Ara

Furkan Yaman Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Exatlon Türkiye Furkan Yaman Kimdir? Furkan Yaman Kaç Yaşında, Furkan Yaman Nereli, Furkan Yaman Kaç Doğumlu, Furkan Yaman Nerede Doğdu, Aslı Zaman Hangi Okuldan Mezun, Furkan Yaman Sevgilisi Var Mı? Furkan Yaman Boyu ve Kilosu hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını Furkan Yaman biyografisinde bulabilirsiniz.

Furkan Yaman Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?

 
Adı Soyadı: Furkan Yaman    
Doğum Tarihi: 04.07.1999 (20 yaşında) 
Nereli: Ankara    
Burcu: Yengeç Burcu
Kilosu: 62  
Boyu: 1,78 cm
Göz Rengi: Siyah
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: Ortaöğretim Mezunu
Sevgilisi: 
Evli mi: Bekâr  
Eşi:
instagram Hesabı: : instagram.com/furkanyamanhdd
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: facebook.com/frknymn06
 
Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmacıları arasında yer alan Furkan Yaman, yarışmayı sabırsızlıkla bekleyen ve Furkan yaman hayranı pek çok kişinin araştırdığı isimler arasında yer alıyor. Furkan Yaman, Youtube üzerinden çektiği komik ve eğlenceli videoları ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Peki, Furkan Yaman kimdir? Genç Youtuber Furkan Yaman ile ilgili merak edilen tüm detayları siz değerli okurlarımız için derledik.
 

Exatlon Türkiye Furkan Yaman Biyografisi

 
Furkan Yaman, 04.07.1999 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Furkan Yaman 20 yaşındadır. Dört kardeşin en küçüğü ve evin tek erkek çocuğudur, kendisinden büyük 3 ablası var. Babası Mehmet Yaman geçirdiği kalp krizi sonucu 15.09.2015 tarihinde vefat etmiştir. 2015’ten bu yana video paylaşımlarında bulunuyor. YouTube’da oyun ve eğlence videoları hazırlayan Furkan Yaman, videolarından elde ettiği gelirlerle ticarete adım atarak 21 Ocak 2019’da ise Emrecan Önal ile birlikte Kadıköy Bahariye’de “Burger@” isimli bir hamburger dükkanı açmıştır.
 
Furkan Yaman, eğlence içerikleri üreten bir Youtuberdır. 3 milyonu aşkın abone sayısı ve 795.249.748 görüntülenme sayısına sahip. Instagram hesabında ise 1 Milyon takipçisi bulunuyor ve paylaşımları ortalama 150 bin kişi tarafından beğeni alıyor.
 
Zira kendisi Youtube’u 4 yıl önce keşfettiğini ifade ediyor. Bu zaman diliminde Youtube’de 3-4 defa kanal açıp kapatan Furkan Yaman maddi yetersizlikler nedeni ile kanal ile pek ilgilenememiş ve kapatmıştır. Son olarak Furkan Yaman HD adında kanalını açan ve bu kanalda istikrarlı bir şekilde devam eden FurkanYaman bu kanalında komik videolar paylaşıyor. Paylaştığı videolar her alanda ve her kesime hitap eden videolardır. Bu videolardaki temel amacı ise insanları eğlendirmektir. Youtuber olma hikayesi ise kendi bünyesinde birçok deneme yanılmayı ve parasızlığını barındırmaktadır.
 
Furkan Yaman, “Furkan Yaman” isimli bir futbolcumuzun olması ve henüz tanınmıyor olmasından dolayı daha önceden YouTube kanalının ismi FurkanYamanHD‘dir ve bunun nedeni ise o zamanlarda pek fazla tanınmıyor olmasından kaynaklanıyor olmasıdır. Kendisini seven ve takip eden kitlenin büyüyüp milyonlara ulaşmasından sonra kanalının adını “Furkan Yaman” olarak değiştirmiştir.
 
YouTube kanalına ilk zamanlarda oyun videoları çekmeye başlamış ve Minecraft, Pes gibi oyun serileri yapmıştır. Şu zamanlarda ise daha çok vlog tarzı videolar çekmektedir. YouTube’un yanı sıra Instagram gibi diğer sosyal medya mecralarında da oldukça aktif birisidir.
 
İstanbul'da 14 Ağustos 2019 Çarşamba günü oynanan UEFA Süper Kupa final maçı esnasında ortalığı karıştıran isimlerin Youtuber olduğu ortaya çıkmıştı.
 
Deli Mi Ne Youtube kanalı ismi ile tanınan ve Liverpool-Chelsea maçının 14. dakikasında sahaya izinsiz olarak atlayan YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz ile birlikte gözaltına alınan isimlerden biri olduğu öğrenildi. Edinilen bilgilere göre Ali Abdülselam Yılmaz ile birlikte, Unlost lakaplı Cantuğ Özsoy, Furkan Yaman, Emre Durmuş gibi Youtube'lar da gözaltına alındı.
 
Şimdilerde Acun Ilıcalı’nın hazırladığı Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmasında yarışmacı kadrosunda yer alan Furkan Yaman’a başarılar diliyoruz.


Biyografiler

 • Yunus Emre Özden Kimdir

  Yunus Emre Özden Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, yedekler grubundan

 • Seda Aydemir Kimdir

  Seda Aydemir Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

 • Berkan Karabulut Kimdir

  Berkan Karabulut Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

 • Elif Gören Kimdir

  Elif Gören Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022 All Star yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak

 • Batuhan Karacakaya Kimdir

  Batuhan Karacakaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022