Ara

Tayanç Ayaydın Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Tayanç Ayaydın Kimdir, Tayanç Ayaydın Aslen Nereli, Tayanç Ayaydın Kaç Yaşında, Tayanç Ayaydın Evli mi, Tayanç Ayaydın Burcu Nedir, Tayanç Ayaydın Sevgilisi, Tayanç Ayaydın Memleketi Neresi, Tayanç Ayaydın Boyu, Tayanç Ayaydın Hayatı, Tayanç Ayaydın Biyografisi, Tayanç Ayaydın Özgeçmişi işte detaylar.

Tayanç  Ayaydın Kimdir?

Kanal D'de yayınlanmakta olan Hayat Şarkısı adlı dizide Hüseyin Cevher karakterini canlandıran Tayanç Ayaydın sinema ve dizi oyuncusudur. Tayanç Ayaydın kimdir, kaç yılında doğmuştur, nerelidir, evli midir, burcu nedir, oynadığı oyunlar hangileridir? gibi birtakım soruların cevabını Tayanç Ayaydın hayatı ve hakkında biyografisi içerisinde öğrenebilirsiniz.

Tayanç Ayaydın Kısaca Hayatı Biyografisi

Tayanç Ayaydın Ağustos 1979 İstanbul doğumludur. 36 yaşında olan oyuncu Aslan burcudur. Özel Doğa Koleji'ne bitiren Tayanç Ayaydın 5 Temmuz 2011 yılında oyuncu Bulut Köpük ile evlenmiş ancak daha sonra boşanmıştır. Daha sonra öğretmen Sally Ghalayini ile evlenen oyuncu halen evlidir.

Tayanç Ayaydın'ın oynadığı oyunlar şunlardır: Beyaz şarkısı, Zeytin Tepesi, Sakarya Fırat, Aşk Kırmızı, Büşra, Ey aşk neredesin, On bire on kala, Aşk Yakar, Pazar bir ticaret Masalı, Sıla, Kalbin zamanı, Aliye, Ziyaret, Son bir defa, Gece yürüyüşü.

Tayanç Ayaydın Ayrıca 2008 Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde Pazar Bir ticaret Masalı adlı oyundaki rolüyle en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır. Daha sonra 2008 Locarno Film Festivali'nde en iyi erkek oyuncu ödülünü yine Pazar Bir Ticaret Masalı adlı oyunundaki rolüyle almıştır.


Biyografiler

 • Yağız Erdoğan Kimdir

  Yağız Erdoğan Kimdir?   Adı Soyadı: Yağız Erdoğan    Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)   Nereli: Rize  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi:   Evli mi:   Eşi: instagram Hesabı: (@yagizerdgan) Twitter Hesabı: @YagizErdgan  Facebook Hesabı:     Yağız Erdoğan Biyografisi   Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan

 • Sinem Kılıç Kimdir

  Sinem Kılıç Kimdir?   Adı Soyadı: Sinem Kılıç   Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)  Nereli: Erzurum   Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Özel bir üniversitede Medya ve İletişim okuyor   Sevgilisi:   Evli mi: Bekar  Eşi: instagram Hesabı:  Twitter Hesabı:   Facebook Hesabı:    Sinem

 • Simge Olçun Kimdir

  Simge Olçun Kimdir?   Adı Soyadı: Simge Olçun    Doğum Tarihi: 1996 (23 yaşında)  Nereli: İzmir  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulunda Beden Eğitimi öğretmenliği 4.

 • Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir

  Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir?   Adı Soyadı: Sıla Rümeysa Ölçek   Doğum Tarihi: 1988 (31 yaşında) Nereli: Ordu- Fatsa  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu ve yüksek lisansına yine aynı

 • Serpil Uzunçavdar Kimdir

  Serpil Uzunçavdar Kimdir?   Adı Soyadı: Serpil Uzunçavdar    Doğum Tarihi: 1986 (33 yaşında) Nereli:   Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi:   Evli mi: Bekar   Eşi: instagram Hesabı:  Twitter Hesabı: @serpiluzuncavdr    Facebook Hesabı:    Serpil Uzunçavdar Biyografisi   Survivor 2019 Türkiye-