Ara

Berna Keklikler Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Berna Keklikler Kimdir? Peki, Survivor Berna kimdir? Berna Keklikler kaç yaşında ve aslen nereli? Berna Keklikler ne iş yapıyor? Berna kekliker ile ilgili merak edilen tüm detayları sizler için derledik.

Berna Keklikler Kimdir?

 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Berna Keklikler Kimdir? 
 
Adı Soyadı: Berna Keklikler  
Doğum Tarihi: 25 Şubat 1989 (33 Yaşında) 
Doğum Yeri: Almanya- Gelsenkirchen
Nereli:  
Burcu: Balık  
Kilosu: 61 Kg
Boyu: 176 Cm
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Açıkkahverengi 
Eğitim Durumu: 
Evlimi:  
Eşi:
Sevgilisi:  
Meslek:
instagram Hesabı: @bernakeklikler
Twitter Hesabı: @bernakeklikler 
Facebook Hesabı: 
 
Berna Keklikler Biyografisi

Survıvor’un eski sezonlarında yarışan iddialı isimler Survivor 2022 All Star'da yeniden yarışmaya başladılar. Berna Keklikler, Survivor All Star ekibinin Gönüllüler kadrosunda yer alıyor. Daha önce 2017 yılında da TV8 ekranlarında Survivor’da yarışan Berna Keklikler, yarışmadaki performansının yanı sıra güzelliği ve girdiği polemiklerle de adından söz ettirerek dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış isimlerdendi. Peki, Survivor Berna kimdir? Berna Keklikler kaç yaşında ve aslen nereli? Berna Keklikler ne iş yapıyor? Berna kekliker ile ilgili merak edilen tüm detayları sizler için derledik.
 
Sunuculuğunu Emre Altuğun yaptığı Şans kapıyı çalınca isimli programda sunucu yardımcılığı yapmış olan Berna Keklikler 25 Şubat 1989 yılında Almanya’nın Gelsenkirchen ilçesinde dünyaya gelmiştir. Bir kız bir de erkek kardeşin Ablası olan güzel isim 2 kardeşin büyük ablasıdır. Güzel oyuncu ve model Berrin Keklikler’in ablası olan Berna Kekliker’in anne ve babası hala Almanya’da yaşamaktadır. Lise eğitimini Almanya’da tamamlayan Berna Keklikler, 2011 yılında Almanyada katılmış olduğu Miss Turkuaz Germany yarışması 2011 güzeli seçilmiştir.

Ekonomi üzerine eğitim alan güzel isim 2013 yılından bu yana kardeşi ile birlikte İstanbul’da hayatını sürdürmeye devam eden Berna, yine 2013 yılında katıldığı “Miss Turkey” Güzellik Yarışması’nda ise 2.olmuştur. Almanya’da yaşadığı çok küçük yaşlardan itibaren yüzme sporu ile ilgilenen Berna Keklikler, yüzme ve spor kariyerini hobi olarak yapmış, ancak günümüzde ise oyunculuk eğitimi alarak kariyerini oyunculuk ve sunuculuk ile sürdürmeye karar vermiştir.
 
Berna keklikler, ekran severler tarafından ilk olarak TV 8 ekranlarında 2016 yılında yayınlanan Göz6 isimli yarışma programı ile tanınmıştır. Yarışmayı kazanmış daha sonra 21 Ocak 2017 tarihinde Survivor 2017 yarışmasına katılmış ancak 21 Şubat 2017 yılında yapılan elemede yarışmadan elenmiştir. Ayrıca 2017 yılında da Stil Avcıları isimli yarışma programında da yer almıştır.
 
Survivor 2022 All Star yarışmasında yeniden boy gösteren Berna Keklikler, gönüllüler kadrosunda yarışıyor. İddialı isimlerden olan Survivor Berna kendisi hakkında “Ne istediğini bilen, sevgi patlaması yaşayan, ruh hali zamana, mekâna, durumlara ve insanlara göre değişiklik gösterebilen. Enerjisini yüksek tutmak için sağlıklı olmaya ve ona uygun kararlar almaya özen gösteren biri” sçzlerini ifade eden güzel yarışmacının boyu 1.70 cm, kilosu 50 kg ve balık burcundadır. 2022 yılı itibariyle 33 yaşında olan güzel isim resmi instagram hesabını @bernakeklikler olarak kullanmaktadır ve 344 bin takipçisi bulunmaktadır. Ayrıca Twitter Hesabı ise @bernakeklikler olan hesabın 12,6 B Takipçisi bulunmaktadır.

 

 Biyografiler

 • Yunus Emre Özden Kimdir

  Yunus Emre Özden Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, yedekler grubundan

 • Seda Aydemir Kimdir

  Seda Aydemir Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

 • Berkan Karabulut Kimdir

  Berkan Karabulut Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

 • Elif Gören Kimdir

  Elif Gören Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022 All Star yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak

 • Batuhan Karacakaya Kimdir

  Batuhan Karacakaya Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022 All Star yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak