Ara

Buğra Kazancı Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Exatlon Türkiye Buğra Kazancı Kimdir?, Buğra Kazancı Kaç Yaşında, Buğra Kazancı Nereli, Buğra Kazancı Kaç Doğumlu, Buğra Kazancı Nerede Doğdu, Aslı Zaman Hangi Okuldan Mezun, Buğra Kazancı Sevgilisi Var Mı?, Buğra Kazancı Boyu ve Kilosu hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını Buğra Kazancı biyografisinde bulabilirsiniz.

Buğra Kazancı Kimdir, Kaç Yaşında, Nerede Doğdu, Kaç Doğumlu, Boyu ve Kilosu Kaç?

 
Adı Soyadı: Buğra Kazancı  
Doğum Tarihi:  2 Mart 1996 (23 yaşında)
Nereli: Trabzon 
Burcu: Balık Burcu
Kilosu: Bilinmiyor  
Boyu: Bilinmiyor
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kahverengi 
Eğitim Durumu: Avrasya Üniversitesi Grafik Tasarım bölümü
Sevgilisi:  
Evli mi: Bekâr  
instagram Hesabı: @bugrakazanci
Twitter Hesabı: @bugrakazanci
Facebook Hesabı: facebook.com/bugrakazanci
Youtube Hesabı: youtube.com/user/minecraftevi
 
Buğra Kazancı, Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmasında yarışacak 18 isimden biri oldu. Beş Yıldır YouTube'da oyun içerikli video üreten Buğra Kazancı’nın hayatına dair bilgiler merak edildi. Peki, Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmacısı Buğra Kazancı kimdir? Ünlü Youtuber hakkında merak edilen detayları sizler için derledik.
 
Exatlon Türkiye Buğra Kazancı Kimdir, Kaç Yaşında, Nerede Doğmuştur, Burcu, Hayatı Hakkında Bilgiler
 
2 Mart 1996 tarihinde (23 yaşında) Trabzon’da doğan Buğra Kazancı balık burcudur. Ünlü Youtuber Buğra Kazancı Avrasya Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünü bitirdikten sonra oyun içerikleri bulunan MineCraft evi ve kendi kişisel kanalı olmak üzere iki adet Youtube kanalı kurarak bir fenomen haline gelmiştir. 19 Mart 2014 tarihinde kurduğu Minecraft Evi ile sevilerek takip edilen Youtuber ses getiren başarısından dolayı TRT Haber'e de konuk olmuştu.
 
Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmasıyla yeniden gündeme gelen Buğra Kazancı çocukken çok içine kapanık olduğunu dile getirmiş ve bu durumu babasının yanında çalışarak atlattığını belirtmiştir. Buğra Kazancı'nın oyun içerikleri bulunan MineCraft evi kanalı haricinde bir de kendi adını taşıyan kişisel Youtube kanalı bulunmaktadır.
 
Türkiye'nin Minecraft evi oyunu ile büyüyen nesil artık TV ve şov dünyasının da bir parçası haline geliyor. TV 8 kanalı sahibi Acun Ilıcalı’nın yeni yarışma programı olan ve dijital olarak yayınlanacak Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmasında, yarışmacıları olarak Youtuber'ın 18 kişilik yarışmacı listesini açıkladığında bunu yeni neslin TV ve Show dünyasında olduğunu net bir şekilde görmüş olduk. Influencerlarla dolu olan listede yer alan isimlerden birisi olan Buğra Kazancı’yı aslında yaşı Kazancı'ya yakın olanlar onu Minecraft Evi Youtube kanalıyla çok yakından tanıyor. 
 
 
Video paylaşım sitesi olan YouTube kanalında Minecraft Evi olarak tanıdığımız Buğra Kazancı'da 2018 yılında Disney Channel'da "Buğra ile Neler Neler" adlı bir program da yapmıştı.
 
Sosyal paylaşım sitelerini aktif bir şekilde kullanan, Instagram'da 321 bin takipçisi ile paylaşımları ortalama 10 bin ve üzerinde beğeni alırken, Facebook'ta yaklaşık 132 bin, twitter'da 50 bin 600 takipçiye sahiptir. Ayrıca Buğra Kazancı, Minecraft Evi isimli Youtube kanalında ise 2 milyon 90 bin takipçiye sahip ve her paylaşımı milyonlarca izleme oranına sahip.
 
Buğra Kazancı, oyun içerikleri bulunan MineCraft evi haricinde bir de kendi adını taşıyan kişisel kanalı olmak üzere iki adet Youtube video paylaşım kanalı bulunmaktadır. MineCraft evi kanalında 2,900 MN abonesi bulunuyor ve 642.577.444 görüntülenme sayısına sahip.  Kendi ismini taşıyan Youtube hesabında ise 54,9K abonesi var. Görüntülenme sayısı ise 662.329. bunların dışında Buğra Kazancı’nın MineCraft Evi kullanıcı isimli bir de Twitch hesabı bulunmaktadır. Burada ki hesabında ise 18 bin Kişilik bir takipçi kitlesi var ve paylaşımları 202.592 görüntülenme almış.


Biyografiler

 • Yunus Emre Özden Kimdir

  Yunus Emre Özden Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, yedekler grubundan

 • Seda Aydemir Kimdir

  Seda Aydemir Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

 • Berkan Karabulut Kimdir

  Berkan Karabulut Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

 • Elif Gören Kimdir

  Elif Gören Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022 All Star yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak

 • Batuhan Karacakaya Kimdir

  Batuhan Karacakaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022