Ara

Deniz Can Aktaş Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Deniz Can Aktaş Kimdir? Deniz Can Aktaş Kaç Yaşında, Deniz Can Aktaş Boyu, Deniz Can Aktaş Nereli, Deniz Can Aktaş Biyografi, Deniz Can Aktaş Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Deniz Can Aktaş Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu Kaç, Kaç Doğumlu, Aslen Nereli?


Adı Soyadı: Deniz Can Aktaş
Doğum Tarihi: 28 Temmuz 1993
Nereli: İzmir
Burcu: Aslan
Kilosu: 75
Boyu: 1.83
Göz Rengi: Ela 
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu:Üniversite mezunudur 
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı: www.instagram.com/aktdeniz
Twitter Hesabı: twitter.com/dnzcanaktas
Facebook Hesabı: Yok

Deniz Can Aktaş Kimdir, Kaç Yaşında?


Best Model 2014 finalisti olarak da bilinen Deniz Can Aktaş rol aldığı diziler ile de tanınmaktadır. Yakışıklılığı ile tescillenmiş olan oyuncu, özellikle genç kızların ilgi odağı olmaktan kaçamamaktadır. Deniz Can Aktaş boyu 1,83 cm olup 75 kilo civarındadır. Magazin basınının da peşinden koştuğu ancak bir bilgi alamadığı Deniz Can Aktaş Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Ronaldo Burak’a hayat vermektedir. Dizinin en yakışıklı ve en karizmatik ismi olan model, futbol aşığı olan bir genci canlandırmaktadır. Deniz Can Aktaş 30 yaşında olup ağır ve efendi duruşunun altında cana yakın bir mizaca sahiptir. Sevda ve Gözde arasında gidip gelen Ronaldo Burak, dizi boyunca pek çok eğlenceli hikâyenin de baş aktörü konumundadır.

Daha önce de Star TV’de yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar adı diziden bilinen model, her oyunculuk denemesinde yeteneğini konuşturmakta ve ilerletmektedir. Birce Akalay’ın Hayat öğretmen rolünde olduğu dizi eski dönemlerde evlerimizde konuk ettiğimiz Hayat Bilgisi veya Pis Yedili adlı diziler gibi okul temasına sahiptir. Her üç dizinin de senaristliğini yapan Gani Müjde bu konudaki başarısını herkese kanıtlamış durumdadır. Birce Akalay’da genç yaşlı tüm TV izleyicileri tarafından beğenilmekte ve sempatik tavırları ile yer aldığı dizilerin seyredilmesine neden olmaktadır. Bu tür bir projede yer alarak yeteneğini geliştirme fırsatı elde eden Deniz Can Aktaş ise kadroya katkıları ile fark yaratmaktadır. Yakışıklı oyuncu okulda öğrencilerin ve gerçek hayatta da genç kızların ilgi odağıdır.

Deniz Can Aktaş kimdir?
Deniz Can Aktaş, Türk oyuncu ve modeldir.

Deniz Can Aktaş kaç yaşında?
Deniz Can Aktaş, 28 Ocak 1993 tarihinde İstanbul'da doğmuş olup, 2023 itibariyle 30 yaşındadır.

Hangi dizilerde yer almıştır?
Deniz Can Aktaş, "Siyah Beyaz Aşk", "Bir Umut Yeter", "İyi Günde Kötü Günde", "Sen Çal Kapımı" gibi dizilerde rol almıştır.

Hangi filmlerde oynamıştır?
Deniz Can Aktaş, "Yarına Tek Bilet", "Organize İşler 2: Sazan Sarmalı" gibi filmlerde rol almıştır.

Deniz Can Aktaş'ın en bilinen rolü nedir?
Deniz Can Aktaş, "Siyah Beyaz Aşk" dizisindeki Ferhat karakteriyle tanınmaktadır.

Deniz Can Aktaş'ın eğitimi nedir?
Deniz Can Aktaş, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü'nde eğitim almıştır.

Hangi ödülleri kazanmıştır?
Deniz Can Aktaş, 2020 yılında, "Siyah Beyaz Aşk" dizisindeki performansıyla Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanmıştır.

Hangi reklam kampanyalarında yer almıştır?
Deniz Can Aktaş, "Lipton Ice Tea", "Cola Turka", "Samsung" gibi markaların reklam kampanyalarında yer almıştır.

Deniz Can Aktaş'ın hobi ve ilgi alanları nelerdir?
Deniz Can Aktaş, futbol oynamak ve gitar çalmak gibi hobileri vardır. Ayrıca, doğa yürüyüşleri yapmaktan ve seyahat etmekten de hoşlanır.

Deniz Can Aktaş'ın ailesi hakkında bilgi var mı?
Deniz Can Aktaş'ın ailesi hakkında pek bilgi bulunmamaktadır. Ancak kendisi, oyunculuk kariyerine odaklanmaktadır ve birçok başarılı projede yer almıştır.

Biyografiler

 • Ahmet Ataş Kimdir

  Ahmet Ataş Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Ahmet Ataş Doğum Tarihi: 14 Ağustos 1990 Nereli: Ordu Burcu: Aslan Kilosu: - Boyu: - Göz Rengi:  Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Beykent Üniversitesi Uluslararası

 • Temel Karamollaoğlu Kimdir

  Temel Karamollaoğlu, Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Temel Karamollaoğlu boyu 1,75 cm olup 70 kilo civarındadır. Temel Karamollaoğlu 81 Yaşındadır. Temel Karamollaoğlu, Türk siyasetçi

 • Meral Akşener Kimdir

  Meral Akşener Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Meral Akşener, Türk siyasetçi, avukat ve eski bakanlardan biridir. Türkiye İyi Parti Genel Başkanı olarak bilinir. Meral Akşener

 • Muharrem İnce Kimdir

  Muharrem İnce Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Muharrem İnce, Türk siyasetçi, öğretmen ve avukat olarak tanınan bir isimdir. 04 Mayıs 1964 yılında Yalova'nın

 • Gülçin Santırcıoğlu Kimdir

  Gülçin Santırcıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu, Aslen Nereli? Gülçin Santırcıoğlu Kaç Yaşında: 45 Yaşında Gülçin Santırcıoğlu Doğum Tarihi:  25 Temmuz 1977 Gülçin Santırcıoğlu Boyu Kilosu:  1.70 – 65 Gülçin Santırcıoğlu Nereli: Manisa Gülçin Santırcıoğlu Burcu: Aslan Gülçin Santırcıoğlu Sevgilisi: - Gülçin Santırcıoğlu Eşi: Utku