Ara

Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Survivor Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir? Sıla Rümeysa Ölçek Kaç Yaşında, Sıla Rümeysa Ölçek Boyu, Sıla Rümeysa Ölçek Aslen Nereli, Sıla Rümeysa Ölçek Biyografi, Sıla Rümeysa Ölçek Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir?
 
Adı Soyadı: Sıla Rümeysa Ölçek  
Doğum Tarihi: 1988 (31 yaşında)
Nereli: Ordu- Fatsa 
Burcu:   
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu ve yüksek lisansına yine aynı üniversitede devam ediyor.
Sevgilisi:  
Evli mi:  
Eşi:
instagram Hesabı: 
Twitter Hesabı:  @la_olcek
Facebook Hesabı: 
 

Sıla Rümeysa Ölçek Biyografisi

 
Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında Türkiye safında yarışmaya katılan bir diğer yarışmacı da, kendisini “mini bir kapalı spor salonu” olarak adlandıran spor tutkunu ve milli tekvandocumuz Sıla Rümeysa Ölçek. Peki Sıla Rümeysa Ölçek kimdir?
 
Sıla Rümeysa Ölçek, 1988 yılında Ordu- Fatsada dünyaya gelmiştir. Profesyonel milli tekvandocu olan Sıla Rümeysa Ölçek, pilates, stepaerobik, fitness,voleybol,basketbol, kick boks, yüzme ve futbol  gibi pek çok spor dalıyla ilgileniyor bu sebeple kendisini mini bir kapalı spor salonu olarak adlandırıyor. Survivor 2019 tanıtımında kendisini anlatan Sıla Rümeysa Ölçek, spor geçmişi, kariyeriyle ve Survivor ile ilgili şunları söyledi:

“Duruşum ve karakterimle tüm Türkiye’ye örnek olmak için Survivor’a katılmaya karar verdim. Başvurduğumda son aşamaya kadar hiç kimseye bir şey söylemedim. Elemeleri geçtikten sonra duyurdum ve herkesten, çok olumlu tepkiler aldım. Birçok kişiden desteklerini bildiren mesajlar alıyorum. Özellikle bu aşamada yanımda olan ve beni en iyi şekilde yetiştiren Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Prof. Dr. Selma Karacan hocama çok teşekkür ediyorum ” diye başlıyor ve devam ediyor “İnsan zor şartlarda kaldığı müddetçe kendi gücünün ve potansiyelinin farkına varabiliyor ancak. Hayatım mücadeleyle geçtiği için kendi gücümü ve potansiyelimin farkına vardığım anda Survivor’ı ruhuma çok yakın olarak hissettim. O yüzden bir kadın Survivor şampiyonu olarak bunu taçlandırmayı çok istiyorum.
 
Survivor benim için gerçek hayatın ekrana yansıtılmış resmidir. Çünkü Survivor’da hayatla ve zorlukları ile ilgili her şey mevcut, ben de bunu yaşamak istiyorum. Daha önce siklet sporu yaptığım için açlığa tahammül gücüm çok yüksek, hedef atışlarım çok iyidir ve özellikle çözüm odaklıyımdır. Kendimi fizyolojik ve psikolojik olarak Survivor’a çok hazır hissediyorum. Milli bir sporcu olduğum için daha önce ülkemi birçok arenada defalarca temsil ettim. Survivor’da da en güzel şekilde temsil etmek istiyorum ve başaracağımı biliyorum” diyor “Beklesinler ve de görsünler” sıloganı ile bir hayli iddialı görünen Sıla Rümeysa Ölçek’e başarılar diliyoruz.


Survivor 2019’da Türk takımı:

Kaan Kazgan
Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Yağız Erdoğan Kimdir

  Yağız Erdoğan Kimdir?   Adı Soyadı: Yağız Erdoğan    Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)   Nereli: Rize  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi:   Evli mi:   Eşi: instagram Hesabı: (@yagizerdgan) Twitter Hesabı: @YagizErdgan  Facebook Hesabı:     Yağız Erdoğan Biyografisi   Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan

 • Sinem Kılıç Kimdir

  Sinem Kılıç Kimdir?   Adı Soyadı: Sinem Kılıç   Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)  Nereli: Erzurum   Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Özel bir üniversitede Medya ve İletişim okuyor   Sevgilisi:   Evli mi: Bekar  Eşi: instagram Hesabı:  Twitter Hesabı:   Facebook Hesabı:    Sinem

 • Simge Olçun Kimdir

  Simge Olçun Kimdir?   Adı Soyadı: Simge Olçun    Doğum Tarihi: 1996 (23 yaşında)  Nereli: İzmir  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulunda Beden Eğitimi öğretmenliği 4.

 • Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir

  Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir?   Adı Soyadı: Sıla Rümeysa Ölçek   Doğum Tarihi: 1988 (31 yaşında) Nereli: Ordu- Fatsa  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu ve yüksek lisansına yine aynı

 • Serpil Uzunçavdar Kimdir

  Serpil Uzunçavdar Kimdir?   Adı Soyadı: Serpil Uzunçavdar    Doğum Tarihi: 1986 (33 yaşında) Nereli:   Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi:   Evli mi: Bekar   Eşi: instagram Hesabı:  Twitter Hesabı: @serpiluzuncavdr    Facebook Hesabı:    Serpil Uzunçavdar Biyografisi   Survivor 2019 Türkiye-