Ara

Rüyada İlaç İçmek Görmek

Rüyada İlaç İçmek Görmek Tabiri-Rüyasında bir hastalığından dolayı ilaç içtiğini ve bu ilacın da hastalığa uygun olduğunu görmek, dinin iyileşmesine, eğer dinsiz ise dünyasının iyileşmesine; halka ilaç yaptığını görmek, halka iyilik yapmaya delalet eder.

Rüyada İlaç İçmek Görmek Ne Demektir Tabirleri Rüya Yorumları

Rüyasında bir hastalığından dolayı ilaç içtiğini ve bu ilacın da hastalığa uygun olduğunu görmek, dinin iyileşmesine, eğer dinsiz ise dünyasının iyileşmesine; halka ilaç yaptığını görmek, halka iyilik yapmaya delalet eder.
Rüyasında ilaç içtiğini gören hayır ve menfaate erişir. Bu ilaçtan dolayı kuvvetini azaltacak derecede fazla ishal olduğunu gören, zarar görür. İlaç içtiğini ve bunun etkisi ile aklını kaybettiğini gören keder ve gamdan kurtulur.
Rüyada içilen sarı şurup hastalığa, gerek sulu gerekse draje şeklinde olan bir ilaç hastalıktan şifaya delâlet eder. İlaç acı lezzeti fena olduğu için bundan tiksinmek ve tiksinerek içmek, çabuk geçecek bir hastalığa işarettir.
Rüyasında hasta olduğunu ve doktorun verdiği ilacı içtiğini görmek, ömrünün kısalığına; ilaç acı ise ölümünün yaklaştığına işarettir. içtiği ilaç sulu ise haram paraya, komprime halinde ise haram mala delâlet eder.
İlaç içtikten sonra hemen iyileşip sokağa çıktığını görmek bir iftiraya uğrayarak tutuklanacağına; sokakta tekrar hastalanıp yeniden eve gelip yatağına yattığını görmek, bütün sıkıntılarından kurtulacağına işarettir.


Rüya Tabirleri

Yeni Popüler
 • Rüyada Etek Görmek

  Rüyada Etek Görmek Rüyada etek görmek bu rüyayı gören bir erkekse ve bekarsa hayırlı, güzel olacak bir evliliğe yorumlanır. Rüyada uzun etek görmek yapacak olduğunuz evliliğin uzun ömürlü

 • Rüyada Yüzük Kaşı Görmek

  Rüyada Yüzük Kaşı Görmek Yüzüğünün taşının düştüğünü gören kimsenin çocuğu ölür yahut malından bir şeyi kaybeder. Yüzüğün kırılması, hanımının boşanmasına yorumlanır. Yüzük, bir ev veya bir hayvanı

 • Rüyada Anne Görmek

  Rüyada Anne Görmek Rüyada anne görmek kısmetlerinizin artacağına ve hayatınıza bolluk geleceğine işaret eder. Son derece hayırlı bir rüyadır. Rüyada annesini gören kişinin durumu iyi değilse, dünyalığı

 • Rüyada Gelinlik Görmek

  Rüyada Gelinlik Görmek Rüyada gelinlik görmek iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekâr birisi ise en kısa zamanda ailesi tarafından çok beğenilecek bir işe gireceğine işaret edilir.

 • Rüyada Şiddet Görmek

  Rüyada Şiddet Görmek Kişinin rüyada kendisine şiddet ve darlık isabet ettiğini görmesi, fakirliğe alâmettir. Bazı kere de şiddet ve varlık, rüya sahibinin hastalanmasına, düşmanlık ve fitneye delâlet