Ara

Nilay Erdönmez Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Nilay Erdönmez Kimdir? Nilay Erdönmez Kaç Yaşında, Nilay Erdönmez Boyu, Nilay Erdönmez Nereli, Nilay Erdönmez Biyografi, Nilay Erdönmez Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Nilay Erdönmez Kimdir?


Adı Soyadı: Nilay Erdönmez
Doğum Tarihi: 12.05.1986
Nereli: İstanbul
Burcu: Boğa
Kilosu: 50 kg
Boyu: 1.72
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Tiyatro Ana Sanat Dalı
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı: www.instagram.com/nilayerdonmez
Twitter Hesabı:twitter.com/nilayerdonmez
Facebook Hesabı: www.facebook.com/NilayErdonmez
 

Nilay Erdönmez Biyografisi


Meslek hayatında çok başarılı olan Nilay Erdönmez konservatuar eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde tamamlamıştır. Profesyonel oyuncular arasında yer alan güzeller güzeli Nilay Erdönmez kendine has tavırları ve başarılı oyunculuk hayatı sebebiyle bir çok kez en iyi kadın oyuncu ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Hem ülkemizde hem de diğer ülkelerde benimsenen ve ün salan Nilay Erdönmez 2012 senesinde rol aldığı Gözetleme Kulesi isimli film ile 6 tane en iyi kadın ödülğne ve bir tane jüriye özel ödülüne sahiptir. Ayrıca televizyon dizilerinde de rol sahibi olan Nilay Erdönmez Sevdaluk dizisi ile birçok kişinin beğenisini kazanarak popüler olmuştur.

Son dönemlerde hamile bir kadının rolünü oynayabilmek amacıyla fiziksel olarak yıpranan güzeller güzeli oyuncu bir hayli kilo almış ve kısa süre içerisinde kilolarında kurtulmayı başarmıştır. Nilay Erdönmez film çekimlerinden hemen sonra 1.72 boyunda ve 50 Kg ağırlığında olmaktadır. Aynı zamanda başarılı oyuncu İstanbullu Gelin isimli dizi filmde de rol almıştır. 


Biyografiler

Yeni Popüler
 • Serkan Şengül Kimdir

  Serkan Şengül Kimdir? Adı Soyadı: Serkan Şengül Doğum Tarihi: 20 Mart 1978 Nereli: İstanbul Burcu: Balık Kilosu: 83 Kg Boyu: 1.69 Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Bilinmiyor Sevgilisi: Bilinmiyor Evli mi: Bilinmiyor Eşi:Bilinmiyor instagram Hesabı: www.instagram.com/serkansengulofficial Twitter

 • Polina Ch Kimdir

  Polina Ch Kimdir? Adı Soyadı: Polina Ch Doğum Tarihi: 19.05.1996 Nereli: Rusya Burcu: Boğa Kilosu: 55 Kg Boyu: 1.78 Göz Rengi: Yeşil Saç Rengi: Sarı Eğitim Durumu: Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat İngilizce Bölümü Sevgilisi: Yok Evli mi:

 • İlke Korkmaz Kimdir

  İlke Korkmaz Kimdir? Adı Soyadı: İlke Korkmaz Doğum Tarihi: Bilinmiyor Nereli: Bilinmiyor Burcu: Bilinmiyor Kilosu: Bilinmiyor Boyu: Bilinmiyor Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Öğrenci Sevgilisi: Bilinmiyor Evli mi: Hayır Eşi: Yok instagram Hesabı:Yok Twitter Hesabı: Yok Facebook Hesabı:

 • Hasibe Eren Kimdir

  Hasibe Eren Kimdir? Adı Soyadı: Hasibe Eren Doğum Tarihi: 06.06.1975 Nereli: Kahramanmaraş Elbistan Burcu: İkizler Kilosu: 66 Kg Boyu: 1.72 Göz Rengi: Siyah Saç Rengi: Koyu Kestane Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği

 • Gülhan Tekin Kimdir

  Gülhan Tekin Kimdir? Adı Soyadı: Gülhan Tekin Doğum Tarihi: 3 Mayıs 1975 Nereli: İzmir Burcu: Boğa Kilosu: 70 Kg Boyu: 1.65 Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi