Ara

Berkan Karabulut Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Berkan Karabulut Kimdir, Peki Survivor Berkan Karabulut kimdir? Surivor Berkan Karabulut kaç yaşında? Berkan Karabulut aslen nereli? Berkan Karabulut hakkında merak edilen tüm detayları sizler için derledik.

Berkan Karabulut Kimdir?

 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Berkan Karabulut Kimdir? 
 
Adı Soyadı: Berkan Karabulut  
Doğum Tarihi:  23.09.1994 (27 yaşında)
Doğum Yeri: İstanbul
Nereli: Yugoslav
Burcu: Terazi  
Kilosu:  
Boyu: 193 cm
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Açıkkahverengi 
Eğitim Durumu: Bilecik Üniversitesi Lisans
Evlimi: Bekâr  
Eşi:
Sevgilisi: Lale Zuzanna Onuk 
Meslek: Fitnes Eğitmeni
instagram Hesabı: @berkannkarabulut
Twitter Hesabı: @berkannkarabulut  
Facebook Hesabı: 
 
Berkan Karabulut Biyografisi

Survivor 2020'ye diskalifiye olan yarışmacının yerine yedeklerden dahil olan önce Ünlüler takımında sonra Gönüllüler takımında yarışan Berkan Karabulut her gittiği takıma enerjisini de beraberinde götürürken, Survivor'da oldukça başarılı bir performans segilemişti. Peki Survivor Berkan Karabulut kimdir?  Surivor Berkan Karabulut kaç yaşında? Berkan Karabulut aslen nereli? Berkan Karabulut hakkında merak edilen tüm detayları sizler için derledik.
 
1994 yılının Eylül ayında İstanbul’da dünyaya gelen Berkan Karabulut aslen Yugoslavya Göçmeni olan bir ailenin 3. çocuğudur. Kendisine ikizi kadar benzeyen Hakan adında bir abisi ve birde kardeşlerin en büyüğü olan ablası bulunmaktadır. Çocukluğundan beri spora karşı aşırı meraklı ve ilgili olmasından dolayı hayatı boyunca toplam 10 okulda eğitim görmüş. Berkan Karabulut, özellikle basketbol sporuna karşı çok daha fazla ilgili olduğu için her sene basketbolda en iyi okul takımı nerede kuruldu ise o okula gitmiş, bu sebeple her sene farklı arkadaşlıklar kurmuş ve bu durumun yaşamında insan ilişkileri kurmasında çok faydası olduğunu da belirtmiştir.
 
Berkan Karabulut, 7 yaşında futbola başlamış, sonrasında ise neredeyse bütün spor dalları ile ilgilenmiştir. İstanbul’un en iyi basketbol takımlarında yer almış olan Karabulut 2 yıl A Takım seviyesinde basketbolcu olarak oynamıştır. 2011- 2015 yılları arasında Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde eğitim görmüş ve başarı ile tamamlamış ve mezun olmuştur.
 
2 yıl boyunca profesyonel olarak A Takım seviyesinde basketbol oynayan Berkan Karabulut üniversite döneminde yani 2013 yılında, Fitness eğitmenliğine başlamış ve 1,5 sene Bellevue Residance’da eğitmenlik yapmıştır. Ardından bir arkadaşı ile birlikte 25 Aralık 2015 yılında İstanbul Kuruçeşme’de Dublex Bahçeli bir spor stüdyosu açmış, sonrasında ise eğitmen olan abisi ile birlikte yola devam etmiştir.
Fitness eğitmenliği kimliğinin yanı sıra, kişisel eğitimci, pilates hocası, Fit2Move işletmesinin sahibidir olmakla birlikte vücut geliştirme üzerine de çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Survivor Berkan Karabulut; Hayatı boyunca hep mücadele edebileceği kulvarlarda bulunduğunu, kolay yollar yerine kendisini tatmin edecek zorlu yokuşları çıkmayı tercih ettiğini, insan ilişkilerinin oldukça iyi olduğunun farkında olduğunu ve bulunduğu her ortamda elinden geldikçe pozitif ve ferah bir enerji yaratmaya çalıştığı bir hayat yaşadığını dile getirdi. Birçok meslek yapabilecek kapasitede olduğunu ama yaptığı mesleğin kendisini en fazla tatmin ettiği noktanın ise sağlıklı yaşamın içinde olup çevresindeki 7'den 77'ye sağlığı aşılayıp içindeki enerjiden herkesle paylaştırabiliyor olmasının olduğudur.
 
Survivor 2022 yarışmasına çok iyi bir şekilde hazırlandığını, bu yarışta zorlukları göğüsleyebileceğine ve yılmadan kendi yolunu takip edebilecek güce sahip olduğuna oldukça emin olduğunu dile getirdi.
 
Kolunda Fransızca olarak, neden başladığını asla unutma yazılı olan bir dövmesi ve yine o dövmenin üstünde ise Japon efsanesine göre ters akıntıya karşı giden bir nehirde azmi ve kararlılığı sayesinde nehrin sonuna ulaşıp ejderhaya dönüşen bir balık anlamını taşıyan bir koi balığı dövmesi bulunmaktadır.
 
Daha önce katıldığı Survivor 2020'de %58 performans başarısıyla tamamlayan Karabulut enerjik halleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Kendi adına açtığı YouTube kanalında eğlenceli içerikler üretirken 137 bin abonesi ile keyifli anlar yaşıyor. Ayrıca
 
Uzun bir süredir Miss Turkey yarışmasıyla tanınan Lale Zuzanna Onuk ile birlikte olan Berkan Karabulut, sevgilisiyle çekildiği fotoğraf ve videoları sık sık sosyal medya hesaplarında paylaşıyor.


Biyografiler

 • Ahmet Ataş Kimdir

  Ahmet Ataş Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Ahmet Ataş Doğum Tarihi: 14 Ağustos 1990 Nereli: Ordu Burcu: Aslan Kilosu: - Boyu: - Göz Rengi:  Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Beykent Üniversitesi Uluslararası

 • Temel Karamollaoğlu Kimdir

  Temel Karamollaoğlu, Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Temel Karamollaoğlu boyu 1,75 cm olup 70 kilo civarındadır. Temel Karamollaoğlu 81 Yaşındadır. Temel Karamollaoğlu, Türk siyasetçi

 • Meral Akşener Kimdir

  Meral Akşener Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Meral Akşener, Türk siyasetçi, avukat ve eski bakanlardan biridir. Türkiye İyi Parti Genel Başkanı olarak bilinir. Meral Akşener

 • Muharrem İnce Kimdir

  Muharrem İnce Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Muharrem İnce, Türk siyasetçi, öğretmen ve avukat olarak tanınan bir isimdir. 04 Mayıs 1964 yılında Yalova'nın

 • Gülçin Santırcıoğlu Kimdir

  Gülçin Santırcıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu, Aslen Nereli? Gülçin Santırcıoğlu Kaç Yaşında: 45 Yaşında Gülçin Santırcıoğlu Doğum Tarihi:  25 Temmuz 1977 Gülçin Santırcıoğlu Boyu Kilosu:  1.70 – 65 Gülçin Santırcıoğlu Nereli: Manisa Gülçin Santırcıoğlu Burcu: Aslan Gülçin Santırcıoğlu Sevgilisi: - Gülçin Santırcıoğlu Eşi: Utku