Ara

Rüyada Şeytan Görmek

Rüyada şeytanın kendisine dokunduğunu görmek, şeytanla gizlice konuştuğunu görmek, şeytanın kendisini yoldan çıkarttığını görmek, rüyada kendisinin şeytan olduğunu görmek nedir.

Rüyada Şeytan Görmek

Rüyada görülen şeytan, hilekar, haris, lakayt, din ve dünya düşmanıdır.
Bazen şeytanı gören kimse, kafir, münafık yahut da kıskanç olur. Bazen de şeytan görmek, çoluk çocuğa yorumlanır.
Şeytanı görmek fitne, yalan ve şehvete yorumlanır.

Bir kimse rüyada şeytanın kendisine dokunduğunu görse, o kimsenin ailesine iftira eden ve yoldan çıkarmaya çalışan bir düşmana yorumlanır. Eğer rüyayı gören hasta veya mahzun ise, onun iyileşmesine ve servete erişmesine yorumlanır.
Bir kimse şeytanla gizlice konuştuğunu görse, o kimse düşmanlarından birisiyle gizlice konuşur ve onlara yardımda bulunur.
Şeytanları bağlayıp ve onları hapsettiğini gören kimse, yardım, kuvvet ve şöhrete kavuşur.

Rüyada şeytanın kendisini yoldan çıkarıp, dehşet ve hayrette bıraktığını gören kimsenin, malına zarar ve ziyan erişir.
Rüyada şeytana düşmanlık ettiğini gören kimsenin, Allah’a itaat eden sadık bir mümin olduğuna ve dindeki kuvvetine yorumlanır.
Rüyada şeytanın kendisini korkuttuğunu gören kimsenin, Allah’ın velilerinden bir veli olduğuna ve Allah (C.C.)’ın onu korku ve şeytandan emin kıldığına yorumlanır.
Rüyada şeytanı ferah ve neşeli gören kimsenin, nefsani arzularıyla meşgul olduğuna yorumlanır.

Rüyada görülen şeytan zayıf bir düşmandır.
Rüyada şeytanı düşman kabul ettiğini gören kimsenin, dindar olduğuna ve Allah (C.C.)’ın emirlerine itaat ettiğine yorumlanır.
Bazen de şeytanı görmek, kişinin arkasından ayıbını söylemeye, göz ve kaşla işaret ederek ayıplanmaya yorumlanır.
Rüyada kendisinin şeytan olduğunu gören kimse, insanlar ile eğlenir ve onlara eziyette bulunur.
Bir kimse kendisini rüyada şeytan olmuş görse, o kimse daima şeytanın elinde olur.Rüya Tabirleri

Yeni Popüler
 • Rüyada Etek Görmek

  Rüyada Etek Görmek Rüyada etek görmek bu rüyayı gören bir erkekse ve bekarsa hayırlı, güzel olacak bir evliliğe yorumlanır. Rüyada uzun etek görmek yapacak olduğunuz evliliğin uzun ömürlü

 • Rüyada Yüzük Kaşı Görmek

  Rüyada Yüzük Kaşı Görmek Yüzüğünün taşının düştüğünü gören kimsenin çocuğu ölür yahut malından bir şeyi kaybeder. Yüzüğün kırılması, hanımının boşanmasına yorumlanır. Yüzük, bir ev veya bir hayvanı

 • Rüyada Anne Görmek

  Rüyada Anne Görmek Rüyada anne görmek kısmetlerinizin artacağına ve hayatınıza bolluk geleceğine işaret eder. Son derece hayırlı bir rüyadır. Rüyada annesini gören kişinin durumu iyi değilse, dünyalığı

 • Rüyada Gelinlik Görmek

  Rüyada Gelinlik Görmek Rüyada gelinlik görmek iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekâr birisi ise en kısa zamanda ailesi tarafından çok beğenilecek bir işe gireceğine işaret edilir.

 • Rüyada Şiddet Görmek

  Rüyada Şiddet Görmek Kişinin rüyada kendisine şiddet ve darlık isabet ettiğini görmesi, fakirliğe alâmettir. Bazı kere de şiddet ve varlık, rüya sahibinin hastalanmasına, düşmanlık ve fitneye delâlet