Biyografisi, Eşi Kim, Eşi Ne İş Yapıyor, Nasıl Kilo Verdi, Boyu ve Kilosu Kaç?
 
Televizyon ekranlarında dizi ve filmlerle görmeye alışık olduğumuz, Türk dizi ve film oyuncusu Ümit Erdim, 15 Haziran 1985 yılında, Kocaeli’nde dünyaya gelmiştir. İlkokul ve lise yıllarını Kocaeli’nde tamamlamıştır. Lise öğrenimini, İzmit Atılım Anadolu Lisesinde okumuş aynı zamanda 1998 ve 2003 yılları içerisinde ise Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Şehir Tiyatrolarında aktif olarak oynamıştır. Kocaeli Şehir Tiyatrosunda rol aldığı sırada Caner Özyurtlu ile tanışmış ve birlikte İstanbul’a yerleşmişlerdir. İstanbul’a yerleşen iki arkadaş Kadıköy Moda’da bulunan bir oyuncu ajansına kaydolmuşlardır. Ümit Erdim, Böyle Mi Olacaktı adlı dizisine, konuk oyuncu olarak katılmış ve oyunculuk kariyerine de adım atmıştır. Böyle Mi Olacaktı isimli dizinin ardından sergilediği performans ile artık dizilerde rol almaya başlamıştır. Ümit Erdim sırası ile Hayat Bilgisi, Gönül, Selena adlı dizilerde, rol almıştır. Katıldığı Can Dostum adlı köpek eğitim yarışmasında birinci olmuş olan Erdim’in Mike adında bir köpeği vardır. Star TV ekranlarında 2015 yılında yayınlanan Benzemez Kimse Sana isimli yarışma programında jüri üyeliği yapan Murat Erdim 2019 yılında pilotluk eğitimine başlamış ve bitirme belgesini almıştır. Günümüzde oyunculuk kariyeri dışında Erdim, İstanbul’da lokanta işletmeciliği yapmaktadır.
 
Seda Erdim ile 22 Mayıs 2017'de nikah masasına oturan Ümit Erdim ile Seda Erdim Ses ve Ela’ isminde iki kızı var. 30 Ocak 1994 doğumlu olan Ümit Erdim’in eşi, günümüzde 29 yaşındadır. Seda Erdim ile evliliği devam eden Ümit Erdim’in, daha önce bir evlilik daha yaptığı bilinmektedir.
 
Ekranlara ilk çıktığı zamanlarda kilolarıyla bilinen ve sempatik olduğu söylenen Ümit Erdim’in 2010 yılında iken 142 kilo olması o yaşlardaki yaşam kalitesini olumsuz etkilemesinden ötürü hayatının çekilmez olduğunu belirten oyuncu mide ameliyatının ardından disiplinli olarak spor yapması ile 5 yıl içinde 73 kg vererek 70 kg ma inmiştir. Sporu hayatının bir parçası haline getiren Erdim vücut yapısını artık oturtarak günümüzde 80 Kg ile fit bir görünüme kavuştu. Ümit Erdim’in boyu ise1.82’dir.
 
Bu arada Ümit Erdim’in Survivor 2023 yarışmasından haftalık 60 bin TL aldığı da kulağımıza gelen bilgilerden.

Ümit Erdim Hangi Dizi ve Filmlerde Oynadı 

Böyle mi Olacaktı? (Konuk) 2002
Hayat Bilgisi (Varmısın Arif) Kanal D - Show TV 2003 - 2006
Gönül (Cemali) Kanal D 2006
Selena (Zülfikar Yıldız) atv 2006 - 2009
Adanalı (Konuk) atv 2008 - 2009
Teyzanne (Damperli) Star TV 2009
Benzemez Kimse Sana Star TV 2012
Doksanlar atv 2013
Kapanmadan Kazan (Konuk) atv 2013
Şefim (Konuk) atv 2013
Doksanlar atv 2013
Benzemez Kimse Sana (Juri Üyesi) Star TV 2015
Can tertip
  
Ümit Nasıl Kilo Verdi?
Mide ameliyatı olan Ümit erdim disiplinli olarak spor yaparak zayıfladığını belirtmiştir.
 
Ümit Erdim’in Eşi Seda Erdim Nereli Ve Kaç Yaşında?
Ünlü oyuncu Ümit Erdim'in eşi Seda Erdim, 30 Ocak 1994 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Mesleği ise Hostes ve tercümanlıktır.
 
Ümit Erdim Şimdi Ne İş Yapıyor?
Genç oyuncu Ümit Erdim oyunculuğunun yanı sıra İstanbul'da bir lokanta işletmektedir.
 
Ümit Erdim Nasıl Kilo Verdi?
Ümit Erdim'i oyunculuktaki performansının yanı sıra dikkatleri çeken bir diğer konu ise kilo vermedeki azmiydi. Erdim’in başarılı geçen mide ameliyatı sonrasında hızlı bir şekilde kilo vermesinin asıl sırrının sadece ameliyat olmadığını sporun bu konuda en büyük destekçisi olduğunu da hayranlarıyla paylaştı.
 
Ümit Erdim Evli Mi?
Ümit Erdim, Seda Çınar ile 2017 yılında evlenmiştir.
 
Ümit Erdim Hangi Takımlı?
Oyuncu Erdim koyu bir Beşiktaş taraftarıdır.
 
Ümit Erdim Neden Ameliyat Oldu?
Ümit Erdim, mide ameliyatı olarak fazla kilolarından kurtulmasının ardından safra kesesi ameliyatı da olarak sağlığına kavuşmuştur.
 
Ümit Erdim Ne Kadar Zaman İçinde Kilo Verdi?
Genç yaşlarda aşırı kilolarının verdiği rahatsızlık sebebi ile mide ameliyatı olmasının ardından sıkı bir sporla son 5 senede 73 kilo verdi.
 
Ümit Erdim Pilot Oldu Mu?
Ünlü oyuncu Ümit erdim 2019 yılında Dalaman'daki True Course Academy de pilotaj eğitimine başlayarak Ticari pilot lisansı almak kolları sıvamasının ardından Erdim in, yolcu uçaklarında görev yapmak üzere eğitimlere başlayacağı öğrenildi.
 
Ümit Erdim Hangi Liseden Mezun?
İzmit Atılım Anadolu Lisesi'nde okumuş ve buradan mezun olmuştur.
 
Ümit Erdim’in Eşi Ne İş Yapıyor?
Ünlü oyuncu Ümit Erdim'in eşi Seda Erdim, Hostes ve tercüman olduğu bilinmektedir.
 
Ümit Erdim Kaç Yaşında?
Genç oyuncu Ümit Erdim 15 Haziran 1985 yılında doğmuş olup günümüzde 37 yaşındadır.


Biyografiler

 • Ahmet Ataş Kimdir

  Ahmet Ataş Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Ahmet Ataş Doğum Tarihi: 14 Ağustos 1990 Nereli: Ordu Burcu: Aslan Kilosu: - Boyu: - Göz Rengi:  Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Beykent Üniversitesi Uluslararası

 • Temel Karamollaoğlu Kimdir

  Temel Karamollaoğlu, Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Temel Karamollaoğlu boyu 1,75 cm olup 70 kilo civarındadır. Temel Karamollaoğlu 81 Yaşındadır. Temel Karamollaoğlu, Türk siyasetçi

 • Meral Akşener Kimdir

  Meral Akşener Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Meral Akşener, Türk siyasetçi, avukat ve eski bakanlardan biridir. Türkiye İyi Parti Genel Başkanı olarak bilinir. Meral Akşener

 • Muharrem İnce Kimdir

  Muharrem İnce Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Muharrem İnce, Türk siyasetçi, öğretmen ve avukat olarak tanınan bir isimdir. 04 Mayıs 1964 yılında Yalova'nın

 • Gülçin Santırcıoğlu Kimdir

  Gülçin Santırcıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu, Aslen Nereli? Gülçin Santırcıoğlu Kaç Yaşında: 45 Yaşında Gülçin Santırcıoğlu Doğum Tarihi:  25 Temmuz 1977 Gülçin Santırcıoğlu Boyu Kilosu:  1.70 – 65 Gülçin Santırcıoğlu Nereli: Manisa Gülçin Santırcıoğlu Burcu: Aslan Gülçin Santırcıoğlu Sevgilisi: - Gülçin Santırcıoğlu Eşi: Utku