Ara

Elif Yıldırım Gören Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Elif Yıldırım Gören Kimdir? Elif Yıldırım Gören Kaç Yaşında, Elif Yıldırım Gören Boyu, Elif Yıldırım Gören Aslen Nereli, Elif Yıldırım Gören Biyografi, Elif Yıldırım Gören Nerede Doğdu, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Elif Yıldırım Gören Kimdir?
 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16. Şubat. 2020 tarihinde yayına girecek olan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Elif Yıldırım Gören Kimdir?  
 
Adı Soyadı: Elif Yıldırım Gören  
Doğum Tarihi: 14.02.1990 (30 yaşında) 
Doğum Yeri: Bursa İznik
Nereli: Bursa 
Burcu: Kova Burcu
Kilosu: 55 Kg  
Boyu: 1,70 Cm
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: 
Evlimi: Evli 
Eşi: Yalım Gören
Sevgilisi:  
Meslek: Milli Atlet
instagram Hesabı: (@elifgorenofficial
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı:
YouTube: elif-yildirim 
 
Elif Yıldırım Gören Biyografisi
 
Elif Yıldırım Gören, Survivor 2020 yarışmasında ünlüler takımında mücadele edecek. Milli atlet olan Elif Yıldırım Gören kimdir? Elif Yıldırım Gören kaç yaşında? Elif Yıldırım Gören mesleği ne? Elif Yıldırım Gören nereli? Elif Yıldırım Gören boyu ve kilosu kaç?  Kısacası Elif Yıldırım Gören hakkında merak edilen tüm soruların cevabını sizler için derledik.
 
Atletizmde Türkiye Milli Takımı'nı başarıyla temsil eden Elif Yıldırım Gören 14.02 1990 (30 yaşında) yılında Bursa İznik’te dünyaya geldi. Boyu 1.70 cm, kilosu 55, burcu ise kovadır. Henüz ortaokul yıllarında iken spora başlayan ve yaklaşık 15 yıldır spor ile aktif olarak ilgilenen milli atlet Elif Yıldırım Gören önce Basketbol oynamış ve daha sonra da atletizme geçmiştir.
 
Uzun yıllardan beri atletizm sporu ile uğraşan başarılı milli sporcu, 400 metre engelli yarışında uzmanlaşmış kadın koşucu olarak sporseverler tarafından tanınmaktadır. Kemal Şencan ve Fausto Ribeiro tarafından çalıştırılan Elif Yıldırım Gören ENKA Spor Kulübü üyesidir. Londra Olimpiyat Atletizm Milli Takımı kadrosunda yer almıştır.
 
2012 Yaz Olimpiyatları’ndaki 4 × 400m bayrak yarışı etkinliğine katılan en genç Milli Atletizm takımı üyesi olduğu açıklanan Elif Yıldırım Gören, Akdeniz Oyunları 2018 yılında, İslami Dayanışma Oyunları 2017 yılında, Avrupa Gençlik Olimpik Yaz Festivali 2007 yılında koşmuş ve ülkemizi temsil etmiştir.
 
Son olarak 2020 Survivor yarışmasında ünlüler gurubu yarışmacıları arasında yer almaktadır. Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu, Survivor Ünlüler takımında yarışacak olan Milli Atlet yarışmasının iddialı isimlerinden birisidir. Spor kariyerindeki başarısını bu yarışmada da tekrarlamak istemektedir.
 
Milli atlet Elif Yıldırım Gören, kişisel Instagram hesabından Survivor fragmanını paylaşarak, "Yepyeni bir başka serüvene daha başlarken, bugüne kadar yanımda olan, desteklerini esirgemeyen aileme, antrenör ve yöneticilerime, tüm sporcu ve yakın arkadaşlarıma teşekkür ederim. 2020’nin Survivor’ı olmak için yola çıkıyorum. Dualarınızı ve desteklerinizi eksik etmeyin" notunu düştü.
 
Milli atlet Elif Yıldırım Gören, Enka Spor kulübünün İdari Menajeri ve Yöneticisi olan Yalım Gören ile evlidir. Ayrıca spor konusunda en büyük destekçisi de eşidir.
 
Milli Atlet Elif Yıldırım Gören ’in En İyi Dereceleri:

400mt. Engelli: 56.56
400mt: 53.23
300mt. Engelli: 42.86
100mt. Engelli: 14.30
200mt. : 24.64
Uzun atlama: 5.65
Heptatlon: 4951 puan

Survivor Ünlüler Takımı
Aycan Yanaç Kimdir
Barış Murat Yağcı Kimdir
Derya Can Göçen Kimdir
Elif Yıldırım Gören Kimdir
Ersin Korkut Kimdir
Mert Öcal Kimdir
Parviz Abdullayev Kimdir
Sercan Yıldırım Kimdir
Şaziye İvegin Üner Kimdir
Tuğba Melis Türk Kimdir
Uğur Pektaş Kimdir

Survivor Gönüllüler Takımı
Burak Yurdugör Kimdir
Cemal Can Canseven Kimdir
Ceyhun Uzun Kimdir
Evrim Keklik Kimdir
Fatma Günaydın Kimdir
Makbule Karabudak Kimdir
Meryem Kasap Kimdir
Nisa Bölükbaşı Kimdir
Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir
Tayfun Erdoğan Kimdir
Yasin Obuz Kimdir


Biyografiler

 • Ersin Kurt Kimdir

  Ersin Kurt Biyografisi 26 Ağustos 1983'te Eskişehir'de doğdu. Anadolu Üniversitesi Radyo - Tv Tekniği Bölümü'nü ikinci sınıfta terk etti ve akabinde askerlik hizmetini tamamladı. Çeşitli işlerde çalıştıktan

 • Yasin Obuz Kimdir

  Yasin Obuz Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Yasin Obuz

 • Uğur Pektaş Kimdir

  Uğur Pektaş Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16. Şubat. 2020 tarihinde yayına girecek olan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan

 • Tuğba Melis Türk Kimdir

  Tuğba Melis Türk Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Tuğba

 • Tayfun Erdoğan Kimdir

  Tayfun Erdoğan Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Tayfun Erdoğan