Ara

Nisa Bölükbaşı Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Nisa Bölükbaşı Kimdir? Nisa Bölükbaşı Kaç Yaşında, Nisa Bölükbaşı Boyu Kaç, Nisa Bölükbaşı Aslen Nereli, Nisa Bölükbaşı Biyografi, Nisa Bölükbaşı Nerede Doğdu, Sevgilisi Kim, Nisa Bölükbaşı Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Nisa Bölükbaşı Kimdir?
 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Nisa Bölükbaşı Kimdir?  
 
Adı Soyadı: Nisa Bölükbaşı  
Doğum Tarihi: 2.Temmuz.1998 (22 yaşında)
Doğum Yeri: Çek Cumhuriyeti- Prag
Nereli:   
Burcu: Yengeç Burcu
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: Lisans
Evlimi: Bekâr
Eşi:
Sevgilisi:  
Meslek: Voleybolcu, Yüzücü
Instagram Hesabı: @nisabolukbasi
Twitter Hesabı: @ BolukbasiNisa 
Facebook Hesabı: 
 
Nisa Bölükbaşı Biyografisi
 
Survivor 2020 Ünlüler- Gönüllüler yarışmasının gönüllüler gurubunda yarışacağı kesinleşen isimlerden biri de Nisa Bölükbaşı oldu. Survivor 2020 yarışmacıları arasında en genç isimlerden birisi olan Nisa Bölükbaşı, Gönüllüler yarışmacı ekibinin bir çok isimleri gibi bu yarışmada oldukça iddialı görünüyor. Peki, katılacağı Survivor 2020 ile adından söz ettiren Nisa Bölükbaşı kimdir? Nisa Bölükbaşı kaç yaşında? Nisa Bölükbaşı aslen nereli? İşte Nisa Bölükbaşı ile ilgili merak edilen eğitimi, spor geçmişi, kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgilerini sizler için derledik.
 
Nisa Bölükbaşı 2 Temmuz 1998 (22 yaşında) tarihinde Çek Cumhuriyeti’nin Prag Şehri’nde dünyaya gelmiştir. Henüz 3 aylık iken annesi ile birlikte yüzmeye başlamıştır. Ardından yüzücülüğü profesyonel anlamda devam ettirmiş, 6 yaşında iken Çek Cumhuriyeti’nin en iyi takımı için yüzmeye başlamıştır. O sene yine bir başka spor dalı olan Kayak ile ilgili bir davet almış ancak dağların, yaşadığı Prag Şehri’ne uzak olması sebebi ile bu daveti geri çevirmek zorunda kalmıştır.

8 yaşında iken profesyonel olarak, tenis, single ve çiftler oynamaya başladığı belirtilen Nisa Bölükbaşı, Prag tenis kulübü Cibulka’da 15 sene tenis sporu ile kariyerini sürdürmüştür. 15 yaşında yüzme sporunu bırakarak yüzme hocası olarak kariyerini sürdürmeye karar vermiş olan Nisa Bölükbaşı ilerleyen süreçte voleybol oynamaya başlamış, takımın en küçüğü olmasına rağmen libero olarak oynamak istemiş, 2018 senesinde, Çek Cumhuriyeti’nde U20 kategorisinde 2. lik elde eden kadroda forma giymeyi başarmıştır. Yine 2018 yılında Mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, eğitimi sebebi ile voleybolu bırakmış ve eğitimine ağırlık vermiştir.
Günümüzde ise yine spor ile iç içe bir yaşamı sürdüren başarılı sporcu hobi olarak, snowboard, bisiklet, kış ve yaz pateni gibi sporlar ile ilgilenmekte ve formunu korumayı başarmaktadır.

Şimdi ise Nisa Bölükbaşı uzun soluklu olarak devam eden ve 2020 yılında da yenilenerek Tv8 ekranlarında 16 Şubat Pazar akşamı yayınlanmaya başlayacak olan ve Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2020 yarışmacıları arasına katılan isimlerden birisi olmayı başarmıştır. Sporcu kimliği ve güçlü fiziği yarışmasının iddialı isimleri arasında yer almaktadır. Survivor karakter oluşturmaz ortaya çıkarır. Güç fiziksel yeteneklerden değil, kırılmaz iradeden gelir ifadeleri ile yarışmada ne kadar iddialı olduğunu takipçileri ile paylaşmıştır.

Maalesef henüz boyu, kilosu ve sevgilisinin olup olmadığı gibi bilgilerine ulaşılamamakla birlikte araştırılmaya devam edilmektedir.

Survivor Ünlüler Takımı
Aycan Yanaç Kimdir
Barış Murat Yağcı Kimdir
Derya Can Göçen Kimdir
Elif Yıldırım Gören Kimdir
Ersin Korkut Kimdir
Mert Öcal Kimdir
Parviz Abdullayev Kimdir
Sercan Yıldırım Kimdir
Şaziye İvegin Üner Kimdir
Tuğba Melis Türk Kimdir
Uğur Pektaş Kimdir

Survivor Gönüllüler Takımı
Burak Yurdugör Kimdir
Cemal Can Canseven Kimdir
Ceyhun Uzun Kimdir
Evrim Keklik Kimdir
Fatma Günaydın Kimdir
Makbule Karabudak Kimdir
Meryem Kasap Kimdir
Nisa Bölükbaşı Kimdir
Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir
Tayfun Erdoğan Kimdir
Yasin Obuz Kimdir


Biyografiler

 • Ersin Kurt Kimdir

  Ersin Kurt Biyografisi 26 Ağustos 1983'te Eskişehir'de doğdu. Anadolu Üniversitesi Radyo - Tv Tekniği Bölümü'nü ikinci sınıfta terk etti ve akabinde askerlik hizmetini tamamladı. Çeşitli işlerde çalıştıktan

 • Yasin Obuz Kimdir

  Yasin Obuz Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Yasin Obuz

 • Uğur Pektaş Kimdir

  Uğur Pektaş Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16. Şubat. 2020 tarihinde yayına girecek olan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan

 • Tuğba Melis Türk Kimdir

  Tuğba Melis Türk Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Tuğba

 • Tayfun Erdoğan Kimdir

  Tayfun Erdoğan Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Tayfun Erdoğan