Ara

Fatma Günaydın Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Fatma Günaydın Kimdir? Fatma Günaydın Kaç Yaşında, Fatma Günaydın Boyu, Fatma Günaydın Aslen Nereli, Fatma Günaydın Biyografi, Fatma Günaydın Nerede Doğdu, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Fatma Günaydın Kimdir?
 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16. Şubat. 2020 tarihinde yayına girecek olan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Fatma Günaydın Kimdir?  
 
Adı Soyadı: Fatma Günaydın  
Doğum Tarihi: 28.04.1995 (25 yaşında) 
Doğum Yeri: Erzurum
Nereli: Erzurum 
Burcu: Boğa Burcu
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: 
Evlimi: Bekar 
Eşi:
Sevgilisi:  
Meslek:
instagram Hesabı: @fatogunaydn
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 
Fatma Günaydın Biyografisi
 
Survivor 2020 yarışmasının bu yılki konsepti Ünlüler- Gönüllüler ve gönüllüler yarışmacı kadrosunda yarışacağı kesinleşen isimlerden biri de Fatma Günaydın oldu. Gönüllüler takımının tanıtımındaki videoda, iddialı sözleriyle tüm dikkatleri üzerine çeken Fatma Günaydın'ın hayatına ilişkin bilgiler merak ediliyor. Peki, Survivor'ın 22 Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacılarından birisi olan Fatma Günaydın kimdir? Fatma Günaydın kaç yaşında? Fatma Günaydın nereli? Fatma Günaydın ile ilgili merak edilen tüm detayları sizler için derledik.
 
28.04.1995 (25 yaşında) tarihinde dünyaya gelen Fatma Günaydın aslen Erzurum doğumludur. İsminin Fatma olmasına rağmen genellikle çevresinde tanıdıklarının kendisine Fatoş diye seslendiğini belirten Fatma Günaydın’ın Instagram hesabı da isminin fatogunaydn olarak yazdığını belirtiyor. Fatma Günaydın kendisi ile birlikte 5 kardeş olduklarını ancak kendisi ailenin en küçüğü olduğunu da ekliyor. Kendisinden büyük 1 abisi, 3’ te ablası bulunmaktadır. Kendisini kurtarıcı ve sürpriz bir çocuk olarak tanımlamakta, sebebinin ise doktorun abisinin doğumunda annesinin karnında gazlı bez unuttuğunu, o doğarken bunun fark edildiğini, fark edilmeseydi annesinin yaşamını yitirebileceğini dile getirmiştir.
 
Henüz ilköğretimin 7. ve 8. sınıfında iken futbol oynamaya başlayan Fatma Günaydın, ilerleyen süreçte bacaklarının çok kaslı olmaya ve çarpıklaşmaya başladığını fark etmiş ve bu sebepten dolayı futbolu bırakmıştır. Aslında ilk başlarda genellikle derslerden kaçmak için okulun tüm spor aktivitelerine ismini yazdıran Fatma Günaydın, bu vesile ile de içindeki spor aşkını fark ettiğini dile getirmiştir. Lise zamanlarında hiperaktif bir yaşamı olan, hiç yerinde durmayan ve sürekli gezen Fatma Günaydın, Lise ve Üniversite döneminde ise moda tasarımı üzerine eğitim almıştır. İlk iş hayatında ise BKM Yapım’da, (Bizim Köyün şarkısı, Deliha 2, Jet Sosyete 2. sezon) gibi projelerde çalışmıştır.
 
Üniversite eğitimini bitirmesinin hemen ardından İngilizce öğrenmek için Malta’ya gitmiş, 6 ay tek başına orada yaşamını sürdürmüştür. Malta Fatma Günaydın için hayatında bir dönüm noktası olmuş, kendi gücünü, özgüvenini, korkularını, korkusuzluklarını ve kendi ayaklarının üzerinde durmayı öğrenmiştir. Malta’da kendisini tanıma fırsatı yakalamıştır.
 
Hayatta en büyük hobileri, seyahat etmek, arkadaşları ile vakit geçirmek, dans etmek, gülmek, şakalaşmak ve arkadaşlarını kızdırmaktadır. En büyük fobisi ise karanlıkta tek başına uyumaktır. Tam bir doğa aşığı olan, çiçekleri, doğayı ve hayvanları çok sevdiğini belirten Fatma Günaydın, karanlık korkusuna rağmen katılacağı Survivor yarışmasında sorun yaşamayacağını düşünmektedir.
 
Tam bir Survivor hayranı olan Günaydın, hayalinin bu yarışmada yer almak olduğunu, bundan sonra ise hayatında sadece Survivor ve sonrası olacağını dile getirmiştir. Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2020 Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer almaktadır. Bizde kendisine başarılar diliyoruz.
 
İddialı yarışmacı Fatma Günaydın’a ait henüz boyu, kilo ya da özel yaşamı hakkında henüz net bir bilgiye ulaşılamamış ancak araştırılmaktadır.

Survivor Ünlüler Takımı
Aycan Yanaç Kimdir
Barış Murat Yağcı Kimdir
Derya Can Göçen Kimdir
Elif Yıldırım Gören Kimdir
Ersin Korkut Kimdir
Mert Öcal Kimdir
Parviz Abdullayev Kimdir
Sercan Yıldırım Kimdir
Şaziye İvegin Üner Kimdir
Tuğba Melis Türk Kimdir
Uğur Pektaş Kimdir

Survivor Gönüllüler Takımı
Burak Yurdugör Kimdir
Cemal Can Canseven Kimdir
Ceyhun Uzun Kimdir
Evrim Keklik Kimdir
Fatma Günaydın Kimdir
Makbule Karabudak Kimdir
Meryem Kasap Kimdir
Nisa Bölükbaşı Kimdir
Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir
Tayfun Erdoğan Kimdir
Yasin Obuz Kimdir


Biyografiler

 • Ahmet Ataş Kimdir

  Ahmet Ataş Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Ahmet Ataş Doğum Tarihi: 14 Ağustos 1990 Nereli: Ordu Burcu: Aslan Kilosu: - Boyu: - Göz Rengi:  Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Beykent Üniversitesi Uluslararası

 • Temel Karamollaoğlu Kimdir

  Temel Karamollaoğlu, Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Temel Karamollaoğlu boyu 1,75 cm olup 70 kilo civarındadır. Temel Karamollaoğlu 81 Yaşındadır. Temel Karamollaoğlu, Türk siyasetçi

 • Meral Akşener Kimdir

  Meral Akşener Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Meral Akşener, Türk siyasetçi, avukat ve eski bakanlardan biridir. Türkiye İyi Parti Genel Başkanı olarak bilinir. Meral Akşener

 • Muharrem İnce Kimdir

  Muharrem İnce Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Muharrem İnce, Türk siyasetçi, öğretmen ve avukat olarak tanınan bir isimdir. 04 Mayıs 1964 yılında Yalova'nın

 • Gülçin Santırcıoğlu Kimdir

  Gülçin Santırcıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu, Aslen Nereli? Gülçin Santırcıoğlu Kaç Yaşında: 45 Yaşında Gülçin Santırcıoğlu Doğum Tarihi:  25 Temmuz 1977 Gülçin Santırcıoğlu Boyu Kilosu:  1.70 – 65 Gülçin Santırcıoğlu Nereli: Manisa Gülçin Santırcıoğlu Burcu: Aslan Gülçin Santırcıoğlu Sevgilisi: - Gülçin Santırcıoğlu Eşi: Utku