Ara

Burçin Bildik Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Burçin Bildik Kimdir? Burçin Bildik Kaç Yaşında, Burçin Bildik Boyu, Burçin Bildik Nereli, Burçin Bildik Biyografi, Burçin Bildik Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Burçin Bildik Kimdir?


Adı Soyadı: Burçin Bildik 
Doğum Tarihi: 18.03.1968
Nereli: İstanbul
Burcu: Kova
Kilosu: 70 Kg
Boyu: 1.76
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kahverengi
Eğitim Durumu: İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk Halk Oyunları Bölümü
Sevgilisi: Yok 
Evli mi: Dul
Eşi: Zeynep Dikerler
instagram Hesabı: www.instagram.com/burcinbildikofficial
Twitter Hesabı: www.twetter.com/burcincildik 
Facebook Hesabı: www.facebook.com/burcin.bildik

Burçin Bildik Biyografisi


Burçin Bildik 1968 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Türk Halk Oyunları alanında tamamlamıştır. 118- 33 isimli bilinmeyen numaralar servisinin reklam filminde rol almış ve tanınmaya başlamış olan yakışıklı ve başarılı oyuncu ilk oyunculuk deneyimini 2012 senesinde sağ salim isimli dizide rol alarak deneyim kazanmıştır.
Başarılı oyuncu Burçin Bildik Sen Sağ Ben Salim, Sağ Salim 2 Sil Baştan ve Arkadaşım Max filmlerinde rol almış aynı zamanda başrolünde Jessica May Drociunas ve Tolga Mendi’nin de bulunduğu Yeni Gelin dizisinin kadrosunda yer almakta ve Müsellim karakterini canlandırmaktadır.

Başarılı ve yakışıklı oyuncu aynı zamanda şarkıcılıkta yapmaktadır. BurçinBildik 1990 senesinde Grup Sevgi Yolcuları ile percussion çalarak müzik hayatına atılım yapmıştır. Fakat daha sonra grupla yollarını ayırmış ve yalnız olarak müzik hayatına devam etmiştir. Aynı zamanda eşini çok seven yakışıklı oyuncu 2011 senesinde eşini kaybetmiş ve büyük hüzün duymuştur. 


Biyografiler

Yeni Popüler
 • Cem Adrian Kimdir

  Cem Adrian Kimdir? Adı Soyadı: Cem Adrian    Doğum Tarihi: 30. Kasım. 1980 Nereli: Edirne  Burcu: Yay Burcu Kilosu: 70 kg Boyu: 176 cm Göz Rengi: Siyah Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Bilkent Üniversitesi Sevgilisi: Yok Evli mi: Hayır Eşi: Yok İnstagram Hesabı: www.instagram.com/cemadrian Twitter Hesabı: twitter.com/cemadrian Facebook Hesabı:

 • Can Yücel Kimdir

  Can Yücel Kimdir? Adı Soyadı: Can Yücel Doğum Tarihi: 21 Ağustos1926 Nereli: İstanbul  Burcu: Aslan Burcu  Kilosu: Bilinmiyor Boyu: Bilinmiyor Göz Rengi: Siyah Saç Rengi: Siyah/Kır Eğitim Durumu: Ankara Üniversitesi Sevgilisi: Yok Evli mi: Evet Eşi: Güler Yücel İnstagram Hesabı: Mevcut Değil Twitter Hesabı: Mevcut Değil Facebook Hesabı: Mevcut Değil   Can

 • Caner Erkin Kimdir

  Caner Erkin Kimdir? Adı Soyadı: Caner Erkin Doğum Tarihi: 04.Kasım.1988  Nereli: Balıkesir Burcu: Terazi Burcu Kilosu: 75 kg  Boyu: 181 cm Göz Rengi: Yeşil   Saç Rengi: Kumral Eğitim Durumu:  Bilinmiyor Sevgilisi: Yok Evli mi: Evli Eşi: Şükran Ovalı İnstagram Hesabı: www.instagram.com/canererkin Twitter Hesabı: twitter.com/canererkin Facebook Hesabı: Mevcut Değil   Caner Erkin

 • Birsen Bekgöz Kimdir

  Birsen Bekgöz Kimdir? Adı Soyadı: Birsen Bekgöz    Doğum Tarihi: 18 Eylül 1980 Nereli: Ankara Burcu: Terazi Burcu  Kilosu: 60 kg  Boyu: 173 cm Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Koyu Kumral Eğitim Durumu: Doğu Akdeniz Üniversitesi Sevgilisi: Yok Evli mi: Evet   Eşi: Bilinmiyor İnstagram Hesabı: www.instagram.com/birsenbekgozfp Twitter Hesabı:

 • Sahra Işık Kimdir

  Sahra Işık Kimdir? Adı Soyadı: Sahra Işık Doğum Tarihi: 31 Aralık 1992 Nereli: Selanik Göçmeni Burcu: Oğlak Kilosu: 57 kg  Boyu: 179 cm Göz Rengi: Koyu Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Haliç Üniversitesi Spor Akademisi Sevgilisi: Var Evli mi: Hayır Eşi: Yok İnstagram Hesabı: www.instagram.com/sahraisik Twitter Hesabı: twitter.com/isiksahra Facebook