Ara

Mendebur Lemur Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Mendebur Lemur Kimdir? Asıl İsmi Mendebur Lemur Kaç Yaşında, Mendebur Lemur Nereli, Mendebur Lemur Kaç Doğumlu, Mendebur Lemur Nerede Doğdu, Aslı Zaman Hangi Okuldan Mezun, Mendebur Lemur Sevgilisi Var Mı? Mendebur Lemur Boyu ve Kilosu hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını Mendebur Lemur biyografisinde bulabilirsiniz.

Mendebur Lemur Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Boyu ve Kilosu Kaç?

 
Adı Soyadı: Hakan  
Doğum Tarihi: 1998  
Nereli: İstanbul  
Burcu:   
Kilosu: 57 Kg 
Boyu: 1,72 Cm
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kahverengi
Eğitim Durumu: Kocaeli Üniversitesi
Sevgilisi: 
Evli mi: Bekâr  
instagram Hesabı: @mendeburlemur
Twitter Hesabı: @MendeburLemur 
Facebook Hesabı: 
youtube.com/mendeburlemur
 

Mendebur Lemur Kimdir, Mesleği Nedir?

 
Gerçek adı Hakan olan Mendebur Lemur Bursa'da yaşamaktadır. Kendisinden 3 yaş küçük Harun adında bir erkek kardeşi ve birde ablası var. Kocaeli Üniversitesi'nde üniversite eğitiminitamamlayan Mendebur Lemur Youtuber'lığın yanı sıra Twitch'te de yayın açmaktadır. Twitch platformunda kötü olduğuna dair sıkça eleştiri alan Mendebur Lemur, oyun konusunda yeteneksiz olduğunu belirtiyor. 6 Aralık 2015 tarihinde Youtube'a katılan Mendebur Lemur, eğlenceli videoların yanında teknolojik ürünleri de tanıtan içerikler hazırlıyor.
 
Mendebur lemur un mesleği nedir?
Kocaeli Üniversitesi'nde üniversite eğitimini tamamlayan Mendebur Lemur YouTuber'lığın yanı sıra Twitch'te de yayın açmaktadır.

Youtube'ta 2 milyon takipçisi olan Mendebur Lemur'un videoları ise ortalama 200 bin görüntülenme alıyor. Genellikle freelance işler yaparak geçimini sağladığını söyleyen Mendebur Lemur'un Twitch platformunda ise 14 bini aşkın takipçisi bulunuyor. Mendebur Lemur'un Twitch platformundaki içerikleri ise ortalama 67 bin civarında görüntülenme alıyor. Mendebur Lemur'un Instagram'da 194 bini aşkın takipçisi bulunuyor paylaşımları ise ortalama 20 bin beğeni alıyor.
 
Mendebur lemur kaç kilo?
Genç YouTuber Mendebur Lemur (Hakan) 57 kg ağırlığında ve 1,72 cm boyundadır.

Mendebur Lemur’un YouTube kanalındaki “Hakkında”  bölümünde  “Madagaskar ormanları gibi her telden bir şeyler bulabileceğiniz bir Lemur'un kanalındasınız” diye yazıyor ve her hafta yeni video çekmeye gayret ettiğini, bazen 2 tane bile çektiğini ama bazen de nedenlerden dolayı o hafta hiç olmayabileceğini ifade ediyor. Mendebur Lemur YouTube kariyerine devam ederken bunun yanında Twitch hesabında da eğlence içerikleri üretmeğe devam ediyor
 
Mendebur lemur kardeşi kaç yaşında?
Kendisinden 3 yaş küçük Harun adında bir erkek kardeşi ve birde ablası var.

Mendebur Lemur'un gerçek isminin dışında merak edilen bilgilerden birisi de neden lemur hayvanını mahlas olarak seçmesi. Mendebur Lemur neden kendisine lemur dediğini şöyle açıklıyor, "Geceler benim için huzurlu saatler ve gece yaşayıp gündüz uyumayı seviyorum. Latince anlamı "Gecenin Ruhu" olan bu hayvancıklar da geceleri aktif yaşamakla birlikte çok karmaşık saatlerde de aktif olabiliyorlar bu da benim karakterime fazlasıyla uyuyor"
 
Mendebur lemur kimdir ne okudu?
Kocaeli Üniversitesi'nde üniversite eğitimini tamamlamıştır.

Mendebur Lemur'un özellikle çektiği video serileri arasında yurt dışından satın aldığı ürünler geliyor. Yayıncının bir diğer dikkat çeken özelliği ise 3D yazıcı ile ürettiği ürünleri yayınlarında tanıtması.
 
“2016 yılında eğlence için yaptığı birkaç videoyu Youtube’a yüklemiş ve izleyenlerden gelen olumlu yorum ve tepkileri görünce youtubede içerik üretmeye devam etmiştir. Mendebur Lemur başlangıçta hobi olarak başlayan bu durum karşısında takipçiler ve beklentileri arttıkça boş zamanlarında artık, video içeriği üretmek tamamen onu meşgul etmeye başlamış ve iş hayatı ile Youtube arasında bir seçim yapmak zorunda kalmış ve youtube kariyerinde karar kılmıştır.
 
Gelin ünlü youtuber hakkında bilmediklerinizden bahsedelim size.

Karanlığı ve sessizliği çok seven Mendebur Lemur odasında genellikle karanlıkta oturmayı tercih ediyor. O anki ruh halini hemen mimiklerine yansıtır ve ona baktığınız anda o anki ruh halini mimiklerinden çok iyi şekilde anlayabilirsiniz.
 
Gerek çevresindekilere gerekse de kendisine istemsizce laf sokar bunu kontrol edemediğini dile getiriyor. Bir şey almaya karar verdiyse onu mutlaka almaya çalışır. Yeter ki onu çok istesin. Küçükken sarışın olan Mendebur Lemur (Hakan) zamanla ten rengi koyulaştı. Daha önce geçirmiş olduğu kazadan dolayı kurallara ne kadar dikkat ederse etsin kaza geçirebilme korkusundan dolayı araba kullanmaktan kesinlikle korkar ve nefret eder.
 
Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmacılarından birisi olan Mendebur Lemur, dikkat çeken yarışmacılar arasında yer almayı başardı.  


Biyografiler

 • Yunus Emre Özden Kimdir

  Yunus Emre Özden Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, yedekler grubundan

 • Seda Aydemir Kimdir

  Seda Aydemir Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

 • Berkan Karabulut Kimdir

  Berkan Karabulut Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

 • Elif Gören Kimdir

  Elif Gören Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022 All Star yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak

 • Batuhan Karacakaya Kimdir

  Batuhan Karacakaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022