Ara

Rüyada Sığır Görmek

Rüyada sığır eti yediğini görmek, evine sığır girip kendisini boynuzladığını görmek, sığır eti yediğini görmek, sığıra bindiğini görmek, rüyada sığır boynuzu görmek, rüyada sığırların bir yerde toplandıklarını görmek, ineğin sütünü içtiğini görmek nasıl yorumlanır.

Rüyada Sığır Görmek

Rüyada görülen sığırlar senelere işaret eder. Siyah ve sarı sığır, sevinç, bolluk ve ucuzluk olan senedir.
Tavlı sığırlar ucuzluk ve bolluk olan senelere, zayıf sığırlar, kıtlık ve yokluk olacak seneler yorulur. Sığır eti yediğini görmek, senedeki helal malın ifadesidir.
Denilmiştir ki, sığır yüksekliğe, mala, şerefe ve etinden yenilen miktarca ucuzluk ve bolluğa yorulur. Görülen sığır, yağlı ve semiz olursa, takva sahibi bir kadına yorumlanır.
Sığırın karın ve işkembesi o sene içerisinde kıymeti olmayan mal ve rızka ve bolluğa yorumlanır.
İneğin yüklü olduğunu görenin hanımı gebe olur.

Bir kimse kendisine inek sütü verildiğini görse, güzel huylu dindar ve şerefli bir kadınla evlenir.
Bildik bir sığıra bindiğini görse, zenginlik ve servete sahip olur, endişe ve üzüntüden kurtulur.
Evine sığır girip kendisini boynuzladığını görse zarar ve ziyana uğrar, ehli ve akrabalarından emniyetsizlik içinde bulunur.
Öküz ve sığır boynuzunu gören kimse büyük mala sahip olur ve hali düzelir. İnsanlar arasında güzel isimle anılır.
Rüyada sığır görmek herkes için iyidir.

Sığırların bir yerde toplanmalarını görmek ızdıraba; seslerini yükseltip bağırmaları, edepsiz bir takım bildik insanlara yorumlanır.
Yüklü inek, bolluk ve ucuzluk umulur bir seneye yorumlanır. İneği sağıp sütünü içtiğini gören kimse, fakirse zengin olur, izzet ve şerefi yüceleşir. Zengin ise zenginliği ve şerefi artar.
Sığır eti yediğini gören kimse mal ve devlete ve dince ziyadeliğe erişir, hasta ise Allah (C.C) ona şifa verir.
Sığır, çok bereketli ve sürülmüş bir araziye de yorumlanır.Rüya Tabirleri

Yeni Popüler
 • Rüyada Etek Görmek

  Rüyada Etek Görmek Rüyada etek görmek bu rüyayı gören bir erkekse ve bekarsa hayırlı, güzel olacak bir evliliğe yorumlanır. Rüyada uzun etek görmek yapacak olduğunuz evliliğin uzun ömürlü

 • Rüyada Yüzük Kaşı Görmek

  Rüyada Yüzük Kaşı Görmek Yüzüğünün taşının düştüğünü gören kimsenin çocuğu ölür yahut malından bir şeyi kaybeder. Yüzüğün kırılması, hanımının boşanmasına yorumlanır. Yüzük, bir ev veya bir hayvanı

 • Rüyada Anne Görmek

  Rüyada Anne Görmek Rüyada anne görmek kısmetlerinizin artacağına ve hayatınıza bolluk geleceğine işaret eder. Son derece hayırlı bir rüyadır. Rüyada annesini gören kişinin durumu iyi değilse, dünyalığı

 • Rüyada Gelinlik Görmek

  Rüyada Gelinlik Görmek Rüyada gelinlik görmek iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekâr birisi ise en kısa zamanda ailesi tarafından çok beğenilecek bir işe gireceğine işaret edilir.

 • Rüyada Şiddet Görmek

  Rüyada Şiddet Görmek Kişinin rüyada kendisine şiddet ve darlık isabet ettiğini görmesi, fakirliğe alâmettir. Bazı kere de şiddet ve varlık, rüya sahibinin hastalanmasına, düşmanlık ve fitneye delâlet