Oğlak Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2019 Pazartesi)

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı
Partnerinizin son zamandaki içe dönüklüğünün arkasında, sizi üzme kaygısından başka bir şey görünmüyor. Onu dışardan herhangi biri gibi gözlemleyebilirsiniz. Bu, sizden gizli tutmaya çalıştığı birtakım sorunlarını daha netleştirebilir.
Oğlak Burcu Günlük İş Falı
Kariyer aşamalarınız, sizin için maddi kazanımların çok ötesinde bir anlam taşıyor. İş yaşamınız sizin için hayatın esası gibi. İşi doğrudan etkilemeyecek ilişki sorunları pek ilginizi çekmiyor.
Oğlak Burcu Günlük Para Falı
Yakında bir para haberiniz olabilir. İlginç tasarruf yöntemleriniz pek yarar getirici görünmüyor. Yakınlarınızın, size harcamaları azaltmanız anlamında verdikleri destek hiç de azımsanacak gibi değil.
Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı
Söylentileri önemsemeyişiniz, bunları kabullendiğiniz gibi algılanıyor. Duyduklarınıza karşı biraz daha ilgili olmanızda yarar var, iş ilişkilerinizde sizi üzücü durumlara sokabilir.
mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Ay’ın Balık burcunda ilerlediği bir günün ilk yarısı sizleri bekliyor. Sabah saatlerinde Merkür ve Güneş ile güzel kontak kuran Ay, sonuçlanmasını beklediğiniz güzel haberleri size getirebilir. Eğitim hayatınızda da başarı elde edebilirsiniz. Ay, sonrasında saat 11:34-13:02 arası boşluğa giriyor. 13:02 olduğunda ise Koç burcuna geçiyor. Yoğun bir sabahtan sonra günün ikinci yarısı daha huzurlu olabilirsiniz. Akşam ailenizle beraber planlar yapabilirsiniz.
Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
İş ortamında engelleyemediğin bir dağınıklık söz konusu olabilir. Haftaya böyle başlamak seni zorlayabilir.
Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
İlişkileriniz gündeme gelirken sorunları ile birlikte gündeme gelecektir. Bu konuyla ilgili çözüm bulmanız gereken durumlar oluşabilir. Sonlanmalar ve bitişler söz konusu olabilir.
Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün içinde bulunduğunuz gruplar ve arkadaşlıklar açısından daha çok şey paylaşabilirsiniz. Yaratıcı ya da sanatçı kişilerle, arkadaşlarla bir araya gelmek de mümkün.
Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Aşk ilişkilerinizde gerek kendinizden gerek partnerinizden gelebilecek kıskançlık krizlerine hazırlıklı olun. Partnerinizin sevgisine güvenmeyi ön planda tutun.

Günlük Burç Yorumları