Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Ekim 2019 Pazartesi)

Terazi Günlük Aşk Falı
Bugün istediğinizi söylemekte hiç zorlanmayacaksınız. Konuşmak isteyebilirsiniz ve bugün bu istek çok yönlü olarak artabilir! Doğru olmak erdemli bir şey, evet fakat bazen kiminle konuştuğunuza dikkat etmeniz gerekir. Örneğin, bir meslektaşınıza beceriksiz ya da sevgilinize fazla kilolarının olduğunu söylemeyin. Daha nazik ve sevgi dolu bir dille yaklaşın.
Terazi Günlük İş & Kariyer Falı
Etrafınızdaki insanlar bugün biraz gergin olabilir. Günün enerjisi insanların ruh hallerini yoğunlaştırabilir. Patronunuzdan zam istemeniz veya yöneticinize şikayette bulunmanız için en uygun zaman muhtemelen bugün değil. İş arkadaşlarınız meşgul ve endişeli görünebilir. Mükemmel pazarlama stratejinizi önermek için daha iyi bir gün bekleyin. Bu şirketin moralini nasıl arttıracağınıza dair düşünceleri kendinize saklayın, çünkü bugün insanlar daha az yenilikçi olabilir.
Terazi Günlük Maddi Durum & Para Falı
İnsanlara ne yapacaklarını söylemek zor, öyle değil mi? Eğer bir ekipten sorumluysanız, bugün insanlar tarafından daha iyi anlaşılabilir, direktif verirken daha ince düşünebilirsiniz. Arkadaşlık ve kibarlık, güçlü ve etkili bir yönetim aracı. İnsanları yönetme konusunda çok fazla tecrübeniz olmayabilir fakat bugün ne kadar nezaketli olabileceğinizi göreceksiniz.
Terazi Günlük İyi Yaşam & Sağlık Falı
Her türlü partnerlik gündemde olacak. Bir ilişkinin belli bir yönü sona ermiş gibi gözükse de, gerçekler görünenin tam tersi olabilir. Yepyeni bir evreye adım atıyorsun. Şu anda hissettiğin her kaygı, bilinmeyenin kaygısı. Fakat esnek ve uyumlu olabilirsen başın düşündüğün kadar ağrımayacak. Ayrıca herhangi bir karar alırken, kısadan öte uzun vadeli düşünmelisin.Bugün küçük şeylere odaklanmak isteyebilirsiniz. Kimi zaman programlara çok dikkat etmiyorsunuz örneğin. Önemli bir randevuya gitmeyi unutmamanız gerekebilir. Bu nedenle de onu daha sonradan bulabileceğiniz bir yere not aldığınızdan emin olun! Ayrıca aldığınız her türlü yol tarifini de iyi kontrol edin. Daha önce hiç gitmediğiniz bir yere araba kullanarak gidiyorsanız, doğru güzergahta olduğunuzdan emin olun.
mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün saat 00:07’de 20 derece Koç burcunda dolunay meydana geliyor. 00:58-19:23 arası Ay, boşlukta ilerliyor. 19:23 olduğunda Boğa burcuna geçiyor. Evlilik ve ilişki konularınızın üstünde meydana gelen bu dolunay, güzel giden ilişkinizde çatlaklara sebep olabilir. Hem siz hem karşı tarafın gergin bir günde olacağınızı unutmayın. Tepkilerinizde ölçülü davranın. Ortak iş açmışsanız ortağınızla aranızda fikir uyuşmazlıkları olabilir. Jüpiter ise uyuşmazlıklarda eğer sakin kalırsanız eskisinden daha güzel bir ilişkiye devam etmenizi sağlayacaktır. Eğitimde şansınız açık olacaktır. Dolunay detayları için tıklayınız.
Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Kısa süre sonra iyi haberler alabilirsin. Sabırlı davrandığın sürece istediğin her şeyi elde edebilirsin.
Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Ailesel bazı mevzular gerilmenize ve stresinizin artmasına sebep olsa da yeteri kadar gayretle bazı şeyleri değiştirebileceğinizi unutmayın. Olduğunuz yerde üzülmek yerine harekete geçin. Bunlar sürekli benimi bulacak fikri sizi çözüme götürmez. Bunu en iyi siz biliyorsunuz.
Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün yolculuklar gündeminizi oluşturabilir. Yabancılarla ilgili sorumluluk almanız gereken durumlar oluşabilir. Üzerinde uğraştığınız konuyu bugün tamamlayabilirsiniz. Olaylar karşısında aşırı tepki göstermemeye özen gösterin. Bugün etrafa uygun davranışlar sergilemeniz gerekebilir. Akşam saatleri daha sakin geçebilir.
Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Hayal kurmak sizin odak konunuz olabilir. Bilakis doğru adımlar ile başarılı olacak ve başarının tadı ile hayatınızı uzun süre yönlendirebileceksiniz.

Günlük Burç Yorumları