Ara

Fırat Tanış Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Fırat Tanış Kimdir? Fırat Tanış Kaç Yaşında, Fırat Tanış Boyu, Fırat Tanış Nereli, Fırat Tanış Biyografi, Fırat Tanış Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Fırat Tanış Kimdir?


Adı Soyadı: Fırat Tanış
Doğum Tarihi: 05.05.1975
Nereli: İstanbul
Burcu: Boğa
Kilosu: 65 Kg
Boyu: 1.75
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi:Siyah
Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Evet
Eşi: Kübra Tanış
instagram Hesabı: Yok
Twitter Hesabı:twitter.com/firattanis
Facebook Hesabı: Yok
 

Fırat Tanış Biyografisi


Fırat Tanış Doğum ve Ailesi:
Fırat Tanış, 5 Ağustos 1971 tarihinde İstanbul'da doğdu. Babası bir işletme sahibi, annesi ise ev hanımıdır. Ailesinin diğer üyeleri arasında iki erkek kardeşi vardır. Fırat Tanış 47 yaşındadır. Fırat Tanış boyu 1.75 cm olup 65 kilo civarındadır. 

Fırat Tanış Eğitimi:
Fırat Tanış, eğitimine İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Bölümü'nde başladı. Ancak, sonrasında öğrenimine yurt dışında devam etmek istedi ve İngiltere'de The Drama Studio London'da oyunculuk eğitimi aldı.

Fırat Tanış Kariyeri:
Fırat Tanış, oyunculuk kariyerine 1990'lı yılların başında tiyatro sahnesinde başladı. İlk dizi deneyimi ise 1997 yılında yayınlanan Aynalı Tahir adlı dizide oldu. Daha sonra, Kurtlar Vadisi, Yeditepe İstanbul, Hatırla Sevgili, Binbir Gece ve Karadayı gibi birçok popüler televizyon dizisinde rol aldı.

Fırat Tanış ayrıca sinema filmlerinde de rol almıştır. En ünlü filmleri arasında, 2007 yapımı Pazar: Bir Ticaret Masalı, 2008 yapımı Vavien ve 2015 yapımı Düğüm Salonu yer alıyor.

Fırat Tanış Özel Hayatı:
Fırat Tanış'ın özel hayatı hakkında pek bilgi bulunmamaktadır. Ancak, basında çıkan haberlere göre, oyuncunun 2010 yılında Bojana Barovic ile evlendiği ve bir çocuk sahibi olduğu bilinmektedir.

Fırat Tanış Ödülleri:
Fırat Tanış, kariyeri boyunca birçok ödül kazandı. En önemli ödülleri arasında 2004'te Afife Tiyatro Ödülleri'nde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülü, 2008'de Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülü ve 2012'de Uluslararası İzmir Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülü yer alıyor.

Fırat Tanış Sosyal Medya:
Fırat Tanış, sosyal medya hesaplarında oldukça aktiftir. Instagram hesabında yaklaşık 200 bin takipçisi bulunmaktadır ve burada özel hayatı, iş hayatı ve seyahatleri hakkında paylaşımlar yapmaktadır.

Fırat Tanış Aktivizm:
Fırat Tanış, hayvan hakları ve çevre konularına duyarlılığı ile tanınmaktadır. Hayvan hakları savunucusu ve çevre aktivisti olarak, çeşitli kampanyalara destek vermektedir.

Biyografiler

 • Ahmet Ataş Kimdir

  Ahmet Ataş Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Ahmet Ataş Doğum Tarihi: 14 Ağustos 1990 Nereli: Ordu Burcu: Aslan Kilosu: - Boyu: - Göz Rengi:  Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Beykent Üniversitesi Uluslararası

 • Temel Karamollaoğlu Kimdir

  Temel Karamollaoğlu, Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Temel Karamollaoğlu boyu 1,75 cm olup 70 kilo civarındadır. Temel Karamollaoğlu 81 Yaşındadır. Temel Karamollaoğlu, Türk siyasetçi

 • Meral Akşener Kimdir

  Meral Akşener Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Meral Akşener, Türk siyasetçi, avukat ve eski bakanlardan biridir. Türkiye İyi Parti Genel Başkanı olarak bilinir. Meral Akşener

 • Muharrem İnce Kimdir

  Muharrem İnce Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Muharrem İnce, Türk siyasetçi, öğretmen ve avukat olarak tanınan bir isimdir. 04 Mayıs 1964 yılında Yalova'nın

 • Gülçin Santırcıoğlu Kimdir

  Gülçin Santırcıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu, Aslen Nereli? Gülçin Santırcıoğlu Kaç Yaşında: 45 Yaşında Gülçin Santırcıoğlu Doğum Tarihi:  25 Temmuz 1977 Gülçin Santırcıoğlu Boyu Kilosu:  1.70 – 65 Gülçin Santırcıoğlu Nereli: Manisa Gülçin Santırcıoğlu Burcu: Aslan Gülçin Santırcıoğlu Sevgilisi: - Gülçin Santırcıoğlu Eşi: Utku