Ara

Cahit Gök Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Cahit Gök – Fırat Demiralp Kimdir??, Cahit Gök Kaç Yaşında, Cahit Gök Nereli, Cahit Gök Kaç Doğumlu, Cahit Gök Nerede Doğdu, Aslı Zaman Hangi Okuldan Mezun, Cahit Gök Sevgilisi Var Mı?, Cahit Gök Boyu ve Kilosu hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını Cahit Gök biyografisinde bulabilirsiniz.

Cahit Gök – Fırat Demiralp Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Nerede Doğdu, Kaç Doğumlu, Boyu ve Kilosu Kaç?

 
Adı Soyadı: Cahit Gök
Doğum Tarihi: 7 Ekim 1981 (38 yıl yaşında)
Nereli: Bingöl
Burcu: Terazi
Kilosu: 74
Boyu: 1.79
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi
Sevgilisi: Yok
Evli Mi: Hayır
Eşi: Yok
İnstagram Hesabı: 
Twitter Hesabı: 
Facebook Hesabı:
 

Cahit Gök Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç, Eğitim Durumu ve Hangi Okuldan Mezun


2019 yılının yaz yayın döneminde ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve beğeni ile izlenen Hercai dizisinde Fırat karakterine hayat veren ünlü oyuncu Cahit Gök kimdir? Ünlü oyuncu hakkında herkes tarafından merak edilen tüm sorularınızın cevabını makalemizde sizler için derledik.
 
7 Ekim 1981 yılında ve Bingöl doğumlu oyuncu Cahit Gök Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinde eğitimini sürdürürken oyunculuk için ünlü oyunculardan özel ders almıştır.
 
Ünlü oyuncu Cahit Gök 179 cm boyunda, 74 kg ağırlığında ve Terazi burcudur. Cahit Gök’ün özel hayatında yaşamını paylaştığı bir sevgilisi var fakat adı bilinmemektedir.
 
İlk oyunculuk deneyimini yönetmenliğini Kazım Öz’ün üstlendiği ve 2008 yılında yayınlanan Fırtına isimli sinema filminde yaşamıştır. 2009 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan yapımcılığını Timur Savcı`nın üstlendiği Bir Bulut Olsam isimli dizide Yaşar Bulut karakterini canlandırmıştır. 2010 yılında Ezel dizisinde Kenan Birkan’ın gençlik rolünü oynadığı sahneler ile tanınmış ve büyük bir beğeni ile izlenmiştir. 2011 yılında Mavi Kelebekler isimli dizide Marko karakterine hayat vermiş olan Cahit Gök, 2013 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve beğeni ile izlenen Güzel Çirkin isimli dizide Şenol karakterini canlandırmıştır. 2014 yılı vizyona giren kuzu isimli sinema filminde oynamıştır. 2014 yılı Kanal D ekranlarında yayınlanan Urfalıyım Ezelden isimli dizi de Kadir Bozoğlu karakteri için ekran kamera karşısına geçmiştir.
 
Son dönemde ise Show TV ekranlarında yayınlanan Tutar mı Tutar isimli dizisinde Ayhan karakterine can vermiş olan Cahit Gök, 10 Ocak 2016 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan ve 13. Bölümünde final yapan Hatırla Gönül isimli dizide Hilmi Avukat karakteri ile kamera karşısında yer almıştır.
 
Komedi türündeki 2017 yapımlı Çalgı Çengi İkimiz sinema filminde Mafya Cemal karakterini canlandırdı.
 
Sonraki yıllarda ise, Sana Kalbimi Verdim, Siyah Beyaz Aşk dizlerinde sahneye çıkmıştır. Son olarak ATV Ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde Başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin gibi oyuncuların Paylaştığı dizide Fırat karakterini oldukça başarılı bir şekilde oynayıp canlandırmaktadır. Mardin Midyat’ta çekilen dizi oyuncularının gerek o yöreye uyum sağlaması ile gerekse de dizide sergilemiş oldukları performansları ile dizi ile adeta bütünleşmiş gibiler. Dizinin başarılı olmasının en büyük sebeplerinden birisidir bu. 
 
Hercai dizisinde Fırat Demirlap karakteri, Aslanbey Konağı'nda büyümüştür Miran'ın bu hayattaki tek dostu olmuştur, Mardin'de Miran ile kardeş gibi büyümüşlerdir. Miran'ın nesi varsa Fırat'ın da olmuştur, Azize Aslanbey, Fırat'ı öz torunundan hiç ayırmamıştır. Aslanbey konağında Azize Aslanbey’in sağ kolu olan Kalfanın oğludur Fırat.
 
Cahit Gök’ün Yer Aldığı Diziler Ve Filmler
 • 2019 – Hercai (Fırat Demiralp) Dizi
 • 2017 – Siyah Beyaz Aşk (Cüneyt Koçak) Dizi
 • 2017 – Sana Kalbimi Verdim Dizi
 • 2016 – Çalgı Çengi İkimiz (Cemal) Sinema
 • 2015 – Hatırla Gönül (Avukat Hilmi Yavuzcan) Dizi
 • 2015 – Tutar mı Tutar (Ayhan) Dizi
 • 2014 – Urfalıyam Ezelden (Kadir Bozoğlu) Dizi
 • 2014 – Pek Yakında (Şahikalar Asistanı) Sinema
 • 2014 -  Kuzu (İsmail) sinema
 • 2013 – Güzel Çirkin (Şenol) Dizi
 • 2011 – Mavi Kelebekler (Marko) Dizi
 • 2010 – Ezel (Genç Kenan Birkan) Dizi
 • 2010 – Av Mevsimi (Vakkas) Sinema
 • 2010 – Çalgı Çengi (Mafya) Sinema
 • 2009 – Bir Bulut Olsam (Yaşar Bulut) Dizi
 • 2008 – Fırtına (Cemal) Sinema
  
Cahit Gök’ün Aldığı Ödüller
 • 2008 – 20. Ankara Uluslararası Film Festivali Umut Veren Yeni Erkek Oyuncu Ödülü, Fırtına Cemal karakteri ile


Biyografiler

 • Yunus Emre Özden Kimdir

  Yunus Emre Özden Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, yedekler grubundan

 • Seda Aydemir Kimdir

  Seda Aydemir Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

 • Berkan Karabulut Kimdir

  Berkan Karabulut Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

 • Elif Gören Kimdir

  Elif Gören Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022 All Star yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak

 • Batuhan Karacakaya Kimdir

  Batuhan Karacakaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022