Ara

Gözde Demiral Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Exatlon Türkiye Gözde Demiral Kimdir? Gözde Demiral Kaç Yaşında, Gözde Demiral Nereli, Gözde Demiral Kaç Doğumlu, Gözde Demiral Nerede Doğdu, Aslı Zaman Hangi Okuldan Mezun, Gözde Demiral Sevgilisi Var Mı? Gözde Demiral Boyu ve Kilosu hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını Gözde Demiral biyografisinde bulabilirsiniz.

Gözde Demiral (Miafitz) Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?

 
Adı Soyadı: Gözde Demiral   
Doğum Tarihi: 1998 (21 yaşında)
Nereli: İzmir 
Burcu:   
Kilosu:  
Boyu: 1.68 cm
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kumral
Eğitim Durumu: İzmir Ekonomi Üniversitesi - Sinema ve dijital medya Bölümü Lisans
Sevgilisi: İlişkisi Yok
Evlimi: Bekâr  
Eşi:
Mesleği: Twitcher
instagram Hesabı:  @miafitz
Youtube Hesabı: : Mia Fitz
Twitch: miafitz
 
Gözde Demiral bilinen adı ile (MiaFitz), TV 8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı’nın hazırladığı Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmasında yarışacak 18 isimden birisi oldu. Twitch yayıncısı (Streamer) olan Gözde Demiral, sosyal medya ismi olan MiaFitz adıyla tanınıyor. Peki, Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmasında yarışacak Gözde Demiral (MiaFitz) kimdir? Gözde Demiral (MiaFitz) hakkında merak edilenleri tüm detayları ile sizler için derledik.
 

Gözde Demiral (Miafitz) Kimdir, Kaç Yaşında, Ailesi ve Hayatı Hakkında Bilgiler

 
Gözde Demiral (miafitz) adlı sosyal medya paylaşım kanalın sahibi, 1998 yılında İzmir‘de doğmuş olan Gözde Demiral kendisinden büyük bir abisi ile iki kardeştir. Yedi yaşından beri tiyatro eğitimi almış olan Gözde Demiral bazı sebeplerden dolayı 2017 yılında tiyatro eğitimini bırakmak zorunda kalmıştır. Üniversite eğitimi İzmir Ekonomi Üniversitesi sinema ve dijital medya bölümünde tamamlayarak mezun olmuştur. Bilinen adı Miafitz olan Gözde Demiral, oyuncu olmayı çok istemiştir fakat abisinin önerisi ve yönlendirmesi üzerine yayıncılığa başlamıştır. Tanınmış Youtuber olan Gözde Demiral Türkiye’nin içerik üreticilerinin ödüllendirildiği ödül töreninde “Yılın Kadın Yayıncısı” ödülünü alarak başarısını taçlandırmıştır. Gözde Demiral annesini çok küçük yaştayken kaybetmiştir.
 
Twitch yayınlarında en çok izlenen fenomenlerden biri olan Gözde Demiral fiziği ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Twitch kanalındaki bilinen adı MiaFitz ile Lol ve Pubg oyunlarında oldukça başarılı. Oyun severlerin takip ettiği Twitch yayıncılarından biri olan Gözde Demiral bilinen adı ile Miafitz kendini bir sohbet sırasında şu şekilde tanıtıyor; “Adım Gözde, 21 yaşındayım ve İzmir’de yaşıyorum. İzmir’de doğdum 21 senedir burada yaşıyorum. 7 yaşımdan beri tiyatro eğitimi aldım ancak geçen sene bırakmak durumunda kaldım bazı sebeplerden dolayı. Onun dışında hemen hemen akla gelebilecek bütün aktiviteleri yapmış olabilirim.
 
Tiyatro, resim, voleybol, yüzme, dans gibi. Ancak en uzun süreli olan tiyatro oldu. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Sinema ve Dijital Medya okuyorum son sınıfa geçtim bu sene bitecek gibi duruyor. İleriye dönük planlarımda yayıncılığımın yanı sıra asıl mesleğimin sinema olacağını hissediyor ve görebiliyorum. Tabii yayıncılığım düşündüğümün ilerisine taşınırsa durum değişebilir tabiki.”
Her zaman oyuncu olmak istediğini ancak almış olduğu sinema eğitiminden sonra sanat yönetmeni de olabileceğini dile getirirken, adının neden MiaFitz olduğunu ise şu şekilde açıklıyor;
 
“Mia Fitz ismini yaklaşık 5 sene önce blog olarak kullanacağım bir Instagram hesabı açarken seçtim. Mia sevdiğim bir isim ancak sadece Mia’yı alamayacağım için bir soyad uydurmam gerektiğini düşündüm. Ve düşünürken F. Scott Fitzgerald’ın bir kitabı çarptı gözüme. Kendisi en sevdiğim yazarlardan birisi. Dedim ki neden kısaltıp Fitz’i kullanmayayım? Ve ismim bu şekilde ortaya çıktı. Garip bir şekilde bu ismin hayatımın her zaman bir parçası olacağını hissediyordum. Twitch yayıncılığına başlama kararını ise 2017 yılında katıldığım Gaming İstanbul fuarında aldım. Fuara gittiğimde sadece fuardaki röportajlardan ve sunuculuktan sorumluydum. Orada bir stantta tanıştığım bir kişi bunu yapmam gerektiğine ikna etti ve fuarın üstünden 6 ay geçtikten sonra anca başlayabildim. Hikâyesi tam olarak bu.”
 
Kanalının içeriğinde her şeyi paylaşıyor denebilir. Popüler oyunları oynuyor onun dışında sakin sohbet eşliğinde oynanabilecek indie oyunlar oynayıp ve sohbet ediyor. Bazen video izleyip gülüp eğleniyor, bazen oyunlarda eğlenip sinirleniyorlar, bazen filmler, kitaplar, müzikler, diziler üstüne sohbetler ediyor, bazen derin konular hakkında konuşuyor ve ciddileşiyorlar.
 
Sosyal medyada tanınır olmak kendisine reel yaşantısında en başta popülerliği yaşatmış, kendisini tanıyanların sokakta kendisine gösterdiği sevecen ve sempatik tavırları ile mutlu oluyor ve bu durumun kendisini olumlu bir şekilde etkilediğini dile getiriyor.
 
Gözde Demiral yani bilinen ismi ile MiaFitz bir Twitch yayıncısıdır. Twitch kanalında 373 bin takipçisi var ve ortalama 6 bin görüntülenme sayısına sahip. Youtube kanalında ise 24,1 bin abone sayısı ve ortalama 400 bin görüntülenme sayısı bulunuyor. Instagram hesabında da yaklaşık 350 bin takipçisi ve paylaşımlarında ise gönderi başına ortalama 70 bin beğeni alıyor.


Biyografiler

 • Ahmet Ataş Kimdir

  Ahmet Ataş Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Ahmet Ataş Doğum Tarihi: 14 Ağustos 1990 Nereli: Ordu Burcu: Aslan Kilosu: - Boyu: - Göz Rengi:  Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Beykent Üniversitesi Uluslararası

 • Temel Karamollaoğlu Kimdir

  Temel Karamollaoğlu, Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Temel Karamollaoğlu boyu 1,75 cm olup 70 kilo civarındadır. Temel Karamollaoğlu 81 Yaşındadır. Temel Karamollaoğlu, Türk siyasetçi

 • Meral Akşener Kimdir

  Meral Akşener Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Meral Akşener, Türk siyasetçi, avukat ve eski bakanlardan biridir. Türkiye İyi Parti Genel Başkanı olarak bilinir. Meral Akşener

 • Muharrem İnce Kimdir

  Muharrem İnce Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Muharrem İnce, Türk siyasetçi, öğretmen ve avukat olarak tanınan bir isimdir. 04 Mayıs 1964 yılında Yalova'nın

 • Gülçin Santırcıoğlu Kimdir

  Gülçin Santırcıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu, Aslen Nereli? Gülçin Santırcıoğlu Kaç Yaşında: 45 Yaşında Gülçin Santırcıoğlu Doğum Tarihi:  25 Temmuz 1977 Gülçin Santırcıoğlu Boyu Kilosu:  1.70 – 65 Gülçin Santırcıoğlu Nereli: Manisa Gülçin Santırcıoğlu Burcu: Aslan Gülçin Santırcıoğlu Sevgilisi: - Gülçin Santırcıoğlu Eşi: Utku