Ara

Hira Koyuncuoğlu Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Hira Koyuncuoğlu Kimdir? Hira Koyuncuoğlu Kaç Yaşında, Hira Koyuncuoğlu Boyu, Hira Koyuncuoğlu Nereli, Hira Koyuncuoğlu Biyografi, Hira Koyuncuoğlu Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Hira Koyuncuoğlu Kimdir?


Adı Soyadı: Hira Koyuncuoğlu
Doğum Tarihi: 07.01.1995
Nereli: Yalova
Burcu: Oğlak
Kilosu: 50 Kg
Boyu: 1.68
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: Kadir Has Üniversitesi
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı: www.instagram.com/hirakoyuncuoglu
Twitter Hesabı: Yok
Facebook Hesabı: Yok
 

Hira Koyuncuoğlu Biyografisi


Hira Koyuncuoğlu ekranların en çok ilgi çekenleri arasında yer alan genç oyunculardan biridir. Güzel oyuncu eğitimini Kadir Has Üniversitesinde başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Genç oyuncu ilk olarak tecrübelerini Adını Feriha Koydum isimli dizi film ile yaşamıştır. Hazal Kaya’nın diziden ayrılmasından sonra Emirin Yolu isimli dizi filmde başrolde Çağatay Ulusoy’un bulunmuş olduğu Emirin Yolu isimli dizi filmden sonra ekranlarda ilgileri üzerine toplamıştır.

Güzeller güzeli ünlü oyuncu Hira Koyuncuoğlu farklı diziler ile de izleyicileri ile buluşarak deneyimlerini paylaşmıştır. Emirin Yolu isimli dizi filmden sonra FOX TV ekranlarında uzun süreler boyunca yayımlanan ve çok fazla hayran kitlesine sahip olan O Hayat Benim isimli dizi filmin kadrosuna dahil olmuştur. Bu dizi içerisinde ikinci sezonlarda Kerem Cem’in hayat verdiği Ateş karakterine hayran olan Nehir karakteri ile izleyicileri ile buluşmuştur.

O Hayat Benim dizisi ile ilgileri üzerine toplayan Hira Koyuncuoğlu dizi içerisinde Ceren Moray, Ezgi Asaroğlu, Cem Özer gibi ünlü isimler ile rollerini paylaşmıştır. O hayat benim dizisinden ayrıldıktan sonra başarılı oyuncu baş rolde Özcan Deniz ve Aslı Enver’in bulunduğu İstanbullu Gelin dizisi ile ekranlara gelmiştir. İstanbullu Gelin dizisi içerisinde güzel oyuncu bade karakterine hayat vermektedir. 


Biyografiler

Yeni Popüler
 • Serkan Şengül Kimdir

  Serkan Şengül Kimdir? Adı Soyadı: Serkan Şengül Doğum Tarihi: 20 Mart 1978 Nereli: İstanbul Burcu: Balık Kilosu: 83 Kg Boyu: 1.69 Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Bilinmiyor Sevgilisi: Bilinmiyor Evli mi: Bilinmiyor Eşi:Bilinmiyor instagram Hesabı: www.instagram.com/serkansengulofficial Twitter

 • Polina Ch Kimdir

  Polina Ch Kimdir? Adı Soyadı: Polina Ch Doğum Tarihi: 19.05.1996 Nereli: Rusya Burcu: Boğa Kilosu: 55 Kg Boyu: 1.78 Göz Rengi: Yeşil Saç Rengi: Sarı Eğitim Durumu: Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat İngilizce Bölümü Sevgilisi: Yok Evli mi:

 • İlke Korkmaz Kimdir

  İlke Korkmaz Kimdir? Adı Soyadı: İlke Korkmaz Doğum Tarihi: Bilinmiyor Nereli: Bilinmiyor Burcu: Bilinmiyor Kilosu: Bilinmiyor Boyu: Bilinmiyor Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Öğrenci Sevgilisi: Bilinmiyor Evli mi: Hayır Eşi: Yok instagram Hesabı:Yok Twitter Hesabı: Yok Facebook Hesabı:

 • Hasibe Eren Kimdir

  Hasibe Eren Kimdir? Adı Soyadı: Hasibe Eren Doğum Tarihi: 06.06.1975 Nereli: Kahramanmaraş Elbistan Burcu: İkizler Kilosu: 66 Kg Boyu: 1.72 Göz Rengi: Siyah Saç Rengi: Koyu Kestane Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği

 • Gülhan Tekin Kimdir

  Gülhan Tekin Kimdir? Adı Soyadı: Gülhan Tekin Doğum Tarihi: 3 Mayıs 1975 Nereli: İzmir Burcu: Boğa Kilosu: 70 Kg Boyu: 1.65 Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi