Ara

Candan Erçetin Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Candan Erçetin Kimdir, Candan Erçetin Kaç Yaşında, Candan Erçetin Biyografisi, Hayatı, Vikipedi, Sevgilisi Kim, Eşi Kim, Nerelidir, Kaç Yaşında, Evli mi, Burcu, Boyu Kaç İşte Detaylar.

Candan Erçetin Kimdir


Adı Soyadı: Candan Erçetin
Doğum Tarihi: 10 Şubat 1963
Nereli: Kırklareli
Burcu: Kova
Kilosu: 61
Boyu: 1.70 cm
Göz Rengi: Yeşil
Saç Rengi: Kızıl
Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Klasik Arkeoloji
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Evet
i: Hakan Karahan
Instagram Hesabı: www.instagram.com/ercetincandan
Twitter Hesabı: twitter.com/ercetincandan
Facebook Hesabı: facebook.com/ercetincandan
 

Candan Erçetin Kimdir?

 
Ünlü sanatçı Candan Erçetin Kırklareli’nde 10 Şubat 1963 yılında doğmuştur. Candan Erçetin kova burcudur. Kilosu 61dir. Boyu 1.70 cm’dir. Saç rengi kızıldır ve saçlarının doğal hali kahverengidir. Gözleri yeşildir. Candan Erçetin 53 yaşındadır. Candan Erçetin’in babası Abdullar Erçetin’dir. Babası öğretmendir ve 2010 yılında Kırklareli’nde hayatını kaybetmiştir. Candan Erçetin annesinin adı Mevlüde Erçetin’dir. Mevlüde Erçetin kanserdir ve bu sebeple 2013 yılında hayatını kaybetmiştir. Mevlüde Erçetin 86 yaşında ölmüştür. Candan Erçetin’in iki kardeşi daha bulunmaktadır.

Candan Erçetin, Kırklareli’nde doğmuştur ve öğrenimine burada başlamıştır. Liseyi Galatasaray lisesinde okumuştur ve sonra İstanbul’da İstanbul Üniversitesi Klasik Arkeoloji bölümünü bitirmiştir.1986 Eurovision Müzik Yarışmasına Klips ve Onlar adlı grupla birlikte katılmıştır. 1995 yılında ilk albümü olan Hazırım’ı çıkarmış ve asıl çıkışını ikinci albümünde yer alan Yalan isimli parçayla yapmıştır. Candan Erçetin albümlerinde Fransızca ve Yunanca şarkılara da sıklıkla yer vermiştir. Uzun yıllardır evli olduğu Hakan Karahan ile yaklaşık 20 yıldır birliktedir.  Ünlü sanatçı daha önce de bir kez evlenmiş ve bir yıl evli kalmıştır


Biyografiler

 • Zeynep Aleyna Şen Kimdir

  Zeynep Aleyna Şen Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Zeynep Aleyna Şen   Doğum Tarihi: 1998 (21 yaşında)  Nereli: Denizli  Burcu:

 • Uras Benlioğlu Kimdir

  Uras Benlioğlu Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Uras Benlioğlu   Doğum Tarihi: 16 Şubat 1982 (37 yıl yaşında)  Nereli: 

 • Öykü Berkan Kimdir

  Öykü Berkan Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Öykü Berkan  Doğum Tarihi: 06/07/2001 (18 yaşında)  Nereli:   Burcu: Yengeç   Kilosu: 55

 • Orkun Işıtmak Kimdir

  Orkun Işıtmak Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Orkun Işıtmak    Doğum Tarihi: 8 Ocak 1996 (23 yıl yaşında)  Nereli:

 • Oğuzhan Uğur Kimdir

  Oğuzhan Uğur Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Oğuzhan Uğur   Doğum Tarihi: 29 Ocak 1984 (35 yaşında) Nereli: Ankara  Burcu: