Ara

Edip Tepeli Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Edip Tepeli Kimdir? Edip Tepeli Kaç Yaşında, Edip Tepeli Boyu, Edip Tepeli Nereli, Edip Tepeli Biyografi, Edip Tepeli Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Edip Tepeli Kimdir?


Adı Soyadı: Edip Tepeli
Doğum Tarihi: 1 Ocak 1989
Nereli: İzmir  
Burcu: Oğlak
Kilosu: 75 kg  
Boyu: 1.80 
Göz Rengi: Kahverengi 
Saç Rengi: Kumral
Eğitim Durumu: İstanbul Şehir Tiyatroları
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Evli  
Eşi: Ayşecan Tatari 
instagram Hesabı: www.ınstagram.com/Edip Tepeli
Twitter Hesabı: www.twitter.com/Edip Tepeli 
Facebook Hesabı: www.facebook.com/Edip Tepeli

Edip Tepeli Biyografisi


Edip Tepeli 1989 senesinin Nisan ayında dünyaya gözlerini açmıştır. İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu olan ve Küskün Müzikaldeki rolü ile Afife Jale Ödüllerinde yılın en başarılı genç yetenek adayı ve huysuz isimli müzikaldeki rolü ile de Sadri Alışıl Ödülleri müzikal dalı yardımcı erkek oyuncu adayı olarak gösterilmiştir. Genç olmasına rağmen başarılı bir tiyatro oyuncusu olabilmeyi başaran Edip Tepeli usta oyuncu Aliye Uzunatağan’ın kızı olan ve Çocuklar Duymasın dizisindeki Duygu rolü ile tanınan Ayşecan ile evlenmiştir.

 Edip Tepeli ekran önünde ilk olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde canlandırdığı Galip Rolü ile tanınmış ve 2014 senesinde STAR TV ‘de yayınlanan başrolde Farah Zeynep Abdullah ve Kıvanç Tatlıtuğ ‘un yer aldığı Kurt Seyit ve Şura dizisinde rol alan Ediptepeli bu diziden sonra ekranlardan bir süre uzak kalmış ve Tiyatro oyunlarına daha fazla ilgi duymuştur. 2017 senesinde ATV ekranlarında yayımlanan Seni Kimler Aldı isimli dizinin oyuncu kadrosunda Edip Tepeli bu dizide Yiğit Kirazcı, Duygu Yetiş, Fulya Zenginer gibi oyuncularla beraber rol almış ve dizi içerisinde Sinan karakterine hayat vermiştir. 


Biyografiler

Yeni Popüler
 • Cem Adrian Kimdir

  Cem Adrian Kimdir? Adı Soyadı: Cem Adrian    Doğum Tarihi: 30. Kasım. 1980 Nereli: Edirne  Burcu: Yay Burcu Kilosu: 70 kg Boyu: 176 cm Göz Rengi: Siyah Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Bilkent Üniversitesi Sevgilisi: Yok Evli mi: Hayır Eşi: Yok İnstagram Hesabı: www.instagram.com/cemadrian Twitter Hesabı: twitter.com/cemadrian Facebook Hesabı:

 • Can Yücel Kimdir

  Can Yücel Kimdir? Adı Soyadı: Can Yücel Doğum Tarihi: 21 Ağustos1926 Nereli: İstanbul  Burcu: Aslan Burcu  Kilosu: Bilinmiyor Boyu: Bilinmiyor Göz Rengi: Siyah Saç Rengi: Siyah/Kır Eğitim Durumu: Ankara Üniversitesi Sevgilisi: Yok Evli mi: Evet Eşi: Güler Yücel İnstagram Hesabı: Mevcut Değil Twitter Hesabı: Mevcut Değil Facebook Hesabı: Mevcut Değil   Can

 • Caner Erkin Kimdir

  Caner Erkin Kimdir? Adı Soyadı: Caner Erkin Doğum Tarihi: 04.Kasım.1988  Nereli: Balıkesir Burcu: Terazi Burcu Kilosu: 75 kg  Boyu: 181 cm Göz Rengi: Yeşil   Saç Rengi: Kumral Eğitim Durumu:  Bilinmiyor Sevgilisi: Yok Evli mi: Evli Eşi: Şükran Ovalı İnstagram Hesabı: www.instagram.com/canererkin Twitter Hesabı: twitter.com/canererkin Facebook Hesabı: Mevcut Değil   Caner Erkin

 • Birsen Bekgöz Kimdir

  Birsen Bekgöz Kimdir? Adı Soyadı: Birsen Bekgöz    Doğum Tarihi: 18 Eylül 1980 Nereli: Ankara Burcu: Terazi Burcu  Kilosu: 60 kg  Boyu: 173 cm Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Koyu Kumral Eğitim Durumu: Doğu Akdeniz Üniversitesi Sevgilisi: Yok Evli mi: Evet   Eşi: Bilinmiyor İnstagram Hesabı: www.instagram.com/birsenbekgozfp Twitter Hesabı:

 • Sahra Işık Kimdir

  Sahra Işık Kimdir? Adı Soyadı: Sahra Işık Doğum Tarihi: 31 Aralık 1992 Nereli: Selanik Göçmeni Burcu: Oğlak Kilosu: 57 kg  Boyu: 179 cm Göz Rengi: Koyu Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Haliç Üniversitesi Spor Akademisi Sevgilisi: Var Evli mi: Hayır Eşi: Yok İnstagram Hesabı: www.instagram.com/sahraisik Twitter Hesabı: twitter.com/isiksahra Facebook