Ara

Zeynep Alkan Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Zeynep Alkan Boyu, Zeynep Alkan Kimdir, Zeynep Alkan Kaç Yaşında, Zeynep Alkan Sevgilisi Kim, Zeynep Alkan Hangi Dizilerde Oynadı, Zeynep Alkan Babası Kim, Zeynep Alkan Annesi Kim, Zeynep Alkan’ın Boyu Ve Kilosu Nedir?

Zeynep Alkan Kimdir, Kaç Yaşında, Sevgilisi, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç?
 
TV8 ekranlarının sevilerek izlenen fenomen programı Survivor 2023 ünlüler kadrosunda yer alan Zeynep Alkan şimdiden tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarırken yarışma takipçileri tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, genç fenomen olan Survivor Zeynep Alkan kimdir, Zeynep Alkan kaç yaşında? Zeynep Alkan'ın annesi ve babası kim? İşte Survivor 2023 yarışmacısı Zeynep Alkan ile ilgili merak edilen tüm detayları sizler için derledik.
 
Adı Soyadı: 
Zeynep Alkan
Doğum Tarihi: 26 Mayıs 1998  
Aslen Nereli: 
Hatay
Doğum Yeri: İstanbul
Kaç Yaşında: 24 Yaşında
Burcu: İkizler 
Kilosu: 
49 Kg
Boyu: 1,65 Cm
Eğitim Durumu: Kadıköy Devlet Konservatuarında Viyola Eğitimi , Link Campus University’de oyunculuk eğitimi
Eşi Kim: Bekar
Sevgilisi: Wesley Pabis
 
Zeynep Alkan Biyografisi, Boyu ve Kilosu, Annesi Kim, Babası Kimdir?

 
Sosyal medya fenomeni olan Zeynep Alkan Survivor 2023 kadrosunda yer aldığının açıklanmasıyla birlikte isminden yeniden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Survivor 2023 ünlüler kadrosuna adını yazdıran fenomen Zeynep Alkan hakkında merak edilenleri sizler için derledik.
 
Genç Fenomen Zeynep Alkan, 26 Mayıs 1998 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiş ancak babası tarafından aslen Hataylıdır. Zeynep Alkan 24 yaşındadır. Zeynep Alkan, herkesin yakından tanıdığı ve aşina olduğu ünlü yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan ve yine tanınan ve sevilen bir oyuncu olan Canan Hoşgör'ün kızıdır. Sosyal medya fenomeni olarak da tanınan Zeynep Alkan, oyuncu bir ailede doğup büyümüş olmasından dolayıdır ki henüz 12 yaşındayken Hisar Eğitim Vakfı Okulları'nda tiyatro oyunlarında yer almaya başladı. Aynı zamanda bu süreçte 2 yıl Kadıköy Devlet Konservatuarında viyola eğitimi de almayı ihmal etmedi.
 
Günümüzde 24 yaşında olan genç fenomen Zeynep alkan, çocuk yaşlarından itibaren oyunculuğunu da konuşturarak ekranlarda çeşitli roller üstlenmiş ve babası Hamdi Alkan ile birlikte, daha önce 3 dizi ve 1 sinema filminde birlikte çalışmıştır.
 
2004 yılında anne ve babası ile beraber "En İyi Arkadaşım" dizisinde rol alan Alkan, 2009 yılında 'Arka Sıradakiler' dizisinde Aliye karakterini canlandırdı. 2013 yılında Vine'da videolar çekmeye başlamasının ardından sosyal medya paylaşımları ile geniş bir takipçi kitlesine ulaştı. Kariyer hedeflerinde anne ve babası gibi oyunculuğu düşünen genç fenomen, Roma’daki Link Campus University’de oyunculuk eğitimi aldı.
 
Fit görüntüsü ile dikkatleri üzerine çeken genç fenomen Zeynep Alkan, son günlerde sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla gündemde yer alıyor. Zeynep Alkan 1.65 cm boyunda, 49 kg ağırlığında ve ikizler burcundandır. Genç fenomen Zeynep Alkan, Wesley Pabis ile bir süredir aşk yaşıyor ve bunu sosyal paylaşım sitelerinde her fırsatta paylaşıyor.
 
Zeynep Alkan geçen günlerde 'Afgan Kızı' olarak bilinen simge fotoğrafa benzerliğini ortaya koymuş ve takipçilerinden bu konuda oldukça beğeni almıştı.
 
Zeynep Alkan Hangi Dizilerde Oynadı?
-Hayat Bazen Tatlıdır
-Hedefim Sensin
-Kırk Yalan
 
Zeynep Alkan Kaç Yaşında?
24 yaşında (13 Ekim 1998)
 
Zeynep Alkan Babası Kim?
Hamdi Alkan
 
Zeynep Alkan Annesi Kim?
Canan Hoşgör
 
Zeynep Alkan Nerede Oynadı?
Hayat Bazen Tatlıdır, Arka Sıradakiler (2007), Kırk Yalan (2019) ve Hedefim Sensin (2018) yapımlarıyla tanınan Oyuncudur.
 
Zeynep Alkan Kimin Kızı?
Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör’ün kızıdır.
 
Zeynep Alkan Evli Mi?
Uzun zamandır Hollandalı sevgilisi Wesley Pabis ile birlikte olan Zeynep Alkan bekârdır.
 
Zeynep Alkan’ın Boyu Ve Kilosu Nedir?
 Zeynep Alkan 1,65 metre boyunda ve 49 kg ağırlığındadır.
 
Zeynep Alkan’ın Burcu Nedir?
Zeynep Alkan İkizler burcudur.


Biyografiler

 • Gülçin Santırcıoğlu Kimdir

  Gülçin Santırcıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu, Aslen Nereli? Gülçin Santırcıoğlu Kaç Yaşında: 45 Yaşında Gülçin Santırcıoğlu Doğum Tarihi:  25 Temmuz 1977 Gülçin Santırcıoğlu Boyu Kilosu:  1.70 – 65 Gülçin Santırcıoğlu Nereli: Manisa Gülçin Santırcıoğlu Burcu: Aslan Gülçin Santırcıoğlu Sevgilisi: - Gülçin Santırcıoğlu Eşi: Utku

 • Chaby Han Kimdir

  Chaby Han Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Eşi Kim, Boyu ve Kilosu Kaç?   TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2023 yarışmacı kadrosuna dahil olan Chaby

 • Seçkin Piriler Kimdir

  Seçkin Piriler Kimdir, Kaç Yaşında, Evli Mi, Sevgilisi Kim, Boyu ve Kilosu Kaç?   TV8 kanalının sevilerek takip edilen fenomen yarışması Survivor 2023 ünlüler kadrosunda yer alan Seçkin

 • Cansu Tuman Kimdir

  Cansu Tuman Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli mi, Sevgilisi Kim, Boyu ve Kilosu Kaç?   TV8 ekranlarında yayınlanan fenomen olan program Survivor yarışmasının 2023 kadrosunda yarışacak olan

 • Barış Telli Kimdir

  Barış Telli Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç?   TV8 kanalının sevilerek takip edilen fenomen yarışması Survivor 2023 yeni sezonda da heyecanla beklenirken yarışmacılar arasında