Terazi Burcu Günlük Yorumu (26 Haziran 2019 Çarşamba)

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı
Sorunsuz geçen birlikteliğinizde bugünlerde tatsız gelişmeler olabilir ve bu tatsız gelişmeler kısa bir süre sizi mutsuz edebilir. Alışık olmadığınız için küçük sorunları bile size büyükmüş gibi geliyor.
Terazi Burcu Günlük İş Falı
Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz yeni ortamlara ihtiyacınız olduğunu fark ediyorsunuz. Yeteneklerinizin yanı sıra çalışkan ve sabırlısınız da. Bu özelliklerinizin karşılığını çok yakında görebilirsiniz.
Terazi Burcu Günlük Para Falı
Yeni yaptığınız pahalı bir alışverişten şimdi hafif bir pişmanlık duyuyorsunuz. Değiştirmeyi isteyebilirsiniz. Onun yerini tutabilecek daha uygun fiyatta satın alabileceğiniz alternatifler var.
Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı
Soğukkanlılığınız bir yakınınızın sorununu çözmede çok işinize yarayabilir. Sizin bir şey yapmanız gerekmiyor, fikrinizi söylemek bile ona fayda sağlayacak.
mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Saat 02:10-05:37 aralığında Ay, günün başlangıcında boşlukta ilerliyor. 05:37 itibariyle Koç burcuna giriş yapıyor. Bu saatle beraber gününüzün genelinde ilişki ve evlilik hayatınızla ilgili konular öne çıkacaktır. Ay’ın Kiron ile kavuşumda olması da partnerinizle geçmişte yaşadığınız duygusal yaraların artık sone ermesi için destek olacaktır. Beraberce daha güçlü bir şekilde yola devam edebilirsiniz.
Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Ne istiyorsan onu yaşamaktan yanasın. Sana ve kararlarına kimse müdahale etsin istemiyorsun.
Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Sorumluluklarınızı paylaştığınız kişilerle bazı duygusal çıkışlar yaşayabilirsiniz. Günlük işlerinizin üzerine daha fazla eğilmelisiniz.
Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
İkili ilişkilerinizdeki olaylarda kendinizi fedakâr hissedebilirsiniz. Yaşadığınız olaylar da sıkışma hissedebilir. Sonrasında kabullenme içine girebilirsiniz. Karşınızdakilerle uyum içinde olmak isteyebilirsiniz. Gün içinde yapacağınız anlaşmalarda dikkatli olmalısınız. Sosyal konulara yönleneceğiniz zamanlar olabilir.
Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
İşinizle alakalı olarak strese dayanıklılık, sabır ve neşe özellikleriniz ön plana çıkabilir. Üstlerinizin gözünde pozitif yönlerinizle var olabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları