Ara

Sinem Kılıç Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Sinem Kılıç Kimdir? Sinem Kılıç Kaç Yaşında, Sinem Kılıç Boyu, Sinem Kılıç Aslen Nereli, Sinem Kılıç Biyografi, Sinem Kılıç Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Sinem Kılıç Kimdir?

 
Adı Soyadı: Sinem Kılıç  
Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında) 
Nereli: Erzurum  
Burcu:   
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: Özel bir üniversitede Medya ve İletişim okuyor  
Sevgilisi:  
Evli mi: Bekar 
Eşi:
instagram Hesabı: 
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 

Sinem Kılıç Biyografisi

 
Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında Türk takımı yarışmacılarından biride Sinem Kılıç. Dalış sporu yapan ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Sinem Kılıç kimdir?
 
Sinem Kılıç, 22 yaşında ve İstanbul doğumludur. Ailesi aslen Erzurumlu olan Sinem Kılıç İstanbul'da dünyaya geldi ve hala İstanbul’da yaşıyor. Dalış sporuyla uğraşan sinem Kılıç ayrıca krosfit, ve uzun dağ koşularını da yapıyor ve çok seviyor. Özel bir üniversitede medya ve iletişim bölümü okuyor. Sinem Kılıç kendisini ve Survivor ile ilgili düşüncelerini şöyle anlatıyor. “Survivor’a katılmaya geçen yıl karar verdim. Survivoru izlerken. İyi bir izleyiciyimdir. Bu sene iki takım da çok güçlüydü ve o iki takımda da olmalıyım dedim ve başvurdum. Survivor hayatta kalmak demek özellikle tutkuyla hayatta kalmak demek. Biz takım olarak bir mücadele vereceğiz ve en iyi şekilde vermek durumundayız. Bunu da yine tutku ile yapmalıyız.

Ailem her zaman destek oldu bana zaten onların desteği olmadan bu yola çıkamazdım. Bu benim için çok önemli. Destekleri her zaman benimle. Survivor’daki amacım adadaki yaşamda öncelikle atmosferi sakinleştirmek gerekli çünkü sakin ve bir o kadarda enerjik bir yapım var. Bunun dışında elimden geldiğince de takımıma oyunlarda destek vermek olacaktır. Survivor yüzde yüz havuz ve deniz oyunlarıdır aslında. Ben de dalgıcım ve bu yüzden deniz ve havuz oyunlarına bayılıyorum. Bu durumu en iyi şekilde değerlendireceğimi düşünüyorum” diyor ve ekliyor “Tutkuluyum, hırslıyım ve başarılıyım, bu yüzden Survivor'da bunun için bende varım” diye noktalıyor sözlerini. Bizde kendisine başarılar diliyoruz.

Survivor 2019’da Türk takımı:

Kaan Kazgan
Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Ebru Şahin Kimdir

  Ebru Şahin - Reyyan Şadoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Ne Zaman Doğdu, Nereli, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç? Adı Soyadı: Ebru Şahin Doğum Tarihi: 18.05.1994 (25 yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Boğa Burcu Kilosu: 54 Boyu: 1,66 Göz Rengi: - Saç Rengi: - Eğitim

 • Ebrar Alya Demirbilek Kimdir

  Ebrar Alya Demirbilek  – Gül Şadoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu?   Adı Soyadı: Ebrar Alya Demirbilek Doğum Tarihi: 30.09.2013 (6 Yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Terazi Kilosu:  Boyu:  Göz Rengi: Mavi Saç Rengi: Sarı Eğitim Durumu: İlkokul Sevgilisi: Yok Evli Mi: Hayır Eşi: Yok İnstagram Hesabı: 

 • Cahit Gök Kimdir

  Cahit Gök – Fırat Demiralp Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Nerede Doğdu, Kaç Doğumlu, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Cahit Gök Doğum Tarihi: 7 Ekim 1981 (38 yıl yaşında) Nereli: Bingöl Burcu: Terazi Kilosu: 74 Boyu: 1.79 Göz Rengi: Kahverengi Saç

 • Aydan Burhan Kimdir

  Aydan Burhan - Hanife Derbent Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Aydan Burhan Doğum Tarihi: 1 Kasım 1968 (51 yıl yaşında) Nereli: Bursa   Burcu: Akrep Kilosu: 68 Boyu: 1.70

 • Ayda Aksel Kimdir

  Ayda Aksel – Azize Aslanbey Kimdir?, Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Ayda Aksel Doğum Tarihi: 31 Ekim 1962 (57 yıl yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Akrep