Ara

Evrim Keklik Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Evrim Keklik Kimdir? Evrim Keklik Kaç Yaşında, Evrim Keklik Boyu, Evrim Keklik Aslen Nereli, Evrim Keklik Biyografi, Evrim Keklik Nerede Doğdu, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Evrim Keklik Kimdir?
 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16. Şubat. 2020 tarihinde yayına girecek olan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Evrim Keklik Kimdir?  
 
Adı Soyadı: Evrim Keklik 
Doğum Tarihi:  1991 ( 29 yaşında)
Doğum Yeri: İstanbul
Nereli: Çankırı 
Burcu:   
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Sarı 
Eğitim Durumu: Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi
Evlimi:  
Eşi:
Sevgilisi:  
Meslek: Voleybolcu, Yüzücü
instagram Hesabı: @evrimkeklik
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 
Evrim Keklik Biyografisi
 
Uzun soluklu devam eden Survivor yarışması 2020 yılında Ünlüler – Gönüllüler konsepti ile ekranlara gelmeye hazırlanırken gönüllüler yarışmacı kadrosunda yer alan Evrim Keklik merak konusu oldu. Sporcu kimliği ile bir hayli iddialı olan ve dikkatleri üzerine çeken Evrim Keklik kimdir? Evrim Keklik kaç yaşında? Evrim Keklik nereli? Evrim Keklik ile ilgili merak edilen tüm detayları sizler için derledik.
 
1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Evrim Keklik, Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunudur. Sualtı Hokeyi ve Voleybol kariyerine sahiptir. Baba tarafından aslen Çankırı’lıdır.
 
Henüz ilköğretim 1ci sınıfında iken Fenerbahçe Spor Kulübü bünyesinde voleybola başlamış ve bu kulüpte 10 sene kadar devam etmiştir. Ardından Galatasary voleybol takımına transfer olmuş 1 sene sonra ise Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferi gerçekleşmiştir. O dönemde omzundan yaşadığı sakatlık sonrası tedavisi çok uzun sürmüş, bu nedenle voleybol kariyerine ara vermek zorunda kalmıştır. Yine o yıllarda Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimini sürdüren Evrim Keklik üniversite de iken 4 sene yüzmüş ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun olmuştur. Üniversite eğitimi 7 yıl sürmüş, 2017 senesinde ailesinin yanına İstanbul’a dönmüştür.
 
Voleybol oynadığı dönemlerde güzelliği ve sempatikliği ile de çevresindkilerin dikkatlerini üzerine çeken Evrim Keklik, Turkcell ve Alpella’nın çekmiş olduğu reklam filmlerinde boy göstermiştir. Ayrıca bunların dışında 2018 yılında Kim Milyoner Olmak ister yarışmasında da yer almış, yarışmadan 30 Bin TL ödül alarak ayrılmıştır. Yarışmadan elendiği soru ise Shaquille O’Neal, NBA’de normal sezon, play-off ve All-Star maçlarında denediği toplam 24 üçlük atışından kaçını sayıya çevirmiştir? Evrim Keklik bu soruya 24 cevabını vermiş ve bilememiştir, ancak doğru ise cevap 1 dir.
 
Rol aldığı reklamlardan sonra birçok çeşitli reklam teklifi aldığı öğrenilen Evrim Keklik ’in voleybolu her zaman ilk planda tuttuğu için gelen tekliflerin bir kısmını geri çevirdiği öğrenildi.

Ardından sualtı hokeyi sporu ile ilgilenmeye başlayan Keklik, günümüzde de Sualtı Hokeyinin yanı sıra bir spor kulübü bünyesinde yüzme antrenörü olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Maalesef boyu ve kilosu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır. 2020 yılında ise Tv8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2020 yarışmasına dâhil olmuştur. Survivor Gönüllüler takımında yer almaktadır. Yarışma için iddialı konuşan başarılı sporcunun sloganı ise, İnsanın asıl karakteri eline güç geçtiğinde ortaya çıkar.

Survivor Ünlüler Takımı
Aycan Yanaç Kimdir
Barış Murat Yağcı Kimdir
Derya Can Göçen Kimdir
Elif Yıldırım Gören Kimdir
Ersin Korkut Kimdir
Mert Öcal Kimdir
Parviz Abdullayev Kimdir
Sercan Yıldırım Kimdir
Şaziye İvegin Üner Kimdir
Tuğba Melis Türk Kimdir
Uğur Pektaş Kimdir

Survivor Gönüllüler Takımı
Burak Yurdugör Kimdir
Cemal Can Canseven Kimdir
Ceyhun Uzun Kimdir
Evrim Keklik Kimdir
Fatma Günaydın Kimdir
Makbule Karabudak Kimdir
Meryem Kasap Kimdir
Nisa Bölükbaşı Kimdir
Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir
Tayfun Erdoğan Kimdir
Yasin Obuz Kimdir


Biyografiler

 • Ersin Kurt Kimdir

  Ersin Kurt Biyografisi 26 Ağustos 1983'te Eskişehir'de doğdu. Anadolu Üniversitesi Radyo - Tv Tekniği Bölümü'nü ikinci sınıfta terk etti ve akabinde askerlik hizmetini tamamladı. Çeşitli işlerde çalıştıktan

 • Yasin Obuz Kimdir

  Yasin Obuz Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Yasin Obuz

 • Uğur Pektaş Kimdir

  Uğur Pektaş Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16. Şubat. 2020 tarihinde yayına girecek olan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan

 • Tuğba Melis Türk Kimdir

  Tuğba Melis Türk Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Tuğba

 • Tayfun Erdoğan Kimdir

  Tayfun Erdoğan Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Tayfun Erdoğan