Ara

Jessica May Drociunas Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Jessica May Drociunas Kimdir? Jessica May Drociunas Kaç Yaşında, Jessica May Drociunas Boyu, Jessica May Drociunas Nereli, Jessica May Drociunas Biyografi, Jessica May Drociunas Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Jessica May Drociunas Kimdir?


Adı Soyadı: Jessica May Drociunas
Doğum Tarihi: 5 Aralık 1993
Nereli: Paranacity, Parana, Brezilya
Burcu: Yay
Kilosu: 53  
Boyu: 1.75
Göz Rengi: Yeşil 
Saç Rengi: Siyah  
Eğitim Durumu: Biyolojik Bilimler Bölümü 
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı: www.instagram.com/jessicamayofficial
Twitter Hesabı: twitter.com/jessicamay_br
Facebook Hesabı: www.facebook.com/jessicamaydrociunas

Jessica May Biyografisi


Güzel oyuncu Jessica May duru güzelliği ile ilgileri kısa sürede üzerine toplamayı başarmıştır. Ünlü oyuncu güzeller güzeli oyuncu 5 aralık 1993 senesinde paranacity’de dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu kitap okumayı, ata binmeyi ve hayvanları çok sevmesinden dolayı sokakta bulduğu köpekler ile bir hayvan çiftliği kurmayı hayal etmektedir. Biyolojik bilimler alanını kazanarak kariyerine model olarak devam edebilmek için eğitim hayatına bir süre ara vermiştir.

Jessica May köpekleri çok sevdiğini dile getirerek özellikle sokak köpeklerine elinden geldiği kadar bakmaya çalıştığını ve en büyük hayalleri içerisinde yer alan sokak köpeklerinden bir hayvan çiftliği kurmak istediğini her zaman söylemektedir. Jessica May 15 yaşına kadar çiftlikte büyümüş öğretmen annesi ve çiftçi babası ile bir hayat sürmüştür. Güzel oyuncunun bir tane erkek kardeşi de vardır. Erkek kardeşinin mesleği ise veterinerlik olmaktadır. Aynı zamanda Jessica May farklı kültürleri tanıyarak farklı şehirler görmek ve farklı kültürlerdeki insanlarla iletişim kurmaktan mutluluk duyduğunu ve Türkiye’yi çok sevdiğini her zaman dile getirmiştir.


Biyografiler

Yeni Popüler
 • Cem Adrian Kimdir

  Cem Adrian Kimdir? Adı Soyadı: Cem Adrian    Doğum Tarihi: 30. Kasım. 1980 Nereli: Edirne  Burcu: Yay Burcu Kilosu: 70 kg Boyu: 176 cm Göz Rengi: Siyah Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Bilkent Üniversitesi Sevgilisi: Yok Evli mi: Hayır Eşi: Yok İnstagram Hesabı: www.instagram.com/cemadrian Twitter Hesabı: twitter.com/cemadrian Facebook Hesabı:

 • Can Yücel Kimdir

  Can Yücel Kimdir? Adı Soyadı: Can Yücel Doğum Tarihi: 21 Ağustos1926 Nereli: İstanbul  Burcu: Aslan Burcu  Kilosu: Bilinmiyor Boyu: Bilinmiyor Göz Rengi: Siyah Saç Rengi: Siyah/Kır Eğitim Durumu: Ankara Üniversitesi Sevgilisi: Yok Evli mi: Evet Eşi: Güler Yücel İnstagram Hesabı: Mevcut Değil Twitter Hesabı: Mevcut Değil Facebook Hesabı: Mevcut Değil   Can

 • Caner Erkin Kimdir

  Caner Erkin Kimdir? Adı Soyadı: Caner Erkin Doğum Tarihi: 04.Kasım.1988  Nereli: Balıkesir Burcu: Terazi Burcu Kilosu: 75 kg  Boyu: 181 cm Göz Rengi: Yeşil   Saç Rengi: Kumral Eğitim Durumu:  Bilinmiyor Sevgilisi: Yok Evli mi: Evli Eşi: Şükran Ovalı İnstagram Hesabı: www.instagram.com/canererkin Twitter Hesabı: twitter.com/canererkin Facebook Hesabı: Mevcut Değil   Caner Erkin

 • Birsen Bekgöz Kimdir

  Birsen Bekgöz Kimdir? Adı Soyadı: Birsen Bekgöz    Doğum Tarihi: 18 Eylül 1980 Nereli: Ankara Burcu: Terazi Burcu  Kilosu: 60 kg  Boyu: 173 cm Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Koyu Kumral Eğitim Durumu: Doğu Akdeniz Üniversitesi Sevgilisi: Yok Evli mi: Evet   Eşi: Bilinmiyor İnstagram Hesabı: www.instagram.com/birsenbekgozfp Twitter Hesabı:

 • Sahra Işık Kimdir

  Sahra Işık Kimdir? Adı Soyadı: Sahra Işık Doğum Tarihi: 31 Aralık 1992 Nereli: Selanik Göçmeni Burcu: Oğlak Kilosu: 57 kg  Boyu: 179 cm Göz Rengi: Koyu Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Haliç Üniversitesi Spor Akademisi Sevgilisi: Var Evli mi: Hayır Eşi: Yok İnstagram Hesabı: www.instagram.com/sahraisik Twitter Hesabı: twitter.com/isiksahra Facebook