Ara

Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir? Sadık Ardahan Uzkanbaş Kaç Yaşında, Sadık Ardahan Uzkanbaş Boyu, Sadık Ardahan Uzkanbaş Aslen Nereli, Sadık Ardahan Uzkanbaş Biyografi, Sadık Ardahan Uzkanbaş Nerede Doğdu, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir?
 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir?  
 
Adı Soyadı: Sadık Ardahan Uzkanbaş  
Doğum Tarihi: 1987 (33 yaşında) 
Doğum Yeri: Adana
Nereli: Adana 
Burcu:   
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Açık kahverengi 
Eğitim Durumu: 
Evlimi: Bekâr  
Eşi:
Sevgilisi: Yok  
Meslek:
instagram Hesabı: 
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 
Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir?
 
Uzun zamandır yayınlanan Survivor yarışması tarihinin ilk Adanalı yarışmacısı olmaya hazırlanan Adanalı Sadık Ardahan Uzkanbaş Survivor 2020 Ünlüler- Gönüllüler konseptli yarışmasında gönüllüler takımında kendisine yer buldu. Sadık Ardahan Uzkanbaş Survivor 2020 Ünlüler- Gönüllüler yarışmasına cesareti ve Adanalı damarı ile renk katacak. Türk televizyonlarında 2020 yılının Adanalıların yılı olacağa benziyor Ramo ve Bir Zamanlar Çukurova gibi Adana dizilerinin yanında artık birde Dominik’te Survivor 2020 yarışmasındaki Adanalı Sadık Ardahan Uzkanbaş olacak. Peki Sadık Ardahan Uzkanbaşkimdir? Sadık Ardahan Uzkanbaş kaç yaşında? Sadık Ardahan Uzkanbaş evlimi? Sadık Ardahan Uzkanbaş’ın mesleği nedir? Sadık Ardahan Uzkanbaş ile ilgili merak edilen tüm detayları sizler için derledik.
 
1987 yılında dünyaya gelen Sadık Ardahan Uzkanbaş Adana doğumludur ve aslende Adana’lıdır ve 33 yıldır da Adana’da yaşamaktadır. Gençlik yıllarında Adana Spor Kulübü için ter dölmüş ve 8 yıla yakın Adanaspor takımı alt yapısında futbol oynamıştır. Ancak yaşadığı bazı sakatlık problemleri nedeninden dolayı severek oynadığı futbola devam edemeyeceğinden dolayı ara vermek zorunda kalmıştır.
 
Futbolu bıraktığında bu boş geçen zaman sürecinde askerlik görevini yerine getirmek için askere gitmiştir. Askerden geldikten kısa bir süre sonra ilk yurt dışı tecrübesini yaşadı, yurt dışına Dubai’ye gitmiş ve 2 sene kadar orada kaldıktan sonra tekrar Türkiye’ye dönmüştür. Bir süre yine spor faaliyetlerine kaldığı yerden her ne kadar devam etse de fazla devam ettirmeden Kazakistan’a giderek 6 ay kadar Kazakistan’da yaşamış ve tekrar Türkiye’ye dönmüştür.
 
Yeni yerler keşfederek farklı kültürleri incelemek ve farklı kültürlere sahip yeni insanlarla tanışmaktan çok büyük keyif aldığını belirten Sadık Ardahan Uzkanbaş, imkanı olduğu sürece hep bir yerlere gidip görmek istediğini de ifade etmiştir.
 
2020 yılında ise ekranların sevilen yarışması Survivor ile tanınmıştır. Survivor 2020 Ünlüler- Gönüllüler yarışmasının gönüllüler takımı yarışmacılarından olan Sadık Ardahan Uzkanbaş tam bir Survivor hayranıdır. Sadık Ardahan Uzkanbaş, kendisinin tam bir Survivor olarak bu yarışma için biçilmiş bir kaftan olduğunu, yarışmada yaşanabilecek tüm zorlukların kolaylıkla üstesinden gelerek başarabileceğini dile getirmiştir. Ancak yaşı ve spor geçmişinin yetersizliği sebebiyle Survivor Sadık belki de ilk zamanlarda biraz başarısız gibi görünse de gerçek başarısını ilk üç hafta içerinde göstermeye başlayarak hırsı sayesinde başaracağa benziyor.
 
Maalesef ki Sadık Ardahan Uzkanbaş’a ait henüz boyu ve kilosu gibi bilgilerine net bir şekilde ulaşılamamıştır. Survivor Sadık Ardahan Uzkanbaş’ın muhakkak ki hayatında kız arkadaşları olmuştur ancak henüz bir evlilik yaşamamış ve şuanda da bilinen bir sevgilisi yoktur.

Survivor Ünlüler Takımı
Aycan Yanaç Kimdir
Barış Murat Yağcı Kimdir
Derya Can Göçen Kimdir
Elif Yıldırım Gören Kimdir
Ersin Korkut Kimdir
Mert Öcal Kimdir
Parviz Abdullayev Kimdir
Sercan Yıldırım Kimdir
Şaziye İvegin Üner Kimdir
Tuğba Melis Türk Kimdir
Uğur Pektaş Kimdir

Survivor Gönüllüler Takımı
Burak Yurdugör Kimdir
Cemal Can Canseven Kimdir
Ceyhun Uzun Kimdir
Evrim Keklik Kimdir
Fatma Günaydın Kimdir
Makbule Karabudak Kimdir
Meryem Kasap Kimdir
Nisa Bölükbaşı Kimdir
Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir
Tayfun Erdoğan Kimdir
Yasin Obuz Kimdir


Biyografiler

 • Ersin Kurt Kimdir

  Ersin Kurt Biyografisi 26 Ağustos 1983'te Eskişehir'de doğdu. Anadolu Üniversitesi Radyo - Tv Tekniği Bölümü'nü ikinci sınıfta terk etti ve akabinde askerlik hizmetini tamamladı. Çeşitli işlerde çalıştıktan

 • Yasin Obuz Kimdir

  Yasin Obuz Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Yasin Obuz

 • Uğur Pektaş Kimdir

  Uğur Pektaş Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16. Şubat. 2020 tarihinde yayına girecek olan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan

 • Tuğba Melis Türk Kimdir

  Tuğba Melis Türk Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Tuğba

 • Tayfun Erdoğan Kimdir

  Tayfun Erdoğan Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Tayfun Erdoğan