Ara

Ece Begüm Yücetan Boyu, Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Ece Begüm Yücetan Boyu, Ece Begüm Yücetan Kimdir, Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında, İzmir ilinde doğan Ece Begüm Yücetanın boyu 180 cm olup 52 kilodur. Ünlü Survivor yarışmacısı aslen İzmirlidir ve aynı zamanda eğitim hayatını da İzmir’de geçirmiştir. İlk olarak ilkokul için özel Türk kolejine gitmiştir. Lise de ise Karşıyaka lisesine gidip lise hayatını bitirmiştir.

Ece Begüm Yücetan Kimdir?

 
Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988
Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında
Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir
Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak
Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg  
Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80 cm
 

Ece Begüm Yücetan Biyografisi

 
Ece Begüm Yücetan  27 Agustos 1988 senesinde ise dünyaya geldi.  İzmir ilinde doğan Ece Begüm Yücetanın boyu 180 cm olup 52 kilodur. Ünlü Survivor yarışmacısı aslen İzmirlidir ve aynı zamanda eğitim hayatını da İzmir’de geçirmiştir. İlk olarak ilkokul için özel Türk kolejine gitmiştir. Lise de ise Karşıyaka lisesine gidip lise hayatını bitirmiştir.
 
Ece begüm yücetan 36 yaşındadır. Tenis, voleybol, basketbol ve aynı zamanda jimlastiğe ilgisi çoktur. Ece Begüm Yücetanın burcu ise başaktır.
 
İzmir ekonomi üniversitesini kazanan Ece Begüm Yücetan; 2 sene tercümanlık bölümünü okuduktan sonra bırakmıştır. Belirli bir süre sonra Açık öğretim ile devam etme kararı almıştır ve medya iletişim bölümün kazanarak bu bölümü sorunsuz bir şekilde bitirmiştir.
 
Kıbrısta Barış Güzeli yarışması düzenlendi ve Ece Begüm Yücetan bu yarışmaya katıldı. Bu yarışmadan ise ikinci olarak ayrıldı. O sene Mis Türkey yarışması da düzenlendi ve bu yarışmada da isminden bahsettirmeyi ve finale kalmayı başardı. 
 
Jimnastik, tenis, voleybol ve aynı zamana basketbol ile uğraştı. Hande yenerin 2010 senesinde yayınlanan bodrum şarkısının klibinde oynadı.
 
2012 senesinde Survivora katılmıştır ve burada gönüllülerde yarışmıştır.
 
2019 senesinde ise Ece Begüm Yücetanın ismi sıklıkla Hakan Sabancı ile anıldı. Şu anda ise bir ilişkisinin bulunup bulunmadığı bilinemiyor.

Ece Begüm Yücetan ne iş yapıyor?

Manken ya da model; sanat, moda veya reklam için poz yapan veya kendini sergileyen kişidir. Modellik; oyunculuk, dansçılık veya mim sanatçılığı gibi bir gösteri performansı alanıdır ancak kapsamının sınırları pek tanımlanmamıştır. Mankenliğin moda, fitness, bikini, güzel sanat ve vücut mankenliği gibi türleri vardır.

Ece Begüm Yücetan Survivor hangi yıl?

Yarışmanın 3 Temmuz 2015 tarihinde Kuzey Kıbrıs'ta yapılan büyük finalinde sms oylamasında oyların %53,24'ünü Turabi %46,76'sını Merve alarak Turabi Çamkıran Şampiyon, Merve Aydın İkinci, Hilmi Cem İntepe Üçüncü Ece Begüm Yücetan Dördüncü olmuştur.

Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80