Yay Burcu Günlük Yorumu (17 Temmuz 2019 Çarşamba)

Yay Burcu Günlük Aşk Falı
Karşı tarafın barış girişimlerine tepkisiz kalışınızın duyguların bitmesi olarak değerlendirilmesi, size yapılmış bir haksızlık değil. Kararlılık olarak gösterdiğiniz tavrınız, daha gerçekçi tanımlamalar gerektiriyor.
Yay Burcu Günlük İş Falı
Çelişkilerinizi ortadan kaldırmadan çalışamayacağınız inancıyla, bugün birtakım görüşmeler yapabilirsiniz. Tertip düzen konularında zaaflı kişilerle çelişkileriniz var. Bu, sizin zaman darlığı çekmenize neden oluyor
Yay Burcu Günlük Para Falı
Biraz zorlanıyorsunuz, ama bir şeyleri toparlayıp yeniden yoluna koyabileceksiniz. İnisiyatifinizden çıktığını düşündüğünüz gelişmeler, yeni hareketlenmelerle tekrar iradenizi gerektirebilir.
Yay Burcu Günlük Dikkat Falı
Bugünlerde düzelme emareleri gösteren bir konuda yeniden sıkıntılarınız olabilir.
mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Günün ilk zamanlarında Ay, Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor. Ay tutulmasının devamında açısı kalmayan Ay, 00:38-12:18 arası boşlukta kalıyor. 12:18’de hareketine Kova burcunda devam ediyor. Günün esas önemli olayı ise Oğlak burcunda gerçekleşen Ay tutulması. Ay tutulmasında gelirinizi ilgilendiren bir konuda sinirleriniz gergin olabilir. Beklediğiniz para yatmamış olabilir. İnternetten yapacağınız para transferleri havada kalabilir. Maddi değeri yüksek eşyalarınıza da dikkat edin. Ufak bir dikkatsizlik pahalıya mal olabilir. Tutulma yazısı için tıklayabilirsiniz.
Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Eğitimine ara verdiysen yeniden başlamanın yollarını arayabilirsin. Kimsenin sana karışmasını istemeyeceksin.
Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
İş ortamınızda hızlı gelişen değişimler sizlere şaşırtıcı gelebilir. Yeni iş arayışları içindeyseniz mülakatlar yapabilirsiniz. Parasal sorunlar iyileşiyor.
Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla sorumlulukları paylaşmakta anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde uyum içinde olmak size iyi gelecektir. Hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde olası tartışmalardan uzak durmaya özen göstermelisiniz.
Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
İkili ilişkilerde şansı yakalayacağınız bir gündesiniz. Duygusal konularda kalbinizden geçene güvenin ve mantık ile hareket edin başarıyı yakalayacaksınız.

Günlük Burç Yorumları