Ara

Rüyada Halı Görmek

Rüyada kendisi için yere yeni bir halı serildiğini görmek, dünyada uzun bir ömre ve geniş bir rızka delalet eder.

Bilenmedik bir yerde ve tanımadığı kimseler arasında yere bir halı serilerek üzerinden geçtiğini görmek, memleketinden ayrılıp gurbete gideceğine işarettir.

Dürülmüş bir halıyı arkasına alıp bir yere götürdüğünü görmek, bütün varlığını üzerinde taşıyacak derecede fakirleşeceğine delâlet eder.

Rüyada halı görmek dünyalıkta ve rızkta genişliktir. Onun büyüklüğü ve kalınlığı oranında ömrün uzunluğu ve rızkın bolluğu belirlenir.

Küçüklüğü kazanç azlığına, yerden toplanması ise rızkın azalacağına delâlet eder.

Yere büyük bir halı serdiğini ve bu halının kendi malı olduğunu gören, nimet ve bolluk görerek çok yaşar. Rızkını kolaylıkla temin eder.

Ev halkı, akrabaları ve arkadaşları ile bu halının üzerinde oturduğunu görmek, hayır ve nimettir.

Bir yabancının evinde bir halıyı toplanmış ve sarılmış görmek, o kişinin gurbette öleceğine işarettir.

Rüyasında küçük ve ince bir halı görenin hem rızkı, hem ömrü az olur. Eski ve delik bir halisi olduğunu görenin geçiminde darlık ve hayatında sıkıntı olur.

Yeşil renkli bir halı görmek geniş bir rızka delâlet eder. Halının çiçekli ve desenli olması hayırdır.Rüya Tabirleri

Yeni Popüler
 • Rüyada Etek Görmek

  Rüyada Etek Görmek Rüyada etek görmek bu rüyayı gören bir erkekse ve bekarsa hayırlı, güzel olacak bir evliliğe yorumlanır. Rüyada uzun etek görmek yapacak olduğunuz evliliğin uzun ömürlü

 • Rüyada Yüzük Kaşı Görmek

  Rüyada Yüzük Kaşı Görmek Yüzüğünün taşının düştüğünü gören kimsenin çocuğu ölür yahut malından bir şeyi kaybeder. Yüzüğün kırılması, hanımının boşanmasına yorumlanır. Yüzük, bir ev veya bir hayvanı

 • Rüyada Anne Görmek

  Rüyada Anne Görmek Rüyada anne görmek kısmetlerinizin artacağına ve hayatınıza bolluk geleceğine işaret eder. Son derece hayırlı bir rüyadır. Rüyada annesini gören kişinin durumu iyi değilse, dünyalığı

 • Rüyada Gelinlik Görmek

  Rüyada Gelinlik Görmek Rüyada gelinlik görmek iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekâr birisi ise en kısa zamanda ailesi tarafından çok beğenilecek bir işe gireceğine işaret edilir.

 • Rüyada Şiddet Görmek

  Rüyada Şiddet Görmek Kişinin rüyada kendisine şiddet ve darlık isabet ettiğini görmesi, fakirliğe alâmettir. Bazı kere de şiddet ve varlık, rüya sahibinin hastalanmasına, düşmanlık ve fitneye delâlet