Ara

Uğur Pektaş Boyu, Uğur Pektaş Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Uğur Pektaş Kimdir? Uğur Pektaş Kaç Yaşında, Uğur Pektaş Boyu, Uğur Pektaş Aslen Nereli, Uğur Pektaş Biyografi, Uğur Pektaş Nerede Doğdu, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Uğur Pektaş Kimdir?
 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16. Şubat. 2020 tarihinde yayına girecek olan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Uğur Pektaş Kimdir?  
 
Adı Soyadı: Uğur Pektaş  
Doğum Tarihi:  16.04.1979 (41 yaşında)
Doğum Yeri: İstanbul
Nereli: İstanbul
Burcu: Koç  
Kilosu:  
Boyu: 1,86 Cm
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: 
Evlimi: Boşanmış (Gamze Özçelik) 
Eşi:
Sevgilisi:  
Meslek: Oyuncu
Instagram Hesabı: @ugurrpektas
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 
Uğur Pektaş Biyografisi
 
Uğur Pektaş 2005 yılında Kanal D de ilk defa yayınlanan Survivor yarışmasına katılmış ve yarışmayı kazanarak 1. Olmuş ve bu sayede tanınarak ardından oyuncu olmuştur. Şimdi 15 yıl sonra yeniden Survivor 2020 yarışmasının Ünlüler kadrosuna dahil olan yakışıklı oyuncu Uğur Pektaş merak konusu oldu. Peki, Uğur Pektaş kimdir? Uğur Pektaş nereli? Uğur Pektaş kaç yaşında? Uğur Pektaş evlimi? Uğur Pektaş ile ilgili merak edilen tüm sorularınızın cevaplarını detayları ile birlikte sizler için derledik.
 
Uğur Pektaş, 16 Nisan 1979 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Anne- babası 13 yaşındayken boşandı. Yoga, aikido ve tai chi sporları yaptı. Kocaeli Üniversitesi Otelcilik Bölümü'nde okudu. Üniversitede okuduğu zaman içerisinde aynı zamanda tur rehberliği yaptı, ardından bir bira firmasının parti ekibinde organizatör olarak çalıştı. Yarışmada tanınarak oyunculuğa başladıktan sonra babasıyla birlikte ortak olduğu Otomobil tamiri ve bakım servisi dükkanı açtılar.
 
2005 yılında Acun Ilıcalı'nın ilk defa hazırlayıp sunduğu ve Kanal D ekranlarında yayınlanan Survivor Türkiye yarışmasına katılarak, yarışmasında birinci olan Uğur Pektaş, sonrasında da oyunculuğa adım attı. İlk olarak Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer aldı yıldızı çok fazla parlamayan oyuncu son olarak rol aldığı Arka Sokaklar isimli dizisi ile büyük ses getirdi. Yönetmenliğini Orhan Oğuz yaptı, başrollerde ise Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş, Alp Korkmaz, İlker İnanoğlu, Gamze Özçelik, Berk Oktay, Çağla Kubat oynadığı Arka Sokaklar dizisinde Komiser Yardımcısı Murat karakterini canlandırmıştı.
 
Yakışıklı oyuncu Uğur Pektaş, 19 Haziran 2008 tarihinde, kendisi gibi oyuncu olan ve aynı dizide rol paylaştığı sevgilisi Gamze Özçelik ile evlendi. Çiftin 30 Ocak 2010 tarihinde Murathan adında bir oğlu olmuş ve 2011 yılında ayrılmışlardı. Diziden ayrıldıktan sonra oyunculuğa ara veren Uğur Pektaş'ın şu an Hac organizasyonu yapan şirketi bulunmaktadır. son alınan haberlere göre eski eşi Gamze Özçelik ile barıştığı ve yeniden deneme kararı aldıklarıdır.
 
TV8 ekranlarının sevilerek izlenen yarışması Survivor 2020 Ünlüler-  Gönüller yarışmasının yarışmacıları içerisinde 15 yıl aradan sonra yeniden Uğur Pektaş’da yer alıyor. TV8 ekranlarında 16 şubat akşamı yayınlanacak olan yarışmada birbirindn iddialı olan yarışmacı kadrosu merak ediliyor. Acun Ilıcalı'nın sosyal medya hesabından Survivor ünlüler kadrosunu açıklayarak oyuncu Uğur Pektaş ve yine oyuncu Mert Öcal’ın aynı yarışmada ve hatta aynı kadroda olmaları yarışma severlerinin epey dikkatini çekti. Çünkü Uğur Pektaş’ın eski eşi Gamze Özçelik bir zamanlar Mert Öcal ile de sevgili idi. Sorvivor 2020 yarışmasında birbirinden iddialı isimlerin yer aldığı ünlüler kadrosunda Uğur Pektaş kendine olan güveniyle karşımıza çıkıyor. Bizde kendisine başarılar diliyoruz.

Survivor Ünlüler Takımı
Aycan Yanaç Kimdir
Barış Murat Yağcı Kimdir
Derya Can Göçen Kimdir
Elif Yıldırım Gören Kimdir
Ersin Korkut Kimdir
Mert Öcal Kimdir
Parviz Abdullayev Kimdir
Sercan Yıldırım Kimdir
Şaziye İvegin Üner Kimdir
Tuğba Melis Türk Kimdir
Uğur Pektaş Kimdir

Survivor Gönüllüler Takımı
Burak Yurdugör Kimdir
Cemal Can Canseven Kimdir
Ceyhun Uzun Kimdir
Evrim Keklik Kimdir
Fatma Günaydın Kimdir
Makbule Karabudak Kimdir
Meryem Kasap Kimdir
Nisa Bölükbaşı Kimdir
Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir
Tayfun Erdoğan Kimdir
Yasin Obuz Kimdir


Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80