Ara

Ahmet Ataş Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Ahmet Ataş Kimdir, Ahmet Ataş Biyografisi, Ahmet Ataş Hayatı, Ahmet Ataş Nerelidir, Ahmet Ataş Kaç Yaşında, Ahmet Ataş Evli mi, Ahmet Ataş Burcu Nedir, Ahmet Ataş Sevgilisi, Ahmet Ataş Vikipedi, Ahmet Ataş Boyu, Ahmet Ataş Özgeçmişi işte tüm detaylar sendeyim.net farkıyla.

Ahmet Ataş Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?

 
Adı Soyadı: Ahmet Ataş
Doğum Tarihi: 14 Ağustos 1990
Nereli: Ordu
Burcu: Aslan
Kilosu: -
Boyu: -
Göz Rengi: 
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü
Sevgilisi: 
Evli mi: 
Eşi: 
instagram Hesabı: @ahmetatasaa
Twitter Hesabı: Yok
Facebook Hesabı: Yok

Ahmet Ataş Biyografisi Kısaca Hayatı 

Ahmet Ataş, İş dünyasının tanınmış simalarından biri olan Ahmet Ataş, 14 Ağustos 1990 tarihinde iki kardeşin küçüğü olarak İstanbul'da dünyaya geldi. Anne adı Nurten, baba adı ise Fahrettin Ataş olan iş insanı, aslen Orduludur. Çocukluğu İstanbul Levent'te geçen ve eğitim hayatına İstanbul'da devam edip bitiren Ahmet Ataş iki çocuk babasıdır. Ataş A.Ş. 'nin kurucusu babası Fahrettin Ataş'ın ticaretin içerisinde yer almasından dolayı çocukluğundan itibaren ticari hayat ile iç içe olmuştur.
 
Ahmet Ataş, yükseköğrenimini Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü'nde %100 burslu olarak tamamladı. Üniversite eğitimi sırasında iş hayatına olan ilgisi ile çalışma hayatına giriş yaparak iş ve üniversite eğitimini başarı ile bir arada yürütmüştür. Bu süreçte Ataş A.Ş.'de tüm kademelerde başlangıç seviyesinden görev alarak çalışma yaşantısına giriş yapmıştır. Akabinde edindiği tecrübe ile bireysel olarak 22 yaşında inşaat sektöründe faaliyetlerde bulunmaya başlamıştır.
 
Kariyer hayatına aile şirketi olan Ataş A.Ş'de başlayan Ahmet Ataş, inovatif çalışmaları sayesinde, şirket bünyesinde yer alan markaların kozmetik ve kişisel bakım sektörlerinde ön plana çıkmasına katkıda bulundu. Bunun yanı sıra geliştirdiği projeler ile Ataş A.Ş'nin dinamik bir konumda olmasını sağladı. Başarılı çalışmaları ile 2019 yılında Ataş A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak atanmıştır. Almış olduğu görevi 2019 yılından beri sürdürmektedir. Yenilikçi çalışma prensipleri ile babası iş insanı Fahrettin Ataş'ın kurmuş olduğu şirketi ikinci kuşak olarak daha gelişime ve yeniliğe açık hale getirmiştir. İhracatın ülkeye sağladığı katmadeğere önem veren Ataş bu doğrultuda dış ticaret faaliyetlerine özellikle eğilim sağlamıştır.
 
Ahmet Ataş'ın hobileri arasında kampçılık, doğa yürüyüşleri ve sosyal dernek çalışmaları ilk sıralarda yer almaktadır. Ahmet Ataş: "Doğru zaman yönetimi yaptığınız zaman iş hayatı ile birlikte hem kendini deşarj eden hem de faydalı işler yapabilecek zaman yaratabilmekteyiz. Bu oluşan zamanı hobilerime ve aileme daha da etkili biçimde kullanmaktayım." Dedi.
 
Ahmet Ataş kimdir?
Ahmet Ataş, Ataş A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekilidir.

Ahmet Ataş kaç yaşında?
Ahmet Ataş, 14 Ağustos 1990 yılında dünyaya gelmiştir.

Ahmet Ataş Burcu Nedir?
Ahmet Ataş Aslan burcudur.

Ahmet Ataş Nereli?
Ahmet Ataş, aslen Orduludur. Çocukluğu İstanbul Levent'te geçen ve eğitim hayatına İstanbul'da devam edip bitiren Ahmet Ataş İstanbul’da yaşamaktadır.
 
Ahmet Ataş’ın eğitimi nedir?
Ahmet Ataş, yükseköğrenimini Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü'nde %100 burslu olarak tamamlamıştır.
 
Ahmet Ataş Ailesi kimdir?
Ahmet Ataş’ın babası Fahrettin Ataş, annesi ise Nurten Ataş’tır. İki çocuk babası olan Ahmet Ataş hakkında daha fazla bilgi mevcut değil.


Biyografiler

 • Ahmet Ataş Kimdir

  Ahmet Ataş Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Ahmet Ataş Doğum Tarihi: 14 Ağustos 1990 Nereli: Ordu Burcu: Aslan Kilosu: - Boyu: - Göz Rengi:  Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Beykent Üniversitesi Uluslararası

 • Temel Karamollaoğlu Kimdir

  Temel Karamollaoğlu, Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Temel Karamollaoğlu boyu 1,75 cm olup 70 kilo civarındadır. Temel Karamollaoğlu 81 Yaşındadır. Temel Karamollaoğlu, Türk siyasetçi

 • Meral Akşener Kimdir

  Meral Akşener Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Meral Akşener, Türk siyasetçi, avukat ve eski bakanlardan biridir. Türkiye İyi Parti Genel Başkanı olarak bilinir. Meral Akşener

 • Muharrem İnce Kimdir

  Muharrem İnce Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Muharrem İnce, Türk siyasetçi, öğretmen ve avukat olarak tanınan bir isimdir. 04 Mayıs 1964 yılında Yalova'nın

 • Gülçin Santırcıoğlu Kimdir

  Gülçin Santırcıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu, Aslen Nereli? Gülçin Santırcıoğlu Kaç Yaşında: 45 Yaşında Gülçin Santırcıoğlu Doğum Tarihi:  25 Temmuz 1977 Gülçin Santırcıoğlu Boyu Kilosu:  1.70 – 65 Gülçin Santırcıoğlu Nereli: Manisa Gülçin Santırcıoğlu Burcu: Aslan Gülçin Santırcıoğlu Sevgilisi: - Gülçin Santırcıoğlu Eşi: Utku