Ara

Nagihan Karadere Boyu, Nagihan Karadere Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Nagihan Karadere Boyu, Survivor Nagihan Karadere Kimdir? Survivor 2024 All Star yarışmasının ünlüler kadrosunda dahil olan ve şampiyonluk yaşamak isteyen Nagihan Karadere'de yer alacak. Yarışmanın takipçileri Nagihan Karadere,kimdir ve nereli sorularına yanıt arıyor. Peki, Survivor 2024 Nagihan Karadere kimdir? İşte Nagihan Karadere hayatı hakkındaki detaylar.

Nagihan Karadere Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu Kilosu, Eşi Kim?

Tv8 ekranlarında 01 Ocak 2024 itibari ile yayına başlayan Survivor 2024 All Star yarışmacılardan Nagihan Karadere hayatı merak ediliyor. Yeni sezon için yarışmacıların sergileyeceği performans için heyecanla bekleyişin her geçen gün artması ile devam ederken, bir yandan da program fenomenlerinin yarışmacılar hakkında ki arayışları devam ediyor. Survivor 2024 All Star yarışmasının ünlüler kadrosunda dahil olan ve şampiyonluk yaşamak isteyen Nagihan Karadere de yer alacak. Yarışmanın takipçileri Survivor Nagihan Karadere Boyu, kimdir ve nereli sorularına yanıt arıyor. Peki, Survivor 2024 Nagihan Karadere kimdir? İşte Nagihan Karadere hayatı hakkındaki detaylar.
 
Nagihan Karadere Boyu: 1.72 m
Nagihan Karadere Kilosu: 63 kg
Nagihan Karadere Kaç Yaşında: 
Nagihan Karadere Doğum Tarihi: 1 Ocak 1984
Nagihan Karadere Doğum Yeri: Osmaniye Kadirli
Nagihan Karadere Nereli: Osmaniye
Nagihan Karadere Burcu: Oğlak
Nagihan Karadere Eğitim Durumu: Üniversite Mezunu
Nagihan Karadere Evlimi: Boşandı
Nagihan Karadere Sevgilisi: Ramiz Özbay

 
Nagihan Karadere Biyografisi
 
Nagihan Karadere 27 Aralık 1984 yılında Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde dünyaya gözlerini açtı. Nagihan Karadere Boyu 1,72 olup 63 kilo civarındadır. Türk kısa mesafe ve engelli koşucusudur. 400m engelli rekor derecesi 55.09 saniyedir. Henüz küçük yaşlarda iken profesyonel olarak atletizme ilgi duyan Nagihan Karadere, Fenerbahçe'de yetişti ve sürat koşularıyla ilgili birçok yarışa katıldı.13-14 Eylül 2003 tarihlerinde Köstence'de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası'nda 400 metre branşında altın madalya kazandı. Yine aynı şampiyonada 4x 400m bayrak yarışında gümüş madalya ve 4x100m bayrak yarışında ise bronz madalya kazanarak bir başarıya daha imza atmış oldu.

2011 yılında Çin’de düzenlenen Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4x400 metre bayrak yarışında kendisi gibi atletizmci Merve Aydın, Meliz Redif ve Pınar Saka ile birlikte gümüş madalya kazanarak gümüş madalya kazanan Türk milli takımında yerini aldı, ayrıca 400 metre engelli yarışında da bronz madalya kazanarak derece kazanmış oldu.
 
Başarılı atlet Nagihan Karadere her ne kadar 2012 Yaz Olimpiyatları'nda, atletizm 400 metre engelli seçmelerinde mücadele ederek başarı elde etmiş olsa da, Londra Olimpiyat Stadyumu'nda yapılan elemelerde yarışmak için pistteki yerini almış ancak 4 numaralı kulvarda yarışa hazırken tabanca sesini duymadan çok önce koşmaya başlayınca hatalı çıkış yaptığı için hakem tarafından yarış dışı bırakılmıştı.
 
Nagihan Karadere Eşi Kim?
Nagihan Karadere  2015 yılında, Uğur Gökçe ile olan evliliğinden Ece Arven Gökçe isminde bir kız çocuğu sahibi oldu. 20 Nisan 2017’de ise eşi Uğur Gökçe’den kendisini aldattığı ve eşinin çıplak fotoğrafları medyaya sızdığı için boşanmıştır. O dönem zorlu bir süreci yaşayan Nagihan, boşanmasının hemen ardından birçok isimle anılmış olsa da en sonunda aşkı iş insanı Ramiz Özbay’da bulmuştu. Ancak aldatılma korkusuyla Ramiz Özbay’dan da ayrılan Karadere eşiyle boşandıktan sonra dudak ve göğüslerinden estetik ameliyatı yaptırmıştı.
 
Survivor Nagihan Karadere'nin Survivor Başarıları

2016 Survivor Ünlüler: 5.
2018 Survivor All Star: 2.
2022 Survivor All Star: 5.

Başarılı atlet Survivor 2016 yarışmasının Ünlüler kadrosunda yarışan isimler arasında yer aldı ancak çeyrek finalde elenerek beşinci oldu. Yine 2018 yılında Tv8 ekranlarında yayınlanan 2018 Survivor All Star'da finale kalarak ikinci olmuş ve 2019 yılında ise Survivor Extra programında yorumculuk yapmıştı.
 
Oyunculuğa da el atan Nagihan Karadere 2017 Nisan ayında Tekirdağ’da çekimleri yapılmış olan Ah İstanbul Ah sinema filminde evde kalmış kız rolünü canlandırdı. 2018 yılında ise Benim Adım Osssman filminde yardımcı karekteri oynadı.
 
Yarışlarda Aldığı Madalyalar
2003 – Balkan Gençler Şampiyonası – Köstence – 400 m engelli yarışında Altın madalya kazandı.
2011 – Dünya Üniversite Oyunları – Çin, Shenzhen – 4×400 m bayrak yarışında Gümüş madalya kazandı.
2011 – Dünya Üniversite Oyunları – Çin, Shenzhen – 400 m engelli yarışında Bronz madalya kazandı.
Filmleri
2017 – Ah İstanbul Ah (Nagihan)( Sinema Filmi)
2018 – Benim Adım Osssman (Yardımcı Karakter)Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80