Ara

Nagihan Karadere Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Nagihan Karadere Kimdir? Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022 All Star yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Nagihan Karadere Kimdir?

Nagihan Karadere Kimdir?

 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022 All Star yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Nagihan Karadere Kimdir?  
 
Adı Soyadı: Nagihan Karadere
Doğum Tarihi: 1 Ocak 1984
Doğum Yeri: Osmaniye Kadirli
Nereli: Osmaniye
Burcu: Oğlak
Kilosu: 63 kg
Boyu: 1.72 m
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Koyu Kahverengi
Eğitim Durumu: Üniversite Mezunu
Evlimi: Boşandı
Sevgilisi: Ramiz Özbay
Meslek: Sporcu
instagram Hesabı: @nagihankaradere
Twitter Hesabı: @nagihankaradere
Facebook Hesabı:
 
Nagihan Karadere Biyografisi
 
Tv8 ekranlarında 15 Ocak 20222 itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star yarışmacılardan Nagihan Karadere hayatı merak ediliyor. Yeni sezon için yarışmacıların sergileyeceği performans için heyecanla bekleyişin her geçen gün artması ile devam ederken, bir yandan da program fenomenlerinin yarışmacılar hakkında ki arayışları devam ediyor. Survivor 2022 All Star yarışmasının ünlüler kadrosunda dahil olan ve şampiyonluk yaşamak isteyen Nagihan Karadere de yer alacak. Yarışmanın takipçileri  Nagihan Karadere,kimdir ve nereli sorularına yanıt arıyor. Peki, Survivor 2022 Nagihan Karadere kimdir? İşte Nagihan Karadere hayatı hakkındaki detaylar.
 
Nagihan Karadere 27 Aralık 1984 (37 yaşında) yılında Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde dünyaya gözlerini açtı. Türk kısa mesafe ve engelli koşucusudur. 400m engelli rekor derecesi 55.09 saniyedir. Henüz küçük yaşlarda iken profesyonel olarak atletizme ilgi duyan Nagihan Karadere, Fenerbahçe'de yetişti ve sürat koşularıyla ilgili birçok yarışa katıldı.13-14 Eylül 2003 tarihlerinde Köstence'de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası'nda 400 metre branşında altın madalya kazandı. Yine aynı şampiyonada 4x 400m bayrak yarışında gümüş madalya ve 4x100m bayrak yarışında ise bronz madalya kazanarak bir başarıya daha imza atmış oldu.

2011 yılında Çin’de düzenlenen Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4x400 metre bayrak yarışında kendisi gibi atletizmci Merve Aydın, Meliz Redif ve Pınar Saka ile birlikte gümüş madalya kazanarak gümüş madalya kazanan Türk milli takımında yerini aldı, ayrıca 400 metre engelli yarışında da bronz madalya kazanarak derece kazanmış oldu.
 
Başarılı atlet Nagihan Karadere her ne kadar 2012 Yaz Olimpiyatları'nda, atletizm 400 metre engelli seçmelerinde mücadele ederek başarı elde etmiş olsa da, Londra Olimpiyat Stadyumu'nda yapılan elemelerde yarışmak için pistteki yerini almış ancak 4 numaralı kulvarda yarışa hazırken tabanca sesini duymadan çok önce koşmaya başlayınca hatalı çıkış yaptığı için hakem tarafından yarış dışı bırakılmıştı.
 
Survivor 2022 All Star ünlüler kadrosunda yarışan Nagihan Karadere  2015 yılında, Uğur Gökçe ile olan evliliğinden Ece Arven Gökçe isminde bir kız çocuğu sahibi oldu. 20 Nisan 2017’de ise eşi Uğur Gökçe’den kendisini aldattığı ve eşinin çıplak fotoğrafları medyaya sızdığı için boşanmıştır. O dönem zorlu bir süreci yaşayan Nagihan, boşanmasının hemen ardından birçok isimle anılmış olsa da en sonunda aşkı iş insanı Ramiz Özbay’da bulmuştu. Ancak aldatılma korkusuyla Ramiz Özbay’dan da ayrılan Karadere eşiyle boşandıktan sonra dudak ve göğüslerinden estetik ameliyatı yaptırmıştı.
 
Başarılı atlet Survivor 2016 yarışmasının Ünlüler kadrosunda yarışan isimler arasında yer aldı ancak çeyrek finalde elenerek beşinci oldu. Yine 2018 yılında Tv8 ekranlarında yayınlanan 2018 Survivor All Star'da finale kalarak ikinci olmuş ve 2019 yılında ise Survivor Extra programında yorumculuk yapmıştı.
 
Oyunculuğa da el atan Nagihan Karadere 2017 Nisan ayında Tekirdağ’da çekimleri yapılmış olan Ah İstanbul Ah sinema filminde evde kalmış kız rolünü canlandırdı. 2018 yılında ise Benim Adım Osssman filminde yardımcı karekteri oynadı.
 
Yarışlarda Aldığı Madalyalar
2003 – Balkan Gençler Şampiyonası – Köstence – 400 m engelli yarışında Altın madalya kazandı.
2011 – Dünya Üniversite Oyunları – Çin, Shenzhen – 4×400 m bayrak yarışında Gümüş madalya kazandı.
2011 – Dünya Üniversite Oyunları – Çin, Shenzhen – 400 m engelli yarışında Bronz madalya kazandı.
Filmleri
2017 – Ah İstanbul Ah (Nagihan)( Sinema Filmi)
2018 – Benim Adım Osssman (Yardımcı Karakter)Biyografiler

 • Chaby Han Kimdir

  Chaby Han Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Eşi Kim, Boyu ve Kilosu Kaç?   TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2023 yarışmacı kadrosuna dahil olan Chaby

 • Seçkin Piriler Kimdir

  Seçkin Piriler Kimdir, Kaç Yaşında, Evli Mi, Sevgilisi Kim, Boyu ve Kilosu Kaç?   TV8 kanalının sevilerek takip edilen fenomen yarışması Survivor 2023 ünlüler kadrosunda yer alan Seçkin

 • Cansu Tuman Kimdir

  Cansu Tuman Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli mi, Sevgilisi Kim, Boyu ve Kilosu Kaç?   TV8 ekranlarında yayınlanan fenomen olan program Survivor yarışmasının 2023 kadrosunda yarışacak olan

 • Barış Telli Kimdir

  Barış Telli Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç?   TV8 kanalının sevilerek takip edilen fenomen yarışması Survivor 2023 yeni sezonda da heyecanla beklenirken yarışmacılar arasında

 • Aysu Keskin Kimdir

  Aysu Keskin Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç?   TV8'in sevilen yarışma programı Survivor'un yeni sezon kadrosunun ünlüler takımında yarışacak olan Aysu Keskin fit görüntüsü