Ara

Orkun Işıtmak Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Exatlon Türkiye Orkun Işıtmak Kimdir? Orkun Işıtmak Kaç Yaşında, Orkun Işıtmak Nereli, Orkun Işıtmak Kaç Doğumlu, Orkun Işıtmak Nerede Doğdu, Aslı Zaman Hangi Okuldan Mezun, Orkun Işıtmak Sevgilisi Var Mı? Orkun Işıtmak Boyu ve Kilosu hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını Orkun Işıtmak biyografisinde bulabilirsiniz.

Orkun Işıtmak Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?

 
Adı Soyadı: Orkun Işıtmak   
Doğum Tarihi: 8 Ocak 1996 (23 yıl yaşında) 
Nereli: İzmir 
Burcu:   
Kilosu:  
Boyu: 1,83 m
Göz Rengi:
Saç Rengi: 
Eğitim Durumu: 
Sevgilisi: Sude Alkış
Evli mi: Bekâr   
instagram Hesabı: @orkunisitmak
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı:
Youtube Hesabı: youtube.com/orkunisitmak 
 
TV 8 kanalının sahibi olan Acun Ilıcalı'nın yeni projesi Exatlon Challenge Yarışmasının sunucusu Orkun Işıtmak oldu. İlk deneyimi olan “İyi Oyun” filmi ile 45. Altın Kelebek Ödüllerinde En iyi YouTuber ve Instagrammer ödülünün sahibi olmuştu. Peki, Orkun Işıtmak kimdir? Ünlü Yutuber Orkun Işıtmak hakkında merak edilen tüm detayları sizler için derledik.
 

Exatlon Türkiye Orkun Işıtmak Kimdir, Nerede ve Kaç Yılında Doğdu, Ailesi ve Hayatı Hakkında Bilgiler

 
Ünlü Youtuber’ın tam adı Orkuncan Işıtmaktır. Orkun Işıtmak, 8 Ocak 1996’da İzmir'de doğmuştur. Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra, İstanbul Üniversitesi'ni kazanan Orkun Işıtmak İstanbul'a taşındı fakat Youtuber'lıkta daha profesyonel hale gelmek, daha kaliteli ve güzel içerikler oluşturmak hayatını yaşamak için eğitimine bir süre ara vermiş ve üniversiteyi yarım bırakmıştır. Ünlü Youtuber Orkun Işıtmak, daha 11 yaşında iken çekmiş olduğu sihirbazlık videolarıyla ün kazanmıştı. 2012 yılından beri eğlence ve oyun içerikli videolar çeken Ünlü Youtuber Orkun Işıtmak, 2011 yılından beri Youtube'a içerik üretiyor.
 
Bu güne kadar Youtube'ta bin 700 videosu olduğunu belirten Orkun Işıtmak, genellikle eğlence ve oyun içerikli videolar üretiyor. 2018 yılında İyi Oyun isimli denemesi ile 45. Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde En iyi YouTuber ve Instagrammer Ödülünü alarak başarısını taçlandıran Orkun Işıtmak, oyunculuk kariyerine ise Kayıt Dışı isimli dizisinde konuk oyuncu olarak başlamıştı. Güldür Güldür isimli komedi Show programının da bir bölümüne katılan ünlü Youtuber Orkun Işıtmak,
 
18 Nisan 2010 yılında kendi adı olan "Orkun Işıtmak" isimli Youtube kanalını kurmuş ve şuan 6 milyon 890 bin den fazla abone si bulunmakta ve gönderileri ortalama 8 milyondan fazla görüntülenmeye sahip. Genellikle 'Gülmeme Challenge' videolarıyla bilinen Orkun Işıtmak son günlerde elinde bir temizlik aracıyla kamusal alanlarda kirlilik kontrolü yaparak video çekti. Eser Yenenler'in programına konuk olarak katılan Orkun Işıtmak, video konusu bulmakta zorlandığını belirtirken en çok çekmek isteyip çekemediği videonun ise 'uzaydan atlama' videosu olduğunu söyledi.
 
Üç yıllık hayalini gerçekleştirmek için yaklaşık 6 ay önce Amerika’ya giden ünlü Youtuber Orkun Işıtmak 2 günlük bir eğitimin ardından 33 bin fit yükseklikten atlayan tek Türk unvanına da sahip oldu. Uzaydan atlama videosu için 3 sene hazırlık yaptığını ve bu süreci kameraya alıp video çektiğini söyleyen Orkun Işıtmak, videonun beklediğinin altında bir izlenme oranı olduğunu belirtti. Video 4 milyon 300 bin görüntülenme almış.
 
Ayrıca Orkun Işıtmak 2019 yılında "Gündönümü" isimli bir şarkı albümü çıkarmıştır. Orkun Işıtmak'ın kendi ismini taşıyan ve tamamen kendisine ait olan bir internet sitesi de bulunmaktadır.
 
Son olarak Gezi parkı olaylarında polise küfür ettiği videoları Ayyıldız Tim tarafından ifşa edilerek bir büyük sıkıntılar yaşayan Orkun Işıtmak büyük tepki görmüş ve epey bir takipçi kaybettiği dile getirilmişti. Ünlü Youtuber bu olayda yanlış anlaşıldığını Türk polisine karşı asla böyle bir saygısızlığı yapmayacağını ve o karakterde bir insan olmadığını belirterek özür dilemişti.
 
Orkun Işımak beğeni ile izlenen ve takip edilen Türk komedyen ve YouTube'da faaliyet gösteren bir vlogger’ dır. Tarih öğretmeni bir baba ve halkla ilişkiler uzmanı bir annenin oğlu olan Orkun Işıtmak’ın ailesi hala İzmir’de yaşamaktadır. Youtub’daki fenomenlik sürecinde video çekmeye tek başına başlayan Orkun Işıtmak'ın şimdi ise 9 kişilik bir ekibi var. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken genç isim elde ettiği izlenme sayısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Ayrıca Instagram hesabından yaptığı gelinlik paylaşımı ile de takipçilerini güldürmeyi başarmıştı.  Bu arada Instagram hesabında da 2 milyon 600 bin takipçisi ve paylaşımlarında ise ortalama 100 binin üzerinde beğeni alıyor.
 
Orkun Işıtmak, günümüzde Youtuber kavramının getirdiği en önemli ve en yaratıcı isimlerden birisi olarak biliniyor ve bu anlamda dikkatleri üzerine çekmeyi de başarıyor. Kanalında birçok Youtuber’ın yaptığının aksine oyun içerikli videolardan ziyade zaman içerisinde yaptığı Challenge videoları ile birlikte yaratıcılığını ve kurgulama yeteneklerini konuşturan Orkun Işıtmak, Youtuber’lığı ile kazandığı ün sayesinde dijital reklam konusunda da en çok tercih edilen isimlerden birisi olmayı başardı.
 
Özel yaşamında sıkça birlikte çekilmiş pozlarını paylaştığı Sude Alkış için çok yakın ve değerli bir arkadaşım diye belirtse de yakın takipçileri çiftin aralarında duygusal anlamda bir şeyler olduğunu belirtiyor.
 
Son olarak Acun Ilıcalı’nın Yeni projesi olan Exatlon Challenge Yarışmasının sunucusu olarak Dominik’e uçan Okan Işımak, enerjik yapısı ile sevenlerinin yine markajı altında olacağa benziyor.


Biyografiler

 • Ahmet Ataş Kimdir

  Ahmet Ataş Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Ahmet Ataş Doğum Tarihi: 14 Ağustos 1990 Nereli: Ordu Burcu: Aslan Kilosu: - Boyu: - Göz Rengi:  Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Beykent Üniversitesi Uluslararası

 • Temel Karamollaoğlu Kimdir

  Temel Karamollaoğlu, Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Temel Karamollaoğlu boyu 1,75 cm olup 70 kilo civarındadır. Temel Karamollaoğlu 81 Yaşındadır. Temel Karamollaoğlu, Türk siyasetçi

 • Meral Akşener Kimdir

  Meral Akşener Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Meral Akşener, Türk siyasetçi, avukat ve eski bakanlardan biridir. Türkiye İyi Parti Genel Başkanı olarak bilinir. Meral Akşener

 • Muharrem İnce Kimdir

  Muharrem İnce Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Muharrem İnce, Türk siyasetçi, öğretmen ve avukat olarak tanınan bir isimdir. 04 Mayıs 1964 yılında Yalova'nın

 • Gülçin Santırcıoğlu Kimdir

  Gülçin Santırcıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu, Aslen Nereli? Gülçin Santırcıoğlu Kaç Yaşında: 45 Yaşında Gülçin Santırcıoğlu Doğum Tarihi:  25 Temmuz 1977 Gülçin Santırcıoğlu Boyu Kilosu:  1.70 – 65 Gülçin Santırcıoğlu Nereli: Manisa Gülçin Santırcıoğlu Burcu: Aslan Gülçin Santırcıoğlu Sevgilisi: - Gülçin Santırcıoğlu Eşi: Utku