Survivor'da kim elendi?

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında adaya veda eden son isim belli oldu.
Survivor'da kim elendi?
Tweet Paylaş Plus Pinterest

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında bir isim daha adaya veda etti.

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği Survivor Ünlüler Gönüllüler'de gerçekleştirilen SMS oylamasının ardından gönüllüler takımından Bozok, yarışmadan elenen isim oldu.

KİM KİMİ YAZDI?

Hafta sonu ekrana gelen bölümlerde gerçekleştirilen dokunulmazlık oyununu ünlüler takımına karşı kaybeden ünlüler, ada konseyinde aralarında yatıkları oylamada Bozok ile Fatmagül'ün isimlerini elenmeleri için önerdi. Yapılan oylamada Bozok ve Fatmagül'e iki oy çıktı.

Daha sonra yarışmacıların yaptıkları açıklamalarda Fatmagül ve Duygu'nun Bozok'un ismini, Murat ve Hilmicem'in ise Bozok'un ismini elenmesi için önerdiği belli oldu.

KAVGALI ARKADAŞLARIYLA DA VEDALAŞTI

Son olarak gerçekleştirilen ada konseyinde ise Acun Ilıcalı'nın açıkladığı sonuç, gönüllüler takımını olduğu kadar ünlüler takımında da büyük bir şok yaşanmasına neden oldu. Acun Ilıcalı'nın yapılan SMS oylaması sonrasında Bozok'un adaya veda eden isim olduğunu açıkladığı dakikalarda her iki ekipte de büyük bir şaşkınlık yaşandı. Daha sonra arkadaşlarıyla vedalaşan Bozok adadan ayrıldı. Bozok'un kavgalı olduğu arkadaşlarıyla da sarılıp vedalaşması ise gözlerden kaçmadı.


Survivor Bozok Gören Kimdir?

Kaynak :sendeyim.com//haberler/6060/medya-haberleri/survivorda-kim-elendi.html


Medya Haberleri

Metin Reklamları

Çin Takvimi
Çin Takvimi

Granit
Src Granit Mermer İşleri

TV Hosting
Canlı TV Hosting Paketleri