Terazi Burcu Günlük Yorumu (21 Ağustos 2019 Çarşamba)

Terazi Günlük Aşk Falı
Bugün romantik bir havada olabilirsiniz. Günün enerjisi, sevgi ve aşık olma duygularınızı harekete geçirecek. Şu an hayatınızda kimse yoksa, birini bir görüşmeye davet edebilirsiniz. Bir kişiye karşı olan ilginizi ona göstermekten çekinmeyin. Doğru kişiyi bulduğunuzda onu sevgi yağmuruna tutabilirsiniz bu yüzden bir şans verin! Eğer biriyle ilgileniyorsanız, birlikte geçireceğiniz özel bir akşam planlayın.
Terazi Günlük İş & Kariyer Falı
Bugün, tarzınızın başkasınınki ile çatıştığını görebilirsiniz. Bu belki durumları agresif bir şekilde ele alan bir otorite figürü, ya da çok utangaç ve pasif bir meslektaşınız olabilir. Başkalarının yeteneklerine karşı kendi yeteneklerinizi ölçebilirsiniz. Güçlü yönlerinize ve allah vergisi taraflarınızın farkına varmak iyidir, sadece çok kibirli veya eleştirel olmayın çünkü, olumsuz bir tutum geri tepebilir!
Terazi Günlük Maddi Durum & Para Falı
Bugün bir dönüm noktası yaşarsanız şaşırmayın. Buna ister kriz deyin ister farkına varma deyin, hayatınızda bir yön seçip diğerini devre dışı bırakmanız gereken zamanlardan biri. Tabii ki, sizin gibi insanlar belirsizlikten nefret ederler. Asla tereddüt etmezsiniz ve zorlukların üstesinden gelirsiniz. Bugün hedefinize tam gaz ulaşacaksınız ancak ayaklarınız yere basana kadar birkaç endişeli an yaşayabilirsiniz.
Terazi Günlük İyi Yaşam & Sağlık Falı
Bugün yapılması gereken birçok ev işi var! Fakat çok da hırslı olma. Fiziksel enerjin biraz düşük olabilir. Yaklaşmakta olan projelerle ilgili planlamalar yapabilirsin. Fakat nefes nefese kalacak kadar çok işi üstlenmek için çok da iyi bir dönem değil. Dinlenmeye ve şarjını doldurmaya daha çok ihtiyacın var. İyi arkadaşların eşliğinde rahatla, dinlen ve özellikle fiziksel ihtiyaçlarına odaklan.Bugün sizin için duygusal açıdan yoğun bir gün olabilir. Bazen kendinizi çok fazla zorluyor ve hissiz bir robot gibi yaşamınızı sürdürebileceğinizi zannediyorsunuz. Bu çok da gerçekçi bir tutum değil çünkü siz Zodyak'ın en hassas burçlarından birisiniz. Dengeyi bulabilmek için uyum ve sevgiye ihtiyaç duyan birisiniz. Bugün biraz daha fazla dinlenip kendinize özen gösterin, olumlu tutumdaki kişilerle sohbet edin.
mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
07:06-07:36 arası bugün Ay, boşlukta hareket ediyor. Sonrasında 07:36’da Boğa burcuna geçiyor. Merkür ve Jüpiter güzel etkileşimiyle sonuçlanmasını beklediğiniz gelişmeler bugün olumlu yönde ilerleyebilir. Şansınız çok açık olacak. Venüs ise bugün Başak burcuna giriş yapıyor. 14 Eylül’e kadar eski sevgiliniz veya eşiniz tekrardan sizinle iletişime geçebilir. Geçmişteki anılara takılıp, detaylandırdıkça bu dönem enerjinizi düşürebilirsiniz. Her zamanki gibi geleceğe odaklanıp yola devam etmelisiniz.
Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün giriştiğin her işte başarılı olacaksın. Ummadığın insanların senden bahsettiğini duymak seni şaşırtabilir.
Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Bazı korkularınızın tekrar gün yüzüne çıkması mümkün olabilir.Bu yüzden bu tuzaklara düşmek yerine gerçekten neye ihtiyacınız olduğunu anlamalısınız. Özgürlük için mücadele gerekir. GÜNÜN EMOJİSİ:
Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün yolculuklar gündeminizi oluşturabilir. Yabancılarla ilgili sorumluluk almanız gereken durumlar oluşabilir. Üzerinde uğraştığınız konuyu bugün tamamlayabilirsiniz. Olaylar karşısında aşırı tepki göstermemeye özen gösterin. Bugün etrafa uygun davranışlar sergilemeniz gerekebilir. Akşam saatleri daha sakin geçebilir.
Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugünü planladığınızdan daha yoğun geçirebilirsiniz. Beklenmedik plan dışı işleriniz de çıkarak sizi yorabilir ancak yine de güzel bir gün olacak.

Günlük Burç Yorumları